Ваш кошик поки порожній.
Газонокосарки Макита
Акумуляторна самохідна газонокосарка Makita DLM481Z (без АКБ)
Код товару: DLM481Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 + 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion, LXT |
| Довжина ножа | 48 см |
| Об'єм травозбірника | 62 л |
| Вага | 27,1 кг |
48676
/userfiles/image/catalog/dlm481z_makita.jpg
DLM481Z
Акумуляторна самохідна газонокосарка Makita DLM481Z (без АКБ)
7091
Акумуляторна самохідна газонокосарка Makita DLM533Z (без АКБ)
Код товару: DLM533Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 + 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion, LXT |
| Довжина ножа | 53 см |
| Об'єм травозбірника | 70 л |
| Вага | 43,9 кг |
48999
/userfiles/image/catalog/dlm533z_makita.jpg
DLM533Z
Акумуляторна самохідна газонокосарка Makita DLM533Z (без АКБ)
5552
Акумуляторна самохідна газонокосарка Makita DLM539Z (без АКБ)
Код товару: DLM539Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 + 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion, LXT |
| Довжина ножа | 53 см |
| Об'єм травозбірника | 70 л |
| Вага | 28 кг |
52629
/userfiles/image/catalog/dlm539z_makita.jpg
DLM539Z
Акумуляторна самохідна газонокосарка Makita DLM539Z (без АКБ)
7095
Акумуляторна газонокосарка Makita DLM460PT2
Код товару: DLM460PT2
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 + 18 В / 5 Аг х2шт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion, LXT |
| Довжина ножа | 46 см |
| Об'єм травозбірника | 60 л |
| Вага | 26,4 кг |
53155
/userfiles/image/catalog/dlm460pt2_makita0.jpg
DLM460PT2
Акумуляторна газонокосарка Makita DLM460PT2
4542
Акумуляторна самохідна газонокосарка Makita XGT 40 V MAX LM001GZ (без АКБ)
Код товару: LM001GZ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 36 В (40 V MAX) |
| Тип акумулятора | Li-Ion, XGT |
| Довжина ножа | 48 см |
| Об'єм травозбірника | 62 л |
| Вага | 33 кг |
54579
/userfiles/image/catalog/lm001gz_makita.jpg
LM001GZ
Акумуляторна самохідна газонокосарка Makita XGT 40 V MAX LM001GZ (без АКБ)
7941
Акумуляторна самохідна газонокосарка Makita XGT 40 V MAX LM002GZ (без АКБ)
Код товару: LM002GZ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 36 В (40 V MAX) |
| Тип акумулятора | Li-Ion, XGT |
| Довжина ножа | 53 см |
| Об'єм травозбірника | 70 л |
| Вага | 34.4 кг |
55101
/userfiles/image/catalog/lm002gz_makita.jpg
LM002GZ
Акумуляторна самохідна газонокосарка Makita XGT 40 V MAX LM002GZ (без АКБ)
7704
Акумуляторна газонокосарка Makita DLM538CT2
Код товару: DLM538CT2
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 + 18 В / 5 Аг х2шт |
| Тип акумулятора | Li-Ion, LXT |
| Довжина ножа | 53 см |
| Об'єм травозбірника | 70 л |
| Вага | 25,6 кг |
59729
/userfiles/image/catalog/dlm538ct2_makita.jpg
DLM538CT2
Акумуляторна газонокосарка Makita DLM538CT2
7093
Акумуляторна самохідна газонокосарка Makita DLM481CT2
Код товару: DLM481CT2
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 + 18 В / 5 Аг х2шт |
| Тип акумулятора | Li-Ion, LXT |
| Довжина ножа | 48 см |
| Об'єм травозбірника | 62 л |
| Вага | 27,1 кг |
61690
/userfiles/image/catalog/dlm481ct2_makita.jpg
DLM481CT2
Акумуляторна самохідна газонокосарка Makita DLM481CT2
7090
Акумуляторна самохідна газонокосарка Makita DLM539CT2
Код товару: DLM539CT2
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 + 18 В / 5 Аг х2шт |
| Тип акумулятора | Li-Ion, LXT |
| Довжина ножа | 53 см |
| Об'єм травозбірника | 70 л |
| Вага | 28 кг |
66461
/userfiles/image/catalog/dlm539ct2_makita.jpg
DLM539CT2
Акумуляторна самохідна газонокосарка Makita DLM539CT2
7094
Акумуляторна самохідна газонокосарка Makita DLM462Z (без АКБ)
Код товару: DLM462Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 + 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion, LXT |
| Довжина ножа | 46 см |
| Об'єм травозбірника | 60 л |
| Вага | 35,3 кг |
68938
/userfiles/image/catalog/dlm462z_makita3.jpg
DLM462Z
Акумуляторна самохідна газонокосарка Makita DLM462Z (без АКБ)
5766
39
0
171144












