
Відгуки покупців
Акумуляторний ударний гвинтокрут LXT Makita DTD173RTJ:
переваги
- Ще компактніший - 111 мм в довжину (порівняно з DTD172)
- Краще збалансований інструмент за разунок зсуву батареї назад
- Панель управління перенесена на задню частину
- Перший в лінійці гвинтокрут з кільцевою підсвіткою
- Значно покращена видимість під час роботи, підсвічування приблизно в 2,5 рази яскравіше (порівняно з DTD171, DTD172).
- Освітлення можна перемикати на 3 рівнях (сильний/середній/слабкий)
- Освітленням можна користуватися як звичайним ліхтарем
- BL Makita - безщітковий двигун постійного струму
- Технологія XPT - підвищена стійкість до пилу та вологи
- 4-швидкісний електронний перемикач швидкості та частоти удару
- Керування швидкістю за допомогою тригерного перемикача
- Режим роботи «А» - у цьому режимі інструмент починає працювати на низьких обертах, при збільшенні навантаження він збільшує оберти до максимальних.
- Режим роботи «Т» для товстого листового металу - спеціальний режим для оптимального та швидкого загвинчування шурупів
- Режим «Т (2)» для тонкого листового металу - пристрій значно уповільнює оберти при вкручуванні саморізів в метал.
- Режим відкручування гайок - використовується при викручуванні гайок, електроніка уповільнює оберти при зменшенні навантаження
- Функція пам'яті на режим, що часто використовується
- Максимальний крутний момент - 180 Нм
- Крутний момент за режимами роботи (1,2,3,4)- 20, 50, 170, 180 Нм
- Шпіндель посаджений на 2 підшипники для надійності та точності
- Ергономічна ручка з покриттям із еластомеру
- Окремий режим роботи ліхтаря: щоб увімкнути підсвічування без запуску інструмента, достатньо перевести перемикач реверсу в середнє положення (блокування) та коротко натиснути на курок.Ліхтар працює у постійному режимі та не вимикається автоматично через 10 секунд, як на більшості інструментів Makita - вимкнення здійснюється повторним натисканням на курок.
Акумуляторний ударний гвинтокрут LXT Makita DTD173RTJ:
техничні характеристики
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Кількість оборотів холостого ходу / 1-а швидкість | 0 – 3,600 /хв |
| Кількість обертів холостого ходу / 2-а швидкість | 0 – 3,200 /хв |
| Кількість оборотів холостого ходу / 3-я швидкість | 0 – 2,100 /хв |
| Кількість оборотів холостого ходу / 4-а швидкість | 0 – 1,100 /хв |
| Кількість обертів холостого ходу / режим по дереву | 0 – 1,800 /хв |
| Кількість обертів холостого ходу / режим закручування гайок | 0 – 3,600 /хв |
| Кількість оборотів холостого ходу / Режим Т | 0 – 2,900 /хв |
| Кількість обертів холостого ходу / Режим Т 2 | 0 – 3,600 /хв |
| Частота ударів / 1-а швидкість | 0 - 3,800 /хв |
| Частота ударів / 2-а швидкість | 0 - 3,600 /хв |
| Частота ударів / 3-я швидкість | 0 - 2,600 /хв |
| Частота ударів / 4-а швидкість | 0 - 1,100 /хв |
| Частота ударів / режим по дереву | 0 - 3,800 /хв |
| Частота ударів / режим закрутки гайок | 0 - 3,800 /хв |
| Частота ударів / Режим Т (1) | - |
| Частота ударів / Режим Т (2) | 0 - 2,600 /хв |
| Стандартні болти | M5 - M16 |
| Високоміцні болти | M5 - M14 |
| Тип хвостовика | 6.34 мм / 1/4 " |
| Макс. крутний момент (високий) | 180 Нм |
| Макс. крутний момент позиця 1 / 2 / 3 | 20 / 50 170 Нм |
| Рівень шуму: звуковий тиск | 97 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 109 дБ(А) |
| Рівень шуму: похибка (к) | 3 дБ(А) |
| Вібрації: ударне закручування | 12,5 м/сек² |
| Рівень вібрації: похибка (к) | 1,5 м/сек² |
| Розміри (Д х Ш х В) | 111 x 81 x 236 мм |
| Вага з BL1830B | 1.5 кг |
Акумуляторний ударний гвинтокрут LXT Makita DTD173RTJ:
комплектація
Вкладка 837670-0
Кейс MakPac 2
Гак 346317-0
Акумулятори BL1850B - 2 шт
Швидкий зарядний пристрій DC18RC
Виробник має право змінювати комплектацію та конструкцію без внесення змін до інструкції та без повідомлення. Щоб уникнути непорозумінь, уточнюйте комплектацію у менеджерів.
Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер дізнатися яким перевізником надіслати замовлення та як зручніше його сплатити.
Ви можете отримати своє замовлення у таких кур'єрських службах:
- Нова Пошта
- САТ
- Нічний Експрес
- Автолюкс
- Інтайм
Також за попередньою угодою Ви можете вибрати будь-який інший перевізник.
Оплату можна здійснити:
- накладним платежем (при отриманні товару в компанії-перевізнику), тимчасово не доступно
- за безготівковим розрахунком (підприємство є платником ПДВ і перебуває на загальній системі оподаткування)
Якщо у Вас виникли запитання Телефонуйте:
| 066-677-81-95 | |
| |
068-324-43-10 |
makita-ua.net надає стандартну гарантію на інструменти терміном на 1 рік.
Оскільки ми є авторизованим дилером, купуючи у нас ви також можете оформити продовжену гарантію:
- 3 роки для інструменту;
- 2 роки для літій-іонних акумуляторних батарей.
Винятком є:
- акумуляторні ліхтарі, бензинові газонокосарки з двигунами B&S, аккумулятори та зарядні пристрої, придбані окремо;
- 6 місяців на зарядні пристрої та акумуляторні батареї, придбані окремо від інструменту.
Для цього, на сайті офіційного представника, ознайомившись з умовами надання гарантії, потрібно заповнити анкету, а потім зареєструвати інструмент.
Окремо реєструються всі літій-іонні акумуляторні батареї, навіть якщо вони входять до комплекту поставки вашого інструменту.
×| Назва товару | Ціна |
| Акумуляторний ударний гвинтокрут LXT Makita DTD173RTJ | 21699 |
| Термін кредиту | Перший внесок | Максимальна сума | Щомісячний платіж |
| 4 міс | 0 грн | 30 000 грн | 5425,00 грн |
Кредит надається Альфа-Банк Україна
Для оформлення кредиту потрібно тільки Прізвище Ім'я По батькові, номер телефону і email
Дякуємо за Ваш відгук, він буде опублікований найближчим часом!
×











