Ваш кошик поки порожній.
Біти однотипні (поштучно та набори) Макита
Торсіонна двостороння біта PH2 Makita (B-12326)
Код товару: B-12326
Більше інформації про виріб
| Загальна довжина | 85 мм |
| Тип біти | PH2 |
| Матеріал | Impact Silver (Торсіон) Торсіон |
| Кількість | 3 шт |
450
/userfiles/image/catalog/b-12326-makita.jpg
B-12326
Торсіонна двостороння біта PH2 Makita (B-12326)
1222
Шліцева біта 1x5.5 мм Makita 10 (P-06208)
Код товару: P-06208
Більше інформації про виріб
| Загальна довжина | 50 мм |
| Тип біти | Шліц |
| Матеріал | Сталь |
| Розміри | 1x5.5 мм |
750
/userfiles/image/catalog/p-06208-makita.jpg
P-06208
Шліцева біта 1x5.5 мм Makita 10 (P-06208)
1174
Шліцева біта 0.8x4 мм Makita 10 шт (P-06183)
Код товару: P-06183
Більше інформації про виріб
| Загальна довжина | 50 мм |
| Тип біти | Шліц |
| Матеріал | Сталь |
| Розміри | 0.8х4 мм |
850
/userfiles/image/catalog/p-06183_makita1.jpg
P-06183
Шліцева біта 0.8x4 мм Makita 10 шт (P-06183)
1173
Шліцева біта 1.2x6.5 мм Makita 10 шт (P-06220)
Код товару: P-06220
Більше інформації про виріб
| Загальна довжина | 50 мм |
| Тип біти | Шліц |
| Матеріал | Сталь |
| Розміри | 1.2x6.5 мм |
1037
/userfiles/image/catalog/p-06220-makita.jpg
P-06220
Шліцева біта 1.2x6.5 мм Makita 10 шт (P-06220)
1175
Шліцева біта 0.5x3 мм Makita 10 шт (P-06155)
Код товару: P-06155
Більше інформації про виріб
| Загальна довжина | 50 мм |
| Тип біти | Шліц |
| Матеріал | Сталь |
| Розміри | 0.5х3 мм |
1089
/userfiles/image/catalog/p-06155-makita.jpg
P-06155
Шліцева біта 0.5x3 мм Makita 10 шт (P-06155)
1171
Шліцева біта 1.2x8 мм Makita 10 шт (P-06236)
Код товару: P-06236
Більше інформації про виріб
| Загальна довжина | 50 мм |
| Тип біти | Шліц |
| Материал | Сталь |
| Размеры | 1.2x8 мм |
1105
/userfiles/image/catalog/p-06236-makita.jpg
P-06236
Шліцева біта 1.2x8 мм Makita 10 шт (P-06236)
1176
Шліцева біта 1.6x8 мм Makita 10 шт (P-06258)
Код товару: P-06258
Більше інформації про виріб
| Загальна довжина | 50 мм |
| Тип біти | Шліц |
| Матеріал | Сталь |
| Розміри | 1.6x8 мм |
1105
/userfiles/image/catalog/p-06258-makita.jpg
P-06258
Шліцева біта 1.6x8 мм Makita 10 шт (P-06258)
1177
Подовжені біти 5 мм PH2x117 мм (10 шт.) (P-66232)
Код товару: P-66232
Більше інформації про виріб
| Загальна довжина | 117 мм |
| Тип біти | PH2 |
| Матеріал | Сталь |
| Кількість | 10 шт |
1329
/userfiles/image/catalog/p-66232_makita.jpg
P-66232
Подовжені біти 5 мм PH2x117 мм (10 шт.) (P-66232)
5258
101
0
99999










