Ваш кошик поки порожній.
Біти однотипні (поштучно та набори) Макита
Біта SL0.5x4.0 (3 шт.) Makita (B-23519)
Код товару: B-23519
Більше інформації про виріб
| Загальна довжина | 25 мм |
| Тип біти | SL0.5x4.0 |
| Матеріал | сталь |
| Кількість | 3 шт |
25
/userfiles/image/catalog/b-23519_makita.jpg
B-23519
Біта SL0.5x4.0 (3 шт.) Makita (B-23519)
7082
Біта SL0.8x5.5 (3 шт.) Makita (B-23531)
Код товару: B-23531
Більше інформації про виріб
| Загальна довжина | 25 мм |
| Тип біти | SL0.8x5.5 |
| Матеріал | сталь |
| Кількість | 3 шт |
25
/userfiles/image/catalog/b-23531_makita.jpg
B-23531
Біта SL0.8x5.5 (3 шт.) Makita (B-23531)
7084
Двостороння біта PH2 + шліц
Код товару: 784637-8
Більше інформації про виріб
| Загальна довжина | 45 мм |
| Тип біти | PH2 + шліц |
| Матеріал | сталь |
| Кількість | 1 шт |
25
/userfiles/image/catalog/784637-8_makita.jpg
784637-8
Двостороння біта PH2 + шліц
3251
Біта подовжена SQ1-90 mm Makita (B-57803)
Код товару: B-57803
Більше інформації про виріб
| Загальна довжина | 90 мм |
| Тип біти | SQ1 |
| Матеріал | сталь |
| Кількість | 1 шт |
35
/userfiles/image/catalog/b-57803_makita.jpg
B-57803
Біта подовжена SQ1-90 mm Makita (B-57803)
7377
Біта подовжена SQ2-90 mm Makita (B-57819)
Код товару: B-57819
Більше інформації про виріб
| Загальна довжина | 90 мм |
| Тип біти | SQ2 |
| Матеріал | сталь |
| Кількість | 1 шт |
35
/userfiles/image/catalog/b-57819_makita.jpg
B-57819
Біта подовжена SQ2-90 mm Makita (B-57819)
7378
Біта подовжена SQ3-90 mm Makita (B-57825)
Код товару: B-57825
Більше інформації про виріб
| Загальна довжина | 90 мм |
| Тип біти | SQ3 |
| Матеріал | сталь |
| Кількість | 1 шт |
35
/userfiles/image/catalog/b-57825_makita.jpg
B-57825
Біта подовжена SQ3-90 mm Makita (B-57825)
7379
Біта T25 (3 шт.) Makita (B-23628)
Код товару: B-23628
Більше інформації про виріб
| Загальна довжина | 25 мм |
| Тип біти | T25 |
| Матеріал | сталь |
| Кількість | 3 шт |
54
/userfiles/image/catalog/b-23628_makita.jpg
B-23628
Біта T25 (3 шт.) Makita (B-23628)
8187
Біта PZ3 (3 шт.) Makita (B-23503)
Код товару: B-23503
Більше інформації про виріб
| Загальна довжина | 25 мм |
| Тип біти | PZ3 |
| Матеріал | сталь |
| Кількість | 3 шт |
55
/userfiles/image/catalog/b-23503_makita.jpg
B-23503
Біта PZ3 (3 шт.) Makita (B-23503)
7081
Біта SL0.6x4.5 (3 шт.) Makita (B-23525)
Код товару: B-23525
Більше інформації про виріб
| Загальна довжина | 25 мм |
| Тип біти | SL0.6x4.5 |
| Матеріал | сталь |
| Кількість | 3 шт |
55
/userfiles/image/catalog/b-23525_makita.jpg
B-23525
Біта SL0.6x4.5 (3 шт.) Makita (B-23525)
7083
Біта SL1.0x5.5 (3 шт.) Makita (B-23547)
Код товару: B-23547
Більше інформації про виріб
| Загальна довжина | 25 мм |
| Тип біти | SL1.0x5.5 |
| Матеріал | сталь |
| Кількість | 3 шт |
55
/userfiles/image/catalog/b-23547_makita.jpg
B-23547
Біта SL1.0x5.5 (3 шт.) Makita (B-23547)
7085
101
0
99999











