Ваш кошик поки порожній.

Пили Макита

Електрична пила Макіта на Ваш вибір

Ринок сучасних електроінструментів, зокрема пилок, розмив різницю між побутовими та промисловими знаряддями праці. Makita представляє лінійку, яка зацікавить як приватного господаря, так і власників малого та середнього бізнесу.

Такі різні пилки Макіта

Makita пропонує вибрати той інструмент, який найбільше задовольнить користувача у його очікуваннях. Навіщо купувати універсальну пилку, яка підійде для всього, але не в усьому чудово впорається? На сайті знайдете:

  • шабельні пили;
  • циркулярні пили ручні та стаціонарні;
  • торцювальні пили;
  • стрічкові пили ручні та верстатні;
  • монтажні пили

В окремих категоріях товарів знаходяться пилии ланцюгові та лобзики ручні..

Детальніше про електропили Makita

Шабельні пили, відомі як електроножівки, що використовуються для розпилювання товстих матеріалів. Це найуніверсальніший інструмент для столярних, будівельних, садових робіт. Підібравши потрібне полотно, така пила Makita розрізає дерево, сталь, пластик, кераміку та інше. Електроножівки за принципом зворотно-поступального руху схожі з лобзиками.

Циркулярні пили застосовують для поздовжніх або поперечних розпилів матеріалу (дерево, ДСП, алюміній, ламінат, шифер та ін.). Основна відмінність між ручним та стаціонарним інструментом полягає в глибині пропилу (до 5,5 см та 6,5–14 см відповідно) та потужності. Ручний агрегат слабший, але виграє в мобільності та дешевизні.

Торцювальні пили Макіта або куторізи зовні займають проміжну нішу між ручною та стаціонарною циркуляркою. Однак функціональність торцювання інша, її роботу характеризують як ювелірну. Торцювання обладнане столиком з фіксатором і пиляльним диском, що повертається, за допомогою яких матеріал розпилюється під потрібним кутом. Для кращої точності робіт у деяких моделях Makita вбудований лазерний маркер. Такі пили не можуть хіба що пиляти подовжньо і на вазі.

Стрічкові пили підходять як для простого поздовжнього розпилювання, так і для виконання криволінійних різів. Їх можна використовувати як фуганка: стрічка вирівнює робочий матеріал, тонко відокремивши від нього шорсткий шар.

Монтажна (відрізна) пила зроблена для розрізання металів. Вона ріже куточки, трубки, рейки, швелери, ПВХ-труби та ін. Може робити кутовий розріз. За конструкцією нагадує торцювання. Можливий прямолінійний пропил деревини.

Де замовити електроінструмент Makita

Ми є офіційним дилером виробника. На сайті знайдете будь-яку електричну або акумуляторну пилу Макіта, що підходить до Ваших потреб. Зв'яжіться з нами та замовте якісну японську розробку.

 

 

 

17
Продовжити покупки
×
Array ( )