Ваш кошик поки порожній.
Дрилі ударні та безударні Макита
Дриль Makita DP4021
Код товару: DP4021
Більше інформації про виріб
| Потужність | 630 Вт |
| Оберти | 0 - 3.000 /хв |
| Свердлильний патрон | 1,5 - 13 мм |
| Вага | 1,6 кг |
4640
/userfiles/image/catalog/dp4021_makita.jpg
DP4021
Дриль Makita DP4021
7975
Акумуляторний кутовий дриль Makita DA 332 DZ
Код товару: DA332DZ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 10,8 В (12 V MAX) |
| Тип акумулятора | Li-ion CXT |
| Оберти | 0 - 1,100 /хв |
| Свердлильний патрон | 1.5 - 10 мм |
| Вага | 1,3 кг |
5950
/userfiles/image/catalog/da332dz_makita2.jpg
DA332DZ
Акумуляторний кутовий дриль Makita DA 332 DZ
2818
Дриль з ударом Makita HP 1641 K
Код товару: HP1641K
Більше інформації про виріб
| Потужність | 680 Вт |
| Оберти | 0 - 2.800 /хв |
| Свердлильний патрон | 1,5 - 13 мм |
| Вага | 2.0 кг |
6046
/userfiles/image/catalog/hp1641k_makita.jpg
HP1641K
Дриль з ударом Makita HP 1641 K
304
Дриль з ударом Makita HP 2050 H
Код товару: HP2050H
Більше інформації про виріб
| Потужність | 720 Вт |
| Оберти | 0 - 1.200 / 0 - 2.900 /хв |
| Свердлильний патрон | 1,5-13 мм |
| Вага | 2,5 кг |
7044
/userfiles/image/catalog/makita_hp2050h.jpg
HP2050H
Дриль з ударом Makita HP 2050 H
307
Дриль Makita DP4011
Код товару: DP4011
Більше інформації про виріб
| Потужність | 720 Вт |
| Оберти | 0 - 1.200 / 0 - 2.900 /хв |
| Свердлильний патрон | 1,5 - 13 мм |
| Вага | 2,3 кг |
7690
/userfiles/image/catalog/dp4011_makita3.jpg
DP4011
Дриль Makita DP4011
416
Акумуляторний кутовий дриль Makita DDA350Z
Код товару: DDA350Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Оберти | 0 - 1.800 /хв |
| Свердлильний патрон | 1,5 - 10 мм |
| Вага | 1,8 кг |
7800
/userfiles/image/catalog/dda350z_makita1.jpg
DDA350Z
Акумуляторний кутовий дриль Makita DDA350Z
1007
Дриль з ударом Makita HP 2051 H
Код товару: HP2051H
Більше інформації про виріб
| Потужність | 720 Вт |
| Оберти | 0 - 1.200 / 0 - 2.900 /хв |
| Свердлильний патрон | 1,5 - 13 мм |
| Вага | 2,5 кг |
7990
/userfiles/image/catalog/makita_hp2051h_1.jpg
HP2051H
Дриль з ударом Makita HP 2051 H
308
Дриль Makita DP3003
Код товару: DP3003
Більше інформації про виріб
| Потужність | 710 Вт |
| Оберти | 0 - 1.200 /хв |
| Свердлильний патрон | 0,8 - 10 мм |
| Вага | 2,2 кг |
8229
/userfiles/image/catalog/dp3003.jpg
DP3003
Дриль Makita DP3003
420
Дриль з ударом Makita HP2070
Код товару: HP2070
Більше інформації про виріб
| Потужність | 1.010Вт |
| Оберти | 0 - 1,200 / 0 - 2,900 /хв |
| Свердлильний патрон | 1,5 -13 мм |
| Вага | 2,6 кг |
9030
/userfiles/image/catalog/makita_hp2070.jpg
HP2070
Дриль з ударом Makita HP2070
305
Акумуляторний кутовий дриль Makita DDA 351 Z
Код товару: DDA351Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Оберти | 0 - 1.800 /хв |
| Свердлильний патрон | 1,5 - 10 мм |
| Вага | 1,8 кг |
9151
/userfiles/image/catalog/dda351z_makita.jpg
DDA351Z
Акумуляторний кутовий дриль Makita DDA 351 Z
1039
4
0
85714












