Ваш кошик поки порожній.
Дрилі ударні та безударні Макита
Дриль Maktec MT 653
Код товару: MT653
Більше інформації про виріб
| Потужність | 230 Вт |
| Оберти | 0 - 4.500 /хв |
| Свердлильний патрон | 0,8 - 6,5 мм |
| Вага | 0,95 кг |
1062
/userfiles/image/catalog/mt653.jpg
MT653
Дриль Maktec MT 653
844
Дриль з ударом Maktec MT 817
Код товару: MT817
Більше інформації про виріб
| Потужність | 430 Вт |
| Оберти | 0 - 2.800 /хв |
| Свердлильний патрон | 1,5 - 13 мм |
| Вага | 1,8 кг |
1535
/userfiles/image/catalog/mt817.jpg
MT817
Дриль з ударом Maktec MT 817
799
Дриль з ударом MAKTEC MT 80 BK (Кейс)
Код товару: MT80BK
Більше інформації про виріб
| Потужність | 500 Вт |
| Оберти | 2,900 /хв |
| Свердлильний патрон | 1,5 - 13 мм |
| Вага | 1,7 кг |
1618
/userfiles/image/catalog/mt80bk_makita.jpg
MT80BK
Дриль з ударом MAKTEC MT 80 BK (Кейс)
1324
Дриль Maktec MT 607
Код товару: MT607
Більше інформації про виріб
| Потужність | 450 Вт |
| Оберти | 0 - 3.000 /хв |
| Свердлильний патрон | 1,5 - 10 мм |
| Вага | 1,8 кг |
1651
/userfiles/image/catalog/mt607_makita.jpg
MT607
Дриль Maktec MT 607
631
Дриль з ударом Makita M0801K (Кейс)
Код товару: M0801K
Більше інформації про виріб
| Потужність | 500 Вт |
| Оберти | 0 - 2.900 /хв |
| Свердлильний патрон | 1.5 - 13 мм |
| Вага | 1.7 кг |
1827
/userfiles/image/catalog/m0801k_makita0.jpg
M0801K
Дриль з ударом Makita M0801K (Кейс)
1368
Дриль з ударом Makita HP 1640 KX2
Код товару: HP1640KX2
Більше інформації про виріб
| Потужність | 680 Вт |
| Оберти | 0 - 2.800 об/хв |
| Свердлильний патрон | 1,5 - 13 мм |
| Вага | 2,0 кг |
2009
/userfiles/image/catalog/maklta4.jpg
HP1640KX2
Дриль з ударом Makita HP 1640 KX2
1049
Дриль з ударом Maktec MT 814
Код товару: MT814
Більше інформації про виріб
| Мощность | 710 Вт |
| Обороты | 0 - 3.200 мин-1 |
| Сверлильный патрон | 1,5 - 13 мм |
| Вес | 2 кг |
2055
/userfiles/image/catalog/mt814.jpg
MT814
Дриль з ударом Maktec MT 814
633
Дриль з ударом Makita HP 1620
Код товару: HP1620
Більше інформації про виріб
| Потужність | 650 Вт |
| Оберти | 0 - 2.800 /хв |
| Свердлильний патрон | 1,5 - 13 мм |
| Вага | 2,0 кг |
2437
/userfiles/image/catalog/hp1620_makita.jpg
HP1620
Дриль з ударом Makita HP 1620
771
Дриль з ударом Maktec MT 815 K
Код товару: MT815K
Більше інформації про виріб
| Потужність | 710 Вт |
| Оберти | 0 - 3.200 /хв |
| Свердлильний патрон | 1,5 - 13 мм |
| Вага | 2 кг |
2505
/userfiles/image/catalog/mt815k_makita.jpg
MT815K
Дриль з ударом Maktec MT 815 K
634
Дриль з ударом Makita M8101K
Код товару: M8101K
Більше інформації про виріб
| Потужність | 710 Вт |
| Оберти | 0 - 3.200 /хв |
| Свердлильний патрон | 1,5 - 13 мм |
| Вага | 2 кг |
2559
/userfiles/image/catalog/m8101k_makita1.jpg
M8101K
Дриль з ударом Makita M8101K
4703
4
0
85714












