Ваш кошик поки порожній.
Дрилі ударні та безударні Макита
Дриль-міксер Makita MT M6200
Код товару: M6200
Більше інформації про виріб
| Потужність | 800 Вт |
| Оберти | 0 - 700 /хв |
| Свердлильний патрон | 1,5 - 13 мм |
| Вага | 2,7 кг |
3171
/userfiles/image/catalog/m6200_makita.jpg
M6200
Дриль-міксер Makita MT M6200
1283
Дриль Makita 6413
Код товару: 6413
Більше інформації про виріб
| Потужність | 450 Вт |
| Оберти | 0 - 3.400 /хв |
| Свердлильний патрон | 1 - 10 мм |
| Вага | 1,3 кг |
3257
/userfiles/image/catalog/6413_makita001.jpg
6413
Дриль Makita 6413
398
Дриль з ударом Makita HP 1630 K
Код товару: HP1630K
Більше інформації про виріб
| Потужність | 710 Вт |
| Оберти | 0 - 3.200 /хв |
| Свердлильний патрон | 1,5 - 13 мм |
| Вага | 2,0 кг |
3300
/userfiles/image/catalog/hp1630k_makita.jpg
HP1630K
Дриль з ударом Makita HP 1630 K
300
Дриль Makita 6501 X
Код товару: 6501X
Більше інформації про виріб
| Потужність | 230 Вт |
| Оберти | 4.500 /хв |
| Свердлильний патрон | 0,5 - 6,5 мм |
| Вага | 0,9 кг |
3868
/userfiles/image/catalog/6501x_makita.jpg
6501X
Дриль Makita 6501 X
397
Акумуляторний кутовий дриль Makita DDA 341 Z (без АКБ)
Код товару: DDA341Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 14,4 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Оберти | 0 - 1.700 /хв |
| Свердлильний патрон | 1,5 - 10 мм |
| Вага | 1,7 кг |
3936
/userfiles/image/catalog/dda341z_makita.jpg
DDA341Z
Акумуляторний кутовий дриль Makita DDA 341 Z (без АКБ)
1069
Дриль Makita DP 2010
Код товару: DP2010
Більше інформації про виріб
| Потужність | 370 Вт |
| Оберти | 0 - 4.200 /хв |
| Свердлильний патрон | 0,5 - 6,5 мм |
| Вага | 1 кг |
3937
/userfiles/image/catalog/dp2010_makita.jpg
DP2010
Дриль Makita DP 2010
672
Акумуляторний кутовий дриль Makita DDA 340 Z (без АКБ)
Код товару: DDA340Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 14,4 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Оберти | 0 - 1.700 /хв |
| Свердлильний патрон | 1,5 - 10 мм |
| Вага | 1,6 кг |
4014
/userfiles/image/catalog/dda340z_makita1.jpg
DDA340Z
Акумуляторний кутовий дриль Makita DDA 340 Z (без АКБ)
1068
Дриль з ударом Makita M8104KSP
Код товару: M8104KSP
Більше інформації про виріб
| Потужність | 430 Вт |
| Оберти | 0 - 3.000 /хв |
| Свердлильний патрон | 1,5 - 13 мм |
| Вага | 1.7 кг |
4191
/userfiles/image/catalog/m8104ksp_makita2.jpg
M8104KSP
Дриль з ударом Makita M8104KSP
4925
Дриль Makita DP 2011
Код товару: DP2011
Більше інформації про виріб
| Потужність | 370 Вт |
| Оберти | 0 - 4.200 /хв |
| Свердлильний патрон | 0.8 - 6.5 мм |
| Вага | 1 кг |
4385
/userfiles/image/catalog/dp2011_makita.jpg
DP2011
Дриль Makita DP 2011
1387
Дриль Makita 6510 LVR
Код товару: 6510LVR
Більше інформації про виріб
| Потужність | 400 Вт |
| Оберти | 0 - 1.200 /хв |
| Свердлильний патрон | 1 - 10 мм |
| Вага | 1,4 кг |
4629
/userfiles/image/catalog/6510lvr_makita.jpg
6510LVR
Дриль Makita 6510 LVR
418
4
0
85714












