Ваш кошик поки порожній.
Газонокосарки Макита
Акумуляторна самохідна газонокосарка Makita LM001CZ (без АКБ)
Код товару: LM001CZ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 36 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion, PDC підключення |
| Довжина ножа | 53 см |
| Об'єм травозбірника | 70 л |
| Вага | 41,9 |
71921
/userfiles/image/catalog/lm001cz_makita0.jpg
LM001CZ
Акумуляторна самохідна газонокосарка Makita LM001CZ (без АКБ)
6037
Акумуляторна самохідна газонокосарка Makita XGT 40 V MAX LM001GT201
Код товару: LM001GT201
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 36 В (40 V MAX) / 5Аг х2шт |
| Тип акумулятора | Li-Ion, XGT |
| Довжина ножа | 48 см |
| Об'єм травозбірника | 62 л |
| Вага | 33 кг |
76678
/userfiles/image/catalog/lm001gt201_makita.jpg
LM001GT201
Акумуляторна самохідна газонокосарка Makita XGT 40 V MAX LM001GT201
7942
Акумуляторна самохідна газонокосарка Makita XGT 40 V MAX LM002GT201
Код товару: LM002GT201
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 36 В (40 V MAX) / 5Аг х2шт |
| Тип акумулятора | Li-Ion, XGT |
| Довжина ножа | 53 см |
| Об'єм травозбірника | 70 л |
| Вага | 34.4 кг |
80170
/userfiles/image/catalog/lm002gt201_makita.jpg
LM002GT201
Акумуляторна самохідна газонокосарка Makita XGT 40 V MAX LM002GT201
7940
Газонокосарка-робот Makita RM350D
Код товару: RM350D
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion, вбудований |
| Довжина ножа | 24 см |
| Вага | 13.7 кг |
171144
/userfiles/image/catalog/rm350d_makita1.jpg
RM350D
Газонокосарка-робот Makita RM350D
7703
Акумуляторна газонокосарка Makita LM 430 DZ (без АКБ)
Код товару: LM430DZ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 36 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Довжина ножа | 43 см |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Вага | 17.9 кг |
2400
/userfiles/image/catalog/gazonokosilki-makita_lm430dz.jpg
LM430DZ
Акумуляторна газонокосарка Makita LM 430 DZ (без АКБ)
1914
Мережева газонокосарка Makita ELM 3310
Код товару: ELM3310
Більше інформації про виріб
| Потужність | 1.100 Вт |
| Довжина ножа | 33 cм |
| Об'єм травозбірника | 27 л |
| Вага | 11,5 кг |
2771
/userfiles/image/catalog/elm3310_makita.jpg
ELM3310
Мережева газонокосарка Makita ELM 3310
601
Мережева газонокосарка Makita ELM 3311
Код товару: ELM3311
Більше інформації про виріб
| Потужність | 1.100 Вт |
| Довжина ножа | 33 cм |
| Об'єм травозбірника | 27 л |
| Вага | 11,5 кг |
3999
/userfiles/image/catalog/elm3311_makita.jpg
ELM3311
Мережева газонокосарка Makita ELM 3311
697
Мережева газонокосарка Makita ELM 3710
Код товару: ELM3710
Більше інформації про виріб
| Потужність | 1.300 Вт |
| Довжина ножа | 37 cм |
| Об'єм травозбірника | 35 л |
| Вага | 14,2 кг |
4134
/userfiles/image/catalog/elm3710_makita.jpg
ELM3710
Мережева газонокосарка Makita ELM 3710
602
Мережева газонокосарка Makita ELM 3711
Код товару: ELM3711
Більше інформації про виріб
| Потужність | 1.300 Вт |
| Довжина ножа | 37 см |
| Об'єм травозбірника | 35 л |
| Вага | 14.2 кг |
5199
/userfiles/image/catalog/elm3711_makita.jpg
ELM3711
Мережева газонокосарка Makita ELM 3711
698
Электрическая газонокосилка Makita ELM 4110
Код товару: ELM4110
Більше інформації про виріб
| Мощность | 1.600 Вт |
| Длина ножа | 41 см |
| Обьем травосборника | 50 л |
| Вес | 25,8 кг |
7172
/userfiles/image/catalog/elm4110.jpg
ELM4110
Электрическая газонокосилка Makita ELM 4110
603
39
0
171144












