Ваш кошик поки порожній.
Біти однотипні (поштучно та набори) Макита
Біта подовжена T25-90mm Makita (B-59922)
Код товару: B-59922
Більше інформації про виріб
| Загальна довжина | 90 мм |
| Тип біти | T25 |
| Матеріал | сталь |
| Кількість | 1 шт |
85
/userfiles/image/catalog/b-59922_makita.jpg
B-59922
Біта подовжена T25-90mm Makita (B-59922)
7397
Біта подовжена T30-90mm Makita (B-59938)
Код товару: B-59938
Більше інформації про виріб
| Загальна довжина | 90 мм |
| Тип біти | T30 |
| Матеріал | сталь |
| Кількість | 1 шт |
85
/userfiles/image/catalog/b-59938_makita.jpg
B-59938
Біта подовжена T30-90mm Makita (B-59938)
7398
Торсійна біта Square SQ1 Impact GOLD Makita 2 шт (B-28363)
Код товару: B-28363
Більше інформації про виріб
| Загальна довжина | 25 мм |
| Тип біти | SQ1 (квадрат) |
| Матеріал | торсіон |
| Кількість в упаковці | 2 шт |
87
/userfiles/image/catalog/b-28363-makita.jpg
B-28363
Торсійна біта Square SQ1 Impact GOLD Makita 2 шт (B-28363)
1168
Торсіонна біта PH2 Impact GOLD Makita 2 шт (B-28307)
Код товару: B-28307UAX
Більше інформації про виріб
| Загальна довжина | 50 мм |
| Тип біти | PH2 |
| Матеріал | Impact Gold (торсіон |
| Кількість | 2 шт |
99
/userfiles/image/catalog/b-28307-makita.jpg
B-28307UAX
Торсіонна біта PH2 Impact GOLD Makita 2 шт (B-28307)
1123
Біта подовжена T15-90mm Makita (B-59900)
Код товару: B-59900
Більше інформації про виріб
| Загальна довжина | 90 мм |
| Тип біти | T15 |
| Матеріал | сталь |
| Кількість | 1 шт |
102
/userfiles/image/catalog/b-59900_makita.jpg
B-59900
Біта подовжена T15-90mm Makita (B-59900)
7395
Біта T40 50 мм Impact Black 2 шт Makita (B-63812)
Код товару: B-63812
Більше інформації про виріб
| Загальна довжина | 50 мм |
| Тип біти | Т40 |
| Матеріал | Impact Black |
| Кількість | 2 шт |
109
/userfiles/image/catalog/b-63812_makita.jpg
B-63812
Біта T40 50 мм Impact Black 2 шт Makita (B-63812)
7888
Біта T30 50 мм Impact Black 2 шт Makita (B-63806)
Код товару: B-63806
Більше інформації про виріб
| Загальна довжина | 50 мм |
| Тип біти | T30 |
| Матеріал | Impact Black |
| Кількість | 2 шт |
109
/userfiles/image/catalog/b-63806_makita.jpg
B-63806
Біта T30 50 мм Impact Black 2 шт Makita (B-63806)
7889
Біта T25 50 мм Impact Black 2 шт Makita (B-63797)
Код товару: B-63797
Більше інформації про виріб
| Загальна довжина | 50 мм |
| Тип біти | T25 |
| Матеріал | Impact Black |
| Кількість | 2 шт |
109
/userfiles/image/catalog/b-63797_makita.jpg
B-63797
Біта T25 50 мм Impact Black 2 шт Makita (B-63797)
7890
Біта PH1 50 мм Impact Black 2 шт Makita (B-63719)
Код товару: B-63719
Більше інформації про виріб
| Загальна довжина | 50 мм |
| Тип біти | PH1 |
| Матеріал | Impact Black |
| Кількість | 2 шт |
109
/userfiles/image/catalog/b-63719_makita1.jpg
B-63719
Біта PH1 50 мм Impact Black 2 шт Makita (B-63719)
7902
Біта PH2 50 мм Impact Black 2 шт Makita (B-63725)
Код товару: B-63725
Більше інформації про виріб
| Загальна довжина | 50 мм |
| Тип біти | PH2 |
| Матеріал | Impact Black |
| Кількість | 2 шт |
109
/userfiles/image/catalog/b-63725_makita.jpg
B-63725
Біта PH2 50 мм Impact Black 2 шт Makita (B-63725)
7903
101
0
99999












