Ваш кошик поки порожній.
Кущорізи та ножиці для трави Макита
Акумуляторні ножиці CXT Makita UM600DZ (без АКБ)
Код товару: UM600DZ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 10,8 В (12 V MAX) |
| Тип акумулятора | Li-Ion, CXT |
| Кількість коливать | 2,500 /хв |
| Ширина леза | 160 мм |
| Вага | 1,5 кг |
3800
/userfiles/image/catalog/um600dz_makita0.jpg
UM600DZ
Акумуляторні ножиці CXT Makita UM600DZ (без АКБ)
4580
Акумуляторні ножиці для трави LXT Makita DUM604Z (без акб)
Код товару: DUM604Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion, LXT |
| Кількість коливань | 2,500 /хв |
| Ширина леза | 160 мм |
| Вага | 1,8 кг |
3850
/userfiles/image/catalog/dum604z_makita3.jpg
DUM604Z
Акумуляторні ножиці для трави LXT Makita DUM604Z (без акб)
3171
Акумуляторний кущоріз LXT Makita BUH 483 Z (без АКБ)
Код товару: BUH483Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion, LXT |
| Кількість коливань | 1.350 /хв |
| Довжина леза | 480 мм |
| Вага | 3,2 кг |
3868
/userfiles/image/catalog/buh483z.jpg
BUH483Z
Акумуляторний кущоріз LXT Makita BUH 483 Z (без АКБ)
664
Акумуляторні ножиці для трави Makita UM 164 D + акумулятор та зарядний пристрій
Код товару: UM164DX
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 10,8 В / 1,3 Аг |
| Тип акумулятора | Li-ion, BL1013 |
| Кількість коливань | 2,500 /хв |
| Ширина леза | 160 мм |
| Вага | 1,1 кг |
3893
/userfiles/image/catalog/um164dx_makita.jpg
UM164DX
Акумуляторні ножиці для трави Makita UM 164 D + акумулятор та зарядний пристрій
3009
Акумуляторний кущоріз + ножиці Makita UH200DWX
Код товару: UH200DWX
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 10,8 В / 1,3 Аг |
| Тип акумулятора | Li-ion, BL1013 |
| Частота ходу | 1.250 об/хв |
| Довжина леза | 160 / 200 мм |
| Вага | 1,2 кг |
4699
/userfiles/image/catalog/uh200dwx.jpg
UH200DWX
Акумуляторний кущоріз + ножиці Makita UH200DWX
909
Акумуляторні ножиці + кущоріз CXT Makita UM600DZX (без АКБ)
Код товару: UM600DZX
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 10,8 В (12 V MAX) |
| Тип акумулятора | Li-Ion, CXT |
| Кількість коливать | 2,500 /хв |
| Ширина леза / Довжина леза | 160 / 200 мм |
| Вага | 1,5 кг |
5379
/userfiles/image/catalog/um600dzx_makita331.jpg
UM600DZX
Акумуляторні ножиці + кущоріз CXT Makita UM600DZX (без АКБ)
5418
Акумуляторний кущоріз LXT Makita DUH523Z (без АКб)
Код товару: DUH523Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion, LXT |
| Кількість коливань | 2.700 /хв |
| Довжина леза | 520 мм |
| Вага | 3,3 кг |
5460
/userfiles/image/catalog/duh523z_makita2.jpg
DUH523Z
Акумуляторний кущоріз LXT Makita DUH523Z (без АКб)
3170
Мережевий кущоріз Makita UH 5261
Код товару: UH5261
Більше інформації про виріб
| Потужність | 400 Вт |
| Кількість коливань | 1.600 /хв |
| Довжина леза | 520 мм |
| Вага | 3,0 кг |
7775
/userfiles/image/catalog/uh5261_makita.jpg
UH5261
Мережевий кущоріз Makita UH 5261
555
Мережевий кущоріз Makita UH 4570
Код товару: UH4570
Більше інформації про виріб
| Потужність | 550 Вт |
| Кількість коливань | 1.600 /хв |
| Довжина леза | 450 мм |
| Вага | 3,6 кг |
8113
/userfiles/image/catalog/uh4570_makita.jpg
UH4570
Мережевий кущоріз Makita UH 4570
556
Акумуляторний кущоріз LXT Makita DUH 483 Z (без АКб)
Код товару: DUH483Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion, LXT |
| Кількість коливань | 2,700 /хв |
| Довжина леза | 480 мм |
| Вага | 3,2 кг |
8584
/userfiles/image/catalog/duh483z_makita1.jpg
DUH483Z
Акумуляторний кущоріз LXT Makita DUH 483 Z (без АКб)
1045
44
0
46105












