Ваш кошик поки порожній.
Гайкокрути та гвинтокрути (Impact) Макита
Акумуляторний ударний гайкокрут Makita DTW 285 RFE
Код товару: DTW285RFE
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В / 3 Аг х2шт |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Шпіндель | 1/2" |
| Макс. крутний момент | 280 Нм |
| Вага | 1,7 кг |
18857
/userfiles/image/catalog/dtw285rfe_makita1.jpg
DTW285RFE
Акумуляторний ударний гайкокрут Makita DTW 285 RFE
1939
Акумуляторний ударний гайкокрут Makita TW001GZ (без АКБ)
Код товару: TW001GZ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 36 В (40 V MAX) |
| Тип акумулятора | Li-ion, XGT |
| Шпіндель | 3/4 |
| Макс. крутний момент | 1800 Нм |
| Вага | 3,9 кг |
20299
/userfiles/image/catalog/tw001gz_makita1.jpg
TW001GZ
Акумуляторний ударний гайкокрут Makita TW001GZ (без АКБ)
5581
Акумуляторний ударний гвинтокрут LXT Makita DTD172RTJ
Код товару: DTD172RTJ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В / 5 Аг х2шт |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Шпіндель | 1/4" |
| Макс. крутний момент | 180 Нм |
| Вага | 0.89 кг |
21499
/userfiles/image/catalog/dtd172rtj_makita.jpg
DTD172RTJ
Акумуляторний ударний гвинтокрут LXT Makita DTD172RTJ
7036
Акумуляторний ударний гвинтокрут LXT Makita DTD173RTJ
Код товару: DTD173RTJ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В / 5Аг |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Шпіндель | 1/4" |
| Макс. крутний момент | 180 Нм |
| Вага | 0.89 кг |
21699
/userfiles/image/catalog/dtd173rtj_makita.jpg
DTD173RTJ
Акумуляторний ударний гвинтокрут LXT Makita DTD173RTJ
8223
Акумуляторний ударний гайкокрут з подовженим хвостовиком Makita XGT 40 V MAX TW011GZ (Без АКБ)
Код товару: TW011GZ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 36 В (40 V MAX) |
| Тип акумулятора | Li-ion, XGT |
| Шпіндель | 3/4 " |
| Макс. крутний момент | 1500 Нм |
| Вага | 4.3 кг |
22411
/userfiles/image/catalog/tw011gz_makita.jpg
TW011GZ
Акумуляторний ударний гайкокрут з подовженим хвостовиком Makita XGT 40 V MAX TW011GZ (Без АКБ)
8126
Акумуляторний ударний гайкокрут Makita DTW301RTJ
Код товару: DTW301RTJ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В / 5 Аг х2шт |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Шпіндель | 1/2" |
| Макс. крутний момент | 330 Нм |
| Вага | 1.8 кг |
22999
/userfiles/image/catalog/dtw301rtj_makita.jpg
DTW301RTJ
Акумуляторний ударний гайкокрут Makita DTW301RTJ
5587
Акумуляторний ударний гвинтокрут з масляним редуктором Makita DTS 141 RTJ1
Код товару: DTS141RTJ1
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В / 5 Аг х2шт |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Шпінель | 1/4" |
| Макс. крутний момент | 40 Нм |
| Вага | 1,6 кг |
23400
/userfiles/image/catalog/dts141rtj1_makita2.jpg
DTS141RTJ1
Акумуляторний ударний гвинтокрут з масляним редуктором Makita DTS 141 RTJ1
3065
Акумуляторний ударний гайкокрут LXT Makita DTW701RTJ
Код товару: DTW701RTJ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В / 5Аг х2шт |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Шпіндель | 1/2 |
| Макс. крутний момент | 700 Нм |
| Вага | 2.7 кг |
25999
/userfiles/image/catalog/dtw701rtj_makita0.jpg
DTW701RTJ
Акумуляторний ударний гайкокрут LXT Makita DTW701RTJ
7695
Ударний гайкокрут Makita 6906
Код товару: 6906
Більше інформації про виріб
| Потужність | 620 Вт |
| Шпіндель | 3/4" |
| Макс. крутний момент | 588 Нм |
| Вага | 5,6 кг |
26560
/userfiles/image/catalog/6906_makita100.jpg
6906
Ударний гайкокрут Makita 6906
537
Акумуляторний ударний гайкокрут Makita DTW 1002 RTJ
Код товару: DTW1002RTJ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В / 5 Аг х2шт |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Шпіндель | 1/2" |
| Макс. крутний момент | 1.000 Нм |
| Вага | 3,6 кг |
26599
/userfiles/image/catalog/dtw1002rtj_makita1.jpg
DTW1002RTJ
Акумуляторний ударний гайкокрут Makita DTW 1002 RTJ
1935
13
0
99999













