
068-324-43-10
Ви обираєте завдання – ми підберемо інструмент!
(066)677-81-95 |
(068)324-43-10
Відгуки покупців
Акумуляторний ударний гвинтокрут LXT Makita DTD201Z (без АКБ):
переваги
- Електронне регулювання: придатний для легких і важких з’єднань (M5 - M16).
- Максимальна товщина самонарізних гвинтів: 4-6 мм.
- 4 регульовані швидкості: від м’якої до середньої та від твердої до максимуму.
- 1 T-режим: для роботи з текс- або самонарізними гвинтами у тонкому металі.
- Видатно компактний: дуже зручний для важкодоступних місць.
- Добре збалансований: комфортний навіть для роботи над головою.
- Відмінна зручність завдяки низькій вазі
- Особливо енергоощадний і довговічний завдяки безщітковому мотору Makita BL
- Ідеальний інструмент для точно контрольованого та надійного монтажу.
- Оснащений подвійним LED-підсвічуванням для кращої видимості.
- Краще захищений від проникнення пилу та вологи.
- Зверніть увагу, що акумулятор і зарядний пристрій до комплекту постачання не входять
Акумуляторний ударний гвинтокрут LXT Makita DTD201Z (без АКБ):
техничні характеристики
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Кількість обертів холостого ходу режим 1 | 0 - 1300 /хв |
| Кількість обертів холостого ходу режим 2 | 0 - 2100 /хв |
| Кількість обертів холостого ходу режим 3 | 0 - 3200 /хв |
| Кількість обертів холостого ходу режим 4 | 0 - 3700 /хв |
| Частота ударів режим 1 | 0 - 2000 /хв |
| Частота ударів режим 2 | 0 - 3600 /хв |
| Частота ударів режим 3 | 0 - 4200 /хв |
| Частота ударів режим 4 | 0 - 4400 /хв |
| Посадкове місце | 1/4" , 6,35 мм |
| Стандартні болти | M5 - M16 |
| Високоміцні болти | M5 - M14 |
| Макс. крутний момент (високий) режим 1 | 20 Нм |
| Макс. крутний момент (високий) режим 2 | 150 Нм |
| Макс. крутний момент (високий) режим 3 | 190 Нм |
| Макс. крутний момент (високий) режим 4 | 210 Нм |
| Рівень шуму: звуковий тиск | 97 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 105 дБ(А) |
| Рівень шуму: похибка (к) | 3 дБ(А) |
| Вібрації: ударне закручування | 9.9 м/сек² |
| Рівень вібрації: похибка (до | 1,5 м/сек² |
| Розміри (Д х Ш х В) | 121 x 81 x 246 мм |
| Вага з BL1815N / BL1860B | 1 кг |
Акумуляторний ударний гвинтокрут LXT Makita DTD201Z (без АКБ):
комплектація
Інструкція з експлуатації
Постачається без валізи, батарей та зарядного пристрою
Виробник має право змінювати комплектацію та конструкцію без внесення змін до інструкції та без повідомлення. Щоб уникнути непорозумінь, уточнюйте комплектацію у менеджерів.
Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер дізнатися яким перевізником надіслати замовлення та як зручніше його сплатити.
Ви можете отримати своє замовлення у таких кур'єрських службах:
- Нова Пошта
- САТ
- Нічний Експрес
- Автолюкс
- Інтайм
Також за попередньою угодою Ви можете вибрати будь-який інший перевізник.
Оплату можна здійснити:
- накладним платежем (при отриманні товару в компанії-перевізнику), тимчасово не доступно
- за безготівковим розрахунком (підприємство є платником ПДВ і перебуває на загальній системі оподаткування)
Якщо у Вас виникли запитання Телефонуйте:
| 066-677-81-95 | |
| |
068-324-43-10 |
makita-ua.net надає стандартну гарантію на інструменти терміном на 1 рік.
Оскільки ми є авторизованим дилером, купуючи у нас ви також можете оформити продовжену гарантію:
- 3 роки для інструменту;
- 2 роки для літій-іонних акумуляторних батарей.
Винятком є:
- акумуляторні ліхтарі, бензинові газонокосарки з двигунами B&S, аккумулятори та зарядні пристрої, придбані окремо;
- 6 місяців на зарядні пристрої та акумуляторні батареї, придбані окремо від інструменту.
Для цього, на сайті офіційного представника, ознайомившись з умовами надання гарантії, потрібно заповнити анкету, а потім зареєструвати інструмент.
Окремо реєструються всі літій-іонні акумуляторні батареї, навіть якщо вони входять до комплекту поставки вашого інструменту.
×| Назва товару | Ціна |
| Акумуляторний ударний гвинтокрут LXT Makita DTD201Z (без АКБ) | 8499 |
| Термін кредиту | Перший внесок | Максимальна сума | Щомісячний платіж |
| 4 міс | 0 грн | 30 000 грн | 2125,00 грн |
Кредит надається Альфа-Банк Україна
Для оформлення кредиту потрібно тільки Прізвище Ім'я По батькові, номер телефону і email
Дякуємо за Ваш відгук, він буде опублікований найближчим часом!
×

