Ваш кошик поки порожній.
Гайкокрути та гвинтокрути (Impact) Макита
Ударний гайкокрут Makita TW 0200
Код товару: TW0200
Більше інформації про виріб
| Потужність | 380 Вт |
| Шпіндель | 1/2 |
| Макс. крутний момент | 200 Нм |
| Вага | 2,2 кг |
14035
/userfiles/image/catalog/tw020_makita.jpg
TW0200
Ударний гайкокрут Makita TW 0200
533
Акумуляторний ударний гайкокрут Makita TW141DWME
Код товару: TW141DWME
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 10.8 В (12 V MAX) / 4 Аг х2 |
| Тип акумулятора | Li-ion, CXT |
| Шпіндель | 1/2" |
| Макс. крутний момент | 145 Нм |
| Вага | 1,2 кг |
15429
/userfiles/image/catalog/tw141dwme_makita.jpg
TW141DWME
Акумуляторний ударний гайкокрут Makita TW141DWME
5484
Акумуляторний ударний гайкокрут Makita XGT 40 V MAX TW007GZ (без АКБ)
Код товару: TW007GZ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 36 В (40 V MAX) |
| Тип акумулятора | Li-Ion, XGT |
| Шпіндель | 1/2" |
| Макс. крутний момент | 760 Нм |
| Вага | 2.7 кг |
15839
/userfiles/image/catalog/tw007gz_makita.jpg
TW007GZ
Акумуляторний ударний гайкокрут Makita XGT 40 V MAX TW007GZ (без АКБ)
6231
Акумуляторний ударний гайкокрут LXT Makita DTW1002Z (без АКБ)
Код товару: DTW1002Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Шпіндель | 1/2" |
| Макс. крутний момент | 1.000 Нм |
| Вага | 3,2 кг |
15899
/userfiles/image/catalog/dtw1002z_makita.jpg
DTW1002Z
Акумуляторний ударний гайкокрут LXT Makita DTW1002Z (без АКБ)
1065
Ударний гайкокрут Makita TW 0350
Код товару: TW0350
Більше інформації про виріб
| Потужність | 400 Вт |
| Шпіндель | 1/2" |
| Макс. крутний момент | 350 Нм |
| Вага | 3,0 кг |
16000
/userfiles/image/catalog/tw0350_makita.jpg
TW0350
Ударний гайкокрут Makita TW 0350
536
Акумуляторний кутовий ударний гайкокрут (гайковий ключ) Makita DWR180RA
Код товару: DWR180RA
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В / 2Аг х1шт |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Шпіндель | 13 мм + адаптер 1/4" та 3/8" |
| Макс. крутний момент | 47,5 Нм |
| Вага | 1,2 кг |
16696
/userfiles/image/catalog/dwr180ra_makita1.jpg
DWR180RA
Акумуляторний кутовий ударний гайкокрут (гайковий ключ) Makita DWR180RA
5936
Акумуляторний ударний гвинтокрут з масляним редуктором Makita DTS141Z
Код товару: DTS141Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Шпіндель | 1/4 " |
| Макс. крутний момент | 40 Нм |
| Вага | 1,6 кг |
16800
/userfiles/image/catalog/dts141z_makita3.jpg
DTS141Z
Акумуляторний ударний гвинтокрут з масляним редуктором Makita DTS141Z
5727
Акумуляторний ударний гайкокрут Makita LXT DTW 1001 Z (без АКБ)
Код товару: DTW1001Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Шпіндель | 3/4" |
| Макс. крутний момент | 1.050 Нм |
| Вага | 3,2 кг |
16999
/userfiles/image/catalog/dtw1001z_makita.jpg
DTW1001Z
Акумуляторний ударний гайкокрут Makita LXT DTW 1001 Z (без АКБ)
1066
Акумуляторний ударний гайкокрут LXT Makita DTW1004XVZ (без АКБ)
Код товару: DTW1004XVZ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Шпіндель | 1/2" |
| Макс. крутний момент | 1.050 Нм |
| Вага | 3.2 кг |
17100
/userfiles/image/catalog/dtw1004xvz_makita.jpg
DTW1004XVZ
Акумуляторний ударний гайкокрут LXT Makita DTW1004XVZ (без АКБ)
8091
Акумуляторний ударний гайкокрут з подовженим хвостовиком LXT Makita DTW1005Z (без АКБ)
Код товару: DTW1005Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Шпіндель | 3/4" |
| Макс. крутний момент | 1360 Нм |
| Вага | 3.6 кг |
17339
/userfiles/image/catalog/dtw1005z_makita2.jpg
DTW1005Z
Акумуляторний ударний гайкокрут з подовженим хвостовиком LXT Makita DTW1005Z (без АКБ)
8124
13
0
99999













