Ваш кошик поки порожній.

  • Со скидкой (0)

Рейсмусы Макита

Рейсмус Makita 2012 NB
39429 грн Купити
Рейсмус Makita 2012 NB Код товару: 2012NB
Потужність1.650 Вт
Оберти8.500 об/хв
Ширина / глубина стругання304 / 3 мм
Вага28,1 кг
Більше інформації про виріб
39429
/userfiles/image/catalog/2012nb_makita2.jpg
2012NB
Рейсмус Makita 2012 NB
617
×

 

 

 

Рейсмус Макіта гарантує якісну обробку дерева

Купити рейсмус Макіта

Рейсмус є одним з деревообробних верстатів, який дозволяє здійснити стругання і шліфування деталей з дерева. Головною функцією такого електроінструменту є точна обробка заготовок, в результаті якої ці заготовки набувають товщини необхідних розмірів та гладкості поверхні.

Основні переваги та особливості рейсмусового верстата Макіта

Для того, щоб зрозуміти перевагу того чи іншого інструменту, спочатку треба розібратися, які елементи є його складовими. Отже, рейсмусовий верстат складається з ножового валу, за допомогою якого здійснюється спилювання матеріалу, вальців, що фіксують і підтримують заготівлю і, звичайно, двигуна, без якого робота просто неможлива. Відповідно, при виборі рейсмусу, необхідно звертати увагу на елементи конструкції даного інструменту, від яких залежить швидкість, продуктивність і якість виконаної роботи. Які характеристики рейсмусу Макіта варто розглянути.

  • Потужність двигуна (1.650 Вт – потужність при безперервній роботі) та частота оборотів (8.500 хв-1).
  • Швидкість стругання (8,5 м/с).
  • Максимальна висота матеріалу, що обробляється (155 мм).
  • Глибина (0 - 3 мм) та ширина (304 мм) стругання.

Вищезазначені показники відповідають рейсмусу Makita 2012 NB. Крім основних технічних характеристик, рейсмусовий верстат Makita має різні переваги та особливості, які роблять його незамінним електроінструментом при виконанні робіт з обробки виробів з деревини. Перш ніж купити рейсмус Макіта, необхідно зрозуміти, чому цей вибір буде найкращим. Давайте розглянемо основні переваги рейсмусового верстата.

  • Завдяки потужному двигуну можна виконувати великий обсяг робіт з обробки деревини.
  • Небажані глибокі зрізи запобігають механізму подачі заготовки, який має спеціальний дизайн, а також система зниження тиску (захищає від надмірних спилів на початку та в кінці заготівлі).
  • Якісне та точне шліфування забезпечується спеціальним дизайном механізму подачі.
  • Площа робочої поверхні та нерухомість основи дозволяють не змінювати позицію подачі, що спрощує роботу.
  • Система регулювання глибини спилювання забезпечує рівномірну та якісну обробку.

Такі характеристики рейсмусу Макіта свідчать про його якість та надійність. Це електроінструмент, який прослужить довго. Виконувати обробку матеріалів з цим інструментом буде легко і просто, при цьому ефективність та продуктивність роботи на найвищому рівні. Ціна рейсмусу Макіта відповідає його якості.

Рейсмусовий верстат Makita – найкраща ціна в Україні

Ви можете замовити рейсмус Makita в Україні на нашому сайті Maklta.com.ua та отримати безкоштовну доставку товару до будь-якого куточку України. Також, Ви маєте можливість оформити будь-яку покупку в кредит не виходячи з дому, прямо у нас на сайті!

 

 

 

 

79
0
39429
Продовжити покупки
×
Array ( )