Ваш кошик поки порожній.
Дрилі ударні та безударні Макита
Дриль з ударом Makita M0801
Код товару: M0801
Більше інформації про виріб
| Потужність | 500 Вт |
| Оберти | 0 - 2.900 /хв |
| Свердлильний патрон | 1.5 - 13 мм |
| Вага | 1.7 кг |
2626
/userfiles/image/catalog/m0801k_makita1.jpg
M0801
Дриль з ударом Makita M0801
1364
Дриль з ударом Makita M 8101
Код товару: M8101
Більше інформації про виріб
| Потужність | 710 Вт |
| Оберти | 0 - 3.200 /хв |
| Свердлильний патрон | 1,5 - 13 мм |
| Вага | 2 кг |
2770
/userfiles/image/catalog/m8101_makita.jpg
M8101
Дриль з ударом Makita M 8101
1295
Дриль Makita M 6501
Код товару: M6501
Більше інформації про виріб
| Потужність | 230 Вт |
| Оберти | 0 - 4500 /хв |
| Свердлильний патрон | 1 - 6,5 мм |
| Вага | 0,95 кг |
2822
/userfiles/image/catalog/m6501_makita.jpg
M6501
Дриль Makita M 6501
1292
Дриль з ударом Makita HP 1641 KX2
Код товару: HP1641KX2
Більше інформації про виріб
| Потужність | 680 Вт |
| Оберти | 0 - 2.800 /хв |
| Свердлильний патрон | 1,5 - 13 мм |
| Вага | 2,0 кг |
2910
/userfiles/image/catalog/hp1641kx2.jpg
HP1641KX2
Дриль з ударом Makita HP 1641 KX2
678
Дриль з ударом Makita HP 1630
Код товару: HP1630
Більше інформації про виріб
| Потужність | 710 Вт |
| Оберти | 0 - 3.200 /хв |
| Свердлильний патрон | 1,5 - 13 мм |
| Вага | 2,0 кг |
2958
/userfiles/image/catalog/makita_hp1630.jpg
HP1630
Дриль з ударом Makita HP 1630
299
Дриль Makita MT M 6002
Код товару: M6002
Більше інформації про виріб
| Потужність | 450 Вт |
| Оберти | 0 - 3.000 /хв |
| Свердлильний патрон | 1,5 - 10 мм |
| Вага | 1,3 кг |
2964
/userfiles/image/catalog/m6002_makita.jpg
M6002
Дриль Makita MT M 6002
1282
Дриль Makita 6501
Код товару: 6501
Більше інформації про виріб
| Потужність | 230 Вт |
| Оберти | 4.500 /хв |
| Свердлильний патрон | 0,5 - 6,5 мм |
| Вага | 0,9 кг |
2979
/userfiles/image/catalog/6501_makita1.jpg
6501
Дриль Makita 6501
396
Дриль з ударом Makita HP 1640 K
Код товару: HP1640K
Більше інформації про виріб
| Потужність | 680 Вт |
| Оберти | 0 - 2.800 об/хв |
| Свердлильний патрон | 1,5 - 13 мм |
| Вага | 2.0 кг |
3159
/userfiles/image/catalog/makita-hp1640k2.jpg
HP1640K
Дриль з ударом Makita HP 1640 K
303
Дриль з ударом Makita HP 1630 KX2
Код товару: HP1630KX2
Більше інформації про виріб
| Потужність | 710 Вт |
| Оберти | 0 - 3.200 /хв |
| Свердлильний патрон | 1,5 - 13 мм |
| Вага | 2,0 кг |
3164
/userfiles/image/catalog/hp1630kx2_makita.jpg
HP1630KX2
Дриль з ударом Makita HP 1630 KX2
679
Дриль з ударом Makita HP 1631 KX2
Код товару: HP1631KX2
Більше інформації про виріб
| Потужність | 710 Вт |
| Оберти | 0 - 3.200 /хв |
| Свердлильний патрон | 1,5 - 13 мм |
| Вага | 2,0 кг |
3164
/userfiles/image/catalog/hp1631kx2_makita.jpg
HP1631KX2
Дриль з ударом Makita HP 1631 KX2
680
4
0
85714












