Ваш кошик поки порожній.
Гайкокрути та гвинтокрути (Impact) Макита
Акумуляторний ударний гайкокрут Makita DTW 251 Z
Код товару: DTW251Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Шпіндель | Квадрат 1/2" |
| Макс. крутний момент | 230 Нм |
| Вага | 1,6 кг |
7500
/userfiles/image/catalog/dtw251z_makita.jpg
DTW251Z
Акумуляторний ударний гайкокрут Makita DTW 251 Z
729
Акумуляторний кутовий ударний гвинтокрут Makita TL064DZ (без АКБ)
Код товару: TL064DZ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 10,8 В (12 V MAX) |
| Тип акумулятора | Li-ion, CXT |
| Шпіндель | 1/4" |
| Макс. крутний момент | 60 Нм |
| Вага | 1.3 кг |
8013
/userfiles/image/catalog/tl064dz_makita.png
TL064DZ
Акумуляторний кутовий ударний гвинтокрут Makita TL064DZ (без АКБ)
2810
Акумуляторний ударний гвинтокрут Makita DTD 154 Z
Код товару: DTD154Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Шпіндель | 1/4" |
| Макс. крутний момент | 175 Нм |
| Вага | 1,2 кг |
8380
/userfiles/image/catalog/dtd154z_makita0.jpg
DTD154Z
Акумуляторний ударний гвинтокрут Makita DTD 154 Z
1912
Акумуляторний ударний гвинтокрут XGT 40 V MAX Makita TD003GZ (без АКБ)
Код товару: TD003GZ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 36 В (40 V MAX) |
| Тип акумулятора | Li-Ion, XGT |
| Шпіндель | 1/4" |
| Макс. крутний момент | 210 Нм |
| Вага | 1.7 кг |
8499
/userfiles/image/catalog/td003gz_makita.jpg
TD003GZ
Акумуляторний ударний гвинтокрут XGT 40 V MAX Makita TD003GZ (без АКБ)
8314
Акумуляторний ударний гвинтокрут LXT Makita DTD201Z (без АКБ)
Код товару: DTD201Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Шпіндель | 1/4" |
| Макс. крутний момент | 210 Нм |
| Вага | 1 кг |
8499
/userfiles/image/catalog/dtd201z_makita.jpg
DTD201Z
Акумуляторний ударний гвинтокрут LXT Makita DTD201Z (без АКБ)
8395
Акумуляторний ударний гвинтокрут Makita TL065DZ (без АКб)
Код товару: TL065DZ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 10,8 В (12 V MAX) |
| Тип акумулятора | Li-ion, CXT |
| Шпіндель | 3/8" |
| Макс. крутний момент | 60 Нм |
| Вага | 1.3 кг |
8521
/userfiles/image/catalog/tl065dz_makita2.jpg
TL065DZ
Акумуляторний ударний гвинтокрут Makita TL065DZ (без АКб)
2811
Акумуляторний ударний кутовий гвинтокрут Makita DTL 061 Z
Код товару: DTL061Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Шпіндель | 1/4" |
| Макс. крутний момент | 60 Нм |
| Вага | 1,1 кг |
9055
/userfiles/image/catalog/dtl061z_makita.jpg
DTL061Z
Акумуляторний ударний кутовий гвинтокрут Makita DTL 061 Z
1037
Акумуляторний кутовий ударний гайкокрут (гайковий ключ) Makita WR100DZ (без АКБ)
Код товару: WR100DZ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 10.8 В (12 V MAX) |
| Тип акумулятора | Li-ion, CXT |
| Шпіндель | 13 мм + адаптер 1/4 " та 3/8" |
| Макс. крутний момент | 47,5 Нм |
| Вага | 1,2 кг |
9526
/userfiles/image/catalog/wr100dz_makita1.jpg
WR100DZ
Акумуляторний кутовий ударний гайкокрут (гайковий ключ) Makita WR100DZ (без АКБ)
5420
Акумуляторний ударний гвинтокрут LXT Makita DTD172Z (без АКБ)
Код товару: DTD172Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Шпіндель | 1/4" |
| Макс. крутний момент | 180 Нм |
| Вага | 0.89 кг |
9599
/userfiles/image/catalog/dtd172z_makita2.jpg
DTD172Z
Акумуляторний ударний гвинтокрут LXT Makita DTD172Z (без АКБ)
7024
Акумуляторний ударний гвинтокрут LXT Makita DTD173Z (без АКБ)
Код товару: DTD173Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Шпіндель | 1/4" |
| Макс. крутний момент | 180 Нм |
| Вага | 0.89 кг |
9799
/userfiles/image/catalog/dtd173z_makita1.jpg
DTD173Z
Акумуляторний ударний гвинтокрут LXT Makita DTD173Z (без АКБ)
7025
13
0
99999













