Ваш кошик поки порожній.
Біти однотипні (поштучно та набори) Макита
Біта подовжена PZ3-150mm Makita (B-59966)
Код товару: B-59966
Більше інформації про виріб
| Загальна довжина | 150 мм |
| Тип біти | PZ3 |
| Матеріал | 1 шт |
| Кількість | 1 шт |
82
/userfiles/image/catalog/b-59966_makita.jpg
B-59966
Біта подовжена PZ3-150mm Makita (B-59966)
7401
Торсіонна біта Torx T10 Impact GOLD Makita 2 шт (B-28391)
Код товару: B-28391
Більше інформації про виріб
| Загальна довжина | 25 мм |
| Тип біти | T10 |
| Матеріал | торсіон |
| Кількість | 2 шт |
84
/userfiles/image/catalog/b-28391-makita1.jpg
B-28391
Торсіонна біта Torx T10 Impact GOLD Makita 2 шт (B-28391)
1160
Торсіонна біта Torx T20 Impact GOLD Makita 2 шт (B-28416)
Код товару: B-28416
Більше інформації про виріб
| Загальна довжина | 25 мм |
| Тип біти | T20 |
| Матеріал | торсіон |
| Кількість | 2 шт |
84
/userfiles/image/catalog/b-28416-makita.jpg
B-28416
Торсіонна біта Torx T20 Impact GOLD Makita 2 шт (B-28416)
1162
Біта PH1 (3 шт.) Makita (B-23450)
Код товару: B-23450
Більше інформації про виріб
| Загальна довжина | 25 мм |
| Тип біти | PH1 |
| Матеріал | сталь |
| Кількість | 3 шт |
85
/userfiles/image/catalog/b-23450_makita.jpg
B-23450
Біта PH1 (3 шт.) Makita (B-23450)
7303
Біта PZ2 (3 шт.) Makita (B-23494)
Код товару: B-23494
Більше інформації про виріб
| Загальна довжина | 25 мм |
| Тип біти | PZ2 |
| Матеріал | сталь |
| Кількість | 3 шт |
85
/userfiles/image/catalog/b-23494_makita.jpg
B-23494
Біта PZ2 (3 шт.) Makita (B-23494)
7304
Подовжена біта 90 мм PH2 (B-57788)
Код товару: B-57788
Більше інформації про виріб
| Загальна довжина | 90 мм |
| Тип біти | PH2 |
| Матеріал | сталь |
| Кількість | 1 шт |
85
/userfiles/image/catalog/b-57788_makita.jpg
B-57788
Подовжена біта 90 мм PH2 (B-57788)
6046
Біта PZ1 (3 шт.) Makita (B-23488)
Код товару: B-23488
Більше інформації про виріб
| Загальна довжина | 25 мм |
| Тип біти | PZ1 |
| Матеріал | сталь |
| Кількість | 3 шт |
85
/userfiles/image/catalog/b-23488_makita.jpg
B-23488
Біта PZ1 (3 шт.) Makita (B-23488)
7080
Двостороння біта PH2 110 мм Makita (784206-5)
Код товару: 784206-5
Більше інформації про виріб
| Загальна довжина | 110 мм |
| Тип біти | PH2 |
| Матеріал | сталь |
| Кількість | 1 шт |
85
/userfiles/image/catalog/784206-5_makita1.jpg
784206-5
Двостороння біта PH2 110 мм Makita (784206-5)
5314
Біта подовжена PZ2-90mm Makita (B-59885)
Код товару: B-59885
Більше інформації про виріб
| Загальна довжина | 90 мм |
| Тип біти | PZ2 |
| Матеріал | сталь |
| Кількість | 1 шт |
85
/userfiles/image/catalog/b-59885_makita.jpg
B-59885
Біта подовжена PZ2-90mm Makita (B-59885)
7394
Біта подовжена T20-90mm Makita (B-59916)
Код товару: B-59916
Більше інформації про виріб
| Загальна довжина | 90 мм |
| Тип біти | T20 |
| Матеріал | сталь |
| Кількість | 1 шт |
85
/userfiles/image/catalog/b-59916_makita1.jpg
B-59916
Біта подовжена T20-90mm Makita (B-59916)
7396
101
0
99999












