Ваш кошик поки порожній.
Гайкокрути та гвинтокрути (Impact) Макита
Акумуляторний ударний гайкокрут Makita DTW 285 Z (без АКБ)
Код товару: DTW285Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Шпіндель | 1/2" |
| Макс. крутний момент | 280 Нм |
| Вага | 1,3 кг |
10184
/userfiles/image/catalog/dtw285z_makita.jpg
DTW285Z
Акумуляторний ударний гайкокрут Makita DTW 285 Z (без АКБ)
1938
Акумуляторний кутовий ударний гайкокрут (гайковий ключ) Makita DWR180Z (без АКБ)
Код товару: DWR180Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Шпіндель | 13 мм + адаптер 1/4" та 3/8" |
| Макс. крутний момент | 47,5 Нм |
| Вага | 1.2 - 1.6 кг |
10385
/userfiles/image/catalog/dwr180z_makita.jpg
DWR180Z
Акумуляторний кутовий ударний гайкокрут (гайковий ключ) Makita DWR180Z (без АКБ)
5678
Акумуляторний ударний гайкокрут Makita DTW301Z (без АКБ)
Код товару: DTW301Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Шпіндель | 1/2" |
| Макс. крутний момент | 330 Нм |
| Вага | 1.8 кг |
10999
/userfiles/image/catalog/dtw301z_makita1.jpg
DTW301Z
Акумуляторний ударний гайкокрут Makita DTW301Z (без АКБ)
5586
Акумуляторний ударний гвинтокрут XGT 40 V MAX Makita TD004GZ (без АКБ)
Код товару: TD004GZ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 36 В (40 V MAX) |
| Тип акумулятора | Li-Ion, XGT |
| Шпіндель | 1/4" |
| Макс. крутний момент | 230 Нм |
| Вага | 1.7 кг |
11399
/userfiles/image/catalog/td004gz_makita.jpg
TD004GZ
Акумуляторний ударний гвинтокрут XGT 40 V MAX Makita TD004GZ (без АКБ)
8315
Акумуляторний ударний гайкокрут Makita DTW800Z ( без АКБ )
Код товару: DTW800Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Шпіндель | 7/16 Hex |
| Макс. крутний момент | 800 Нм |
| Вага | 3,4 кг |
11970
/userfiles/image/catalog/dtw800z_makita1.jpg
DTW800Z
Акумуляторний ударний гайкокрут Makita DTW800Z ( без АКБ )
3269
Акумуляторний кутовий ударний гайкокрут LXT Makita DTL300Z (без АКБ)
Код товару: DTL300Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Шпіндель | 1/2" |
| Макс. крутний момент | 340 Нм |
| Вага | 1,5 кг |
11999
/userfiles/image/catalog/dtl300z-_makita.jpg
DTL300Z
Акумуляторний кутовий ударний гайкокрут LXT Makita DTL300Z (без АКБ)
8257
Ударний гайкокрут Makita 6905 H
Код товару: 6905H
Більше інформації про виріб
| Потужність | 470 Вт |
| Шпіндель | 1/2" |
| Макс. крутний момент | 300 Нм |
| Вага | 2,3 кг |
12450
/userfiles/image/catalog/6905h1.jpg
6905H
Ударний гайкокрут Makita 6905 H
535
Акумуляторний ударний гайкокрут Makita XGT 40 V MAX TW005GZ (без АКБ)
Код товару: TW005GZ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 36 В (40 V MAX) |
| Тип акумулятора | Li-Ion, XGT |
| Шпіндель | 1/2" |
| Макс. крутний момент | 350 Нм |
| Вага | 1,2 кг |
12499
/userfiles/image/catalog/tw005gz_makita.jpg
TW005GZ
Акумуляторний ударний гайкокрут Makita XGT 40 V MAX TW005GZ (без АКБ)
5811
Акумуляторний ударний гайкокрут Makita DTW701Z (без АКБ)
Код товару: DTW701Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Шпіндель | 1/2" |
| Макс. крутний момент | 700 Нм |
| Вага | 2.7 кг |
13499
/userfiles/image/catalog/dtw701z_makita1.jpg
DTW701Z
Акумуляторний ударний гайкокрут Makita DTW701Z (без АКБ)
5589
Акумуляторний ударний гайкокрут Makita DTW180RFE
Код товару: DTW180RFE
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В / 3 Аг х2шт |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Шпіндель | 3/8" |
| Макс. крутний момент | 180 Нм |
| Вага | 1,2 кг |
13714
/userfiles/image/catalog/dtw180rfe_makita.jpg
DTW180RFE
Акумуляторний ударний гайкокрут Makita DTW180RFE
3547
13
0
99999













