Ваш кошик поки порожній.
Біти однотипні (поштучно та набори) Макита
Біта T15 (3 шт.) Makita (B-23606)
Код товару: B-23606
Більше інформації про виріб
| Загальна довжина | 25 мм |
| Тип біти | T15 |
| Матеріал | сталь |
| Кількість | 3 шт |
55
/userfiles/image/catalog/b-23606_makita.jpg
B-23606
Біта T15 (3 шт.) Makita (B-23606)
7086
Біта H5.0 (3 шт.) Makita (B-23715)
Код товару: B-23715
Більше інформації про виріб
| Загальна довжина | 25 мм |
| Тип біти | H5.0 |
| Матеріал | сталь |
| Кількість | 3 шт |
55
/userfiles/image/catalog/b-23715_makita.jpg
B-23715
Біта H5.0 (3 шт.) Makita (B-23715)
7088
Біта подовжена SQ1-150 mm Makita (B-57869)
Код товару: B-57869
Більше інформації про виріб
| Загальна довжина | 150 мм |
| Тип біти | SQ1 |
| Матеріал | сталь |
| Кількість | 1 шт |
55
/userfiles/image/catalog/b-57869_makita.jpg
B-57869
Біта подовжена SQ1-150 mm Makita (B-57869)
7381
Біта подовжена SQ3-150 mm Makita (B-57881)
Код товару: B-57881
Більше інформації про виріб
| Загальна довжина | 150 мм |
| Тип біти | SQ3 |
| Матеріал | сталь |
| Кількість | 1 шт |
55
/userfiles/image/catalog/b-57881_makita.jpg
B-57881
Біта подовжена SQ3-150 mm Makita (B-57881)
7382
Біта подовжена SQ2-150 mm Makita (B-57875)
Код товару: B-57875
Більше інформації про виріб
| Загальна довжина | 150 мм |
| Тип біти | SQ2 |
| Матеріал | сталь |
| Кількість | 1 шт |
55
/userfiles/image/catalog/b-57875_makita.jpg
B-57875
Біта подовжена SQ2-150 mm Makita (B-57875)
7145
Біта T30 (3 шт.) Makita (B-23640)
Код товару: B-23640
Більше інформації про виріб
| Загальна довжина | 25 мм |
| Тип біти | T30 |
| Матеріал | сталь |
| Кількість | 3 шт |
55
/userfiles/image/catalog/b-23640_makita.jpg
B-23640
Біта T30 (3 шт.) Makita (B-23640)
8186
Біта SL1.2x6.5 (3 шт.) Makita (B-23553)
Код товару: B-23553
Більше інформації про виріб
| Загальна довжина | 25 мм |
| Тип біти | SL1.2 |
| Матеріал | сталь |
| Кількість | 3 шт |
55
/userfiles/image/catalog/b-23553_makita.jpg
B-23553
Біта SL1.2x6.5 (3 шт.) Makita (B-23553)
8188
Біта для гіпсокартону PH2 40 мм (B-60399)
Код товару: B-60399
Більше інформації про виріб
| Загальна довжина | 40 мм |
| Тип біти | PH2 |
| Матеріал | сталь |
| Кількість | 1 шт |
71
/userfiles/image/catalog/b-60399_makita.jpg
B-60399
Біта для гіпсокартону PH2 40 мм (B-60399)
3944
Біта PZ1 25 мм Impact Black 2 шт. Makita (B-63638)
Код товару: B-63638
Більше інформації про виріб
| Загальна довжина | 25 мм |
| Тип біти | PZ1 |
| Матеріал | Impact Black |
| Кількість | 2 шт |
76
/userfiles/image/catalog/b-63638_makita.jpg
B-63638
Біта PZ1 25 мм Impact Black 2 шт. Makita (B-63638)
8030
Біта PH1 25 мм Impact Black 2 шт Makita (B-63600)
Код товару: B-63600
Більше інформації про виріб
| Загальна довжина | 25 мм |
| Тип біти | PH1 |
| Матеріал | Impact Black |
| Кількість | 2 шт |
76
/userfiles/image/catalog/b-63600_makita.jpg
B-63600
Біта PH1 25 мм Impact Black 2 шт Makita (B-63600)
7891
101
0
99999












