Ваш кошик поки порожній.
Газонокосарки Макита
Электрическая газонокосилка Makita ELM 4610
Код товару: ELM4610
Більше інформації про виріб
| Мощность | 1.800 Вт |
| Длина ножа | 46 см |
| Объем травосборника | 60 л |
| Вес | 23,5 кг |
9493
/userfiles/image/catalog/elm4610.jpg
ELM4610
Электрическая газонокосилка Makita ELM 4610
604
Электрическая газонокосилка Makita ELM 4612
Код товару: ELM4612
Більше інформації про виріб
| Мощность | 1.800 Вт |
| Длина ножа | 46 см |
| Объем травосборника | 60 л |
| Вес | 28,5 кг |
9493
/userfiles/image/catalog/elm4612.jpg
ELM4612
Электрическая газонокосилка Makita ELM 4612
606
Бензиновая газонокосилка Makita PLM 4110
Код товару: PLM4110
Більше інформації про виріб
| Мощность | 2,04 кВт (2,8 л/с) |
| Длина ножа | 41 cм |
| Обьем травосборника | 50 л |
| Вес | 26,8 кг |
9713
/userfiles/image/catalog/plm4110.jpg
PLM4110
Бензиновая газонокосилка Makita PLM 4110
569
Бензиновая газонокосилка Makita PLM 4610
Код товару: PLM4610
Більше інформації про виріб
| Мощность | 2,51 кВт (3,4 л/с) |
| Длина ножа | 46 cм |
| Обьем травосборника | 60 л |
| Вес | 29,1 кг |
10925
/userfiles/image/catalog/plm4610.jpg
PLM4610
Бензиновая газонокосилка Makita PLM 4610
568
Акумуляторна газонокосарка Makita DLM380Z (без АКБ)
Код товару: DLM380Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В + 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Довжина ножа | 38 см |
| Об'єм травозбірника | 40 л |
| Вага | 14,5 кг |
11389
/userfiles/image/catalog/dlm380z_makita.jpg
DLM380Z
Акумуляторна газонокосарка Makita DLM380Z (без АКБ)
1420
Бензиновая газонокосилка Makita PLM 5120
Код товару: PLM5120
Більше інформації про виріб
| Мощность | 2,36 кВт (3,2 л/с) |
| Длина ножа | 51 cм |
| Высота скашивания | 25 / 70 мм |
| Вес | 28,0 кг |
11530
/userfiles/image/catalog/plm5120.jpg
PLM5120
Бензиновая газонокосилка Makita PLM 5120
570
Бензиновая газонокосилка Makita PLM 4120
Код товару: PLM4120
Більше інформації про виріб
| Мощность | 2,0 кВт / 2,7 л.с. |
| Длина ножа | 41 см |
| Обьем травосборника | 50 л |
| Вес | 27,5 кг |
11595
/userfiles/image/catalog/plm4120.jpg
PLM4120
Бензиновая газонокосилка Makita PLM 4120
741
Газонокосилка бензиновая Makita PLM 4626
Код товару: PLM4626
Більше інформації про виріб
| Мощность | 1.94 кВт / 2.6 л.с |
| Длина ножа | 46 см |
| Обьем травосборника | 60 л |
| Вес | 28,4 кг |
12069
/userfiles/image/catalog/plm4626.jpg
PLM4626
Газонокосилка бензиновая Makita PLM 4626
749
Мережева самохідна газонокосарка Makita ELM 4611
Код товару: ELM4611
Більше інформації про виріб
| Потужність | 1.800 Вт |
| Довжина ножа | 46 см |
| Об'єм травозбірника | 60 л |
| Вага | 32,1 кг |
12150
/userfiles/image/catalog/elm4613_makita.jpg
ELM4611
Мережева самохідна газонокосарка Makita ELM 4611
605
Бензиновая газонокосилка Makita PLM 4620
Код товару: PLM4620
Більше інформації про виріб
| Мощность | 2,36 кВт / 3,2 л.с. |
| Длина ножа | 46 см |
| Обьем травосборника | 60 л |
| Вес | 29,1 кг |
12554
/userfiles/image/catalog/plm4620.jpg
PLM4620
Бензиновая газонокосилка Makita PLM 4620
709
39
0
171144












