Ваш кошик поки порожній.
Газонокосарки Макита
Акумуляторна газонокосарка Makita DLM466Z (без АКБ)
Код товару: DLM466Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 + 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion, LXT |
| Довжина ножа | 46 см |
| Об'єм травозбірника | 60 л |
| Вага | 21,8 кг |
29577
/userfiles/image/catalog/dlm466z_makita.jpg
DLM466Z
Акумуляторна газонокосарка Makita DLM466Z (без АКБ)
5912
Акумуляторна газонокосарка Makita DLM382CM2
Код товару: DLM382CM2
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 + 18 В / 4 Аг х2шт |
| Тип акумулятора | Li-Ion, LXT |
| Довжина ножа | 38 см |
| Об'єм травозбірника | 40 л |
| Вага | 14,5 кг |
31268
/userfiles/image/catalog/dlm382cm2_makita.jpg
DLM382CM2
Акумуляторна газонокосарка Makita DLM382CM2
6301
Акумуляторна газонокосарка Makita DLM432CT2
Код товару: DLM432CT2
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 + 18 В / 5 Аг х2шт |
| Тип акумулятора | Li-Ion, LXT |
| Довжина ножа | 43 см |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Вага | 16.9 кг |
31640
/userfiles/image/catalog/dlm432ct2_makita.jpg
DLM432CT2
Акумуляторна газонокосарка Makita DLM432CT2
5909
Акумуляторна газонокосарка Makita XGT 40 V MAX LM004GM103
Код товару: LM004GM103
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 36 В (40 V MAX) / 4 Аг х1 шт |
| Тип акумулятора | Li-Ion, XGT |
| Довжина ножа | 43 см |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Вага | 16,5 кг |
34914
/userfiles/image/catalog/lm004gm103_makita.jpg
LM004GM103
Акумуляторна газонокосарка Makita XGT 40 V MAX LM004GM103
7945
Акумуляторна газонокосарка Makita DLM538CT2
Код товару: DLM538CT2
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 + 18 В / 5 Аг х2шт |
| Тип акумулятора | Li-Ion, LXT |
| Довжина ножа | 53 см |
| Об'єм травозбірника | 70 л |
| Вага | 25,6 кг |
34999
/userfiles/image/catalog/dlm538ct2_makita.jpg
DLM538CT2
Акумуляторна газонокосарка Makita DLM538CT2
7093
Акумуляторна газонокосарка Makita XGT 40 V MAX LM003GM103
Код товару: LM003GM103
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 36 В (40 V MAX) / 4 Аг х1шт |
| Тип акумулятора | Li-Ion, XGT |
| Довжина ножа | 38 см |
| Об'єм травозбірника | 40 л |
| Вага | 14,9 кг |
35232
/userfiles/image/catalog/lm003gm103_makita.jpg
LM003GM103
Акумуляторна газонокосарка Makita XGT 40 V MAX LM003GM103
7939
Акумуляторна газонокосарка Makita DLM530PT4
Код товару: DLM530PT4
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В + 18 В / 5 Аг х4 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion, LXT |
| Довжина ножа | 53 см |
| Об'єм травозбірника | 70 л |
| Вага | 39 кг |
37999
/userfiles/image/catalog/dlm530pt4.jpg
DLM530PT4
Акумуляторна газонокосарка Makita DLM530PT4
6208
Акумуляторна газонокосарка Makita DLM538Z (без АКБ)
Код товару: DLM538Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 + 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion, LXT |
| Довжина ножа | 53 см |
| Об'єм травозбірника | 70 л |
| Вага | 25,6 |
38873
/userfiles/image/catalog/dlm538z_makita.jpg
DLM538Z
Акумуляторна газонокосарка Makita DLM538Z (без АКБ)
7092
Акумуляторна газонокосарка Makita DLM460Z (без АКБ)
Код товару: DLM460Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 + 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion, LXT |
| Довжина ножа | 46 см |
| Об'єм травозбірника | 60 л |
| Вага | 26,4 кг |
39211
/userfiles/image/catalog/dlm460pt2_makita01.jpg
DLM460Z
Акумуляторна газонокосарка Makita DLM460Z (без АКБ)
4543
Акумуляторна газонокосарка Makita DLM432PT2
Код товару: DLM432PT2
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 + 18 В / 5 Аг х2шт |
| Тип акумулятора | Li-Ion, LXT |
| Довжина ножа | 43 см |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Вага | 16,9 кг |
41961
/userfiles/image/catalog/dlm432pt2_makita.jpg
DLM432PT2
Акумуляторна газонокосарка Makita DLM432PT2
7937
39
0
171144













