Ваш кошик поки порожній.
Дрилі ударні та безударні Макита
Дриль Makita DP4700
Код товару: DP4700
Більше інформації про виріб
| Потужність | 510 Вт |
| Оберти | 0 - 500 /хв |
| Свердлильний патрон | 1,5 - 13 мм |
| Вага | 2,2 кг |
10200
/userfiles/image/catalog/dp4700_makita.jpg
DP4700
Дриль Makita DP4700
419
Дриль з ударом Makita HP2071
Код товару: HP2071
Більше інформації про виріб
| Потужність | 1.010 Вт |
| Оберти | 0 - 1.200 / 0 - 2.900 /хв |
| Свердлильний патрон | 1,5 - 13 мм |
| Вага | 2,4 кг |
10499
/userfiles/image/catalog/makita_hp2071.jpg
HP2071
Дриль з ударом Makita HP2071
306
Кутовий дриль Makita DA3011F
Код товару: DA3011F
Більше інформації про виріб
| Потужність | 450 Вт |
| Оберти | 0 - 2.400 /хв |
| Свердлильний патрон | 1,5 - 10 мм |
| Вааг | 1,6 кг |
10920
/userfiles/image/catalog/da3011f.jpg
DA3011F
Кутовий дриль Makita DA3011F
540
Акумуляторний кутовий дриль Makita DDA450ZK (без АКБ)
Код товару: DDA450ZK
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion, LXT |
| Оберти | 0 - 450 / 0 - 1,400 /хв |
| Свердлильний патрон | 2 - 13 мм |
| Оберти | 2.8 кг |
16990
/userfiles/image/catalog/dda450zk_makita.jpg
DDA450ZK
Акумуляторний кутовий дриль Makita DDA450ZK (без АКБ)
6120
Акумуляторний кутовий дриль Makita DDA460ZK (без АКБ)
Код товару: DDA460ZK
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В + 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion, LXT |
| Оберти | 0 - 350 / 0 - 1,400 /хв |
| Свердлильний патрон | 1.5 - 13 мм |
| Вага | 6,3 кг |
23999
/userfiles/image/catalog/dda460z_makita.jpg
DDA460ZK
Акумуляторний кутовий дриль Makita DDA460ZK (без АКБ)
3924
Акумуляторний кутовий дриль Makita XGT 40 V MAX DA001GZ (без АКБ)
Код товару: DA001GZ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 36 В (40 V MAX) |
| Тип акумулятора | Li-Ion , XGT |
| Оберти | 0 - 400 / 0 - 1,500 /хв |
| Свердлильний патрон | 2 - 13 мм |
| Вага | 4.9 кг |
25999
/userfiles/image/catalog/da001gz_makita.jpg
DA001GZ
Акумуляторний кутовий дриль Makita XGT 40 V MAX DA001GZ (без АКБ)
6264
Акумуляторний кутовий дриль Makita XGT 40 V MAX DA001GZ + DC40RA + BL4040F
Код товару: SET-DA001GZ-PROMOXGT
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 36 В (40 V MAX) |
| Тип акумулятора | Li-Ion , XGT |
| Оберти | 0 - 400 / 0 - 1,500 /хв |
| Свердлильний патрон | 2 - 13 мм |
| Вана | 4.9 кг |
33450
/userfiles/image/catalog/set-da001gz-promoxgt.jpg
SET-DA001GZ-PROMOXGT
Акумуляторний кутовий дриль Makita XGT 40 V MAX DA001GZ + DC40RA + BL4040F
8479
Свердлильний верстат на магнітній станині Makita HB350
Код товару: HB350
Більше інформації про виріб
| Потужність | 1,050 Вт |
| Оберти | 850 /хв |
| Хвостовик | Weldon 19 мм |
| Вага | 11 кг |
44990
/userfiles/image/catalog/hb350_makita.jpg
HB350
Свердлильний верстат на магнітній станині Makita HB350
8469
Дриль-міксер Maktec MT 621
Код товару: MT621
Більше інформації про виріб
| Потужність | 800 Вт |
| Оберти | 0 - 700 /хв |
| Свердлильний патрон | 2,0 - 13 мм |
| Вага | 2,7 кг |
0
/userfiles/image/catalog/max_mt621.png
MT621
Дриль-міксер Maktec MT 621
1125
Дриль з ударом Maktec MT818KSP
Код товару: MT818KSP
Більше інформації про виріб
| Потужність | 430 Вт |
| Оберти | 0 - 2.800 /хв |
| Свердлильний патрон | 1,5 - 13 мм |
| Вага | 1,7 кг |
0
/userfiles/image/catalog/mt818ksp-(1).jpg
MT818KSP
Дриль з ударом Maktec MT818KSP
1126
4
0
85714














.jpg)