Ваш кошик поки порожній.

Шліфмашини Макита

 

 

 

 

Які шліфувальні машини Makita можуть купити професіонали та побутові споживачі

Купить шлифмашины Макита

Машини для шліфування – це необхідні інструменти у сучасному будівництві, ремонті житла, столярній справі. Конструктори розробили певні типи шліфувальних машин під конкретні завдання. Будь-який будівельник або тесля завжди зможе знайти і купити відповідну для себе шліфувальну машину Makita.

 

Асортимент та ціни шліфувальних машин Makita

Японські розробники представляють сім типів шліфувальних машин у наступному ціновому діапазоні:

 

Ціни вказані у гривнях станом на серпень 2016 року без урахування акційних знижок. Окремий клас інструментів представляють болгарки (кутові шліфувальні машини). Однак шліфування не їхня головна функція. Шліфувати з болгаркою можна, але з обмеженнями.

Короткий огляд різних типів шліфувальних машин

Перш, ніж купити шліфувальні машинки Makita, визначтеся, що Ви шукаєте: універсальні інструменти або «ювелірні» знаряддя?

Полірувальні шліфувальні машини підходять для полірування та шліфування різноманітного матеріалу: дерево, метал, пластик, камінь та ін. За своєю конструкцією вони схожі з болгарками. Основна відмінність полягає в діапазоні обертів за хвилину: у полірувальних машин – 0,6–7,8 тис., у болгарок – 2,8–11 тис. Це викликано різницею використовуваних редукторів. У результаті, в полірувальній машині високий момент, що крутить (сили багато), і вона пристосована для шліфування, проте нею неможливо різати. Болгарка зроблена для різання матеріалів. В іншому випадку вона може спалити лакофарбове покриття або перевантажитись. Кутова шліфувальна машина добре підходить при чорновому поліруванні..

Для бетону доведеться придбати окрему шліфувальну машинку Макіта. Принцип роботи схожий на полірувальну шліфувальну машину, тільки механізм розрахований на навантаження при роботі з бетонними поверхнями. Наступні електроінструменти Makita помітно відрізняються за обладнанням та схемою роботи.

В ексцентрикових (орбітальних) шліфувальних машинах робочий диск обертається по своїй осі і одночасно створює часті коротко амплітудні поступальні рухи. Для фінішного полірування багато користувачів вважають такий інструмент найкращим.

У віброшліфувальних машинах робоча платформа періодично коливається з високою швидкістю, що теж дозволяє відмінно полірувати на заключній обробці..

Щіткові шліфувальні машини працюють з використанням щіткового валика. Механізм нехитрий і їм можна виконати великий обсяг робіт з дерева, металу (зняття іржі, лаку, структурування дерева).

У стрічкових машинах робочим полотном є наждачна стрічка. Знаряддя замінить традиційне ручне шліфування наждаком.

Прямі шліфувальні машини нагадують бормашину: вертикальний інструмент зі шпинделем, на кінці якого кріпиться насадка для шліфування. Добре обробляє дрібні деталі, важкодоступні місця різних матеріалів. Не підходить для полірування великих площ.

Шліфувальна машинка Макіта за будь-якою ціною

На сайті знайдете інструмент будь-якої складності та для будь-якого обсягу робіт. Замовивши шліфувальні машинки Makita, Ви вирішите свої побутові потреби та професійні завдання. Телефонуйте нам, офіційному дилеру в Україні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14
Продовжити покупки
×
Array ( )