Ваш кошик поки порожній.
Кущорізи та ножиці для трави Макита
Акумуляторний кущоріз LXT Makita DUN461WZ (без АКБ)
Код товару: DUN461WZ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion, LXT |
| Кількість коливань | 3600 /хв |
| Довжина леза | 46 см |
| Загальна довжина | 1840 - 2500 мм |
| Вага | 3.7 кг |
10775
/userfiles/image/catalog/dun461wz_makita1.jpg
DUN461WZ
Акумуляторний кущоріз LXT Makita DUN461WZ (без АКБ)
6132
Мережевий кущоріз Makita UH 5570
Код товару: UH5570
Більше інформації про виріб
| Потужність | 550 Вт |
| Кількість коливань | 1.600 /хв |
| Довжина леза | 550 мм |
| Вага | 3,7 кг |
10842
/userfiles/image/catalog/uh5570_makita.jpg
UH5570
Мережевий кущоріз Makita UH 5570
557
Мережевий кущоріз Makita UH 6570
Код товару: UH6570
Більше інформації про виріб
| Потужність | 550 Вт |
| Кількість коливать | 1.500 /хв |
| Довжина леза | 650 мм |
| Вага | 3,8 кг |
11040
/userfiles/image/catalog/uh6570_makita.jpg
UH6570
Мережевий кущоріз Makita UH 6570
558
Акумуляторний кущоріз LXT Makita DUH651Z (без АКБ)
Код товару: DUH651Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В + 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Кількість коливать | 2000 - 3,600 /хв |
| Довжина леза | 650 мм |
| Вага | 5,2 кг |
11800
/userfiles/image/catalog/duh651z_makita3.jpg
DUH651Z
Акумуляторний кущоріз LXT Makita DUH651Z (без АКБ)
3174
Акумуляторний кущоріз LXT Makita DUH507Z (без АКБ)
Код товару: DUH507Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion, LXT |
| Кількість коливань | 2700 /хв |
| Довжина леза | 500 мм |
| Вага | 2.7 кг |
11989
/userfiles/image/catalog/duh507z_makita.jpg
DUH507Z
Акумуляторний кущоріз LXT Makita DUH507Z (без АКБ)
7538
Акумуляторний кущоріз LXT Makita DUH506RF
Код товару: DUH506RF
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В / 3 Аг х1шт |
| Тип акумулятора | Li-Ion, LXT |
| Кількість коливань | 4,000 /хв |
| Довжина леза | 500 мм |
| Вага | 2.5 кг |
12499
/userfiles/image/catalog/duh506rf_makita.jpg
DUH506RF
Акумуляторний кущоріз LXT Makita DUH506RF
7033
Акумуляторний кущоріз LXT Makita DUH607Z (без АКБ)
Код товару: DUH607Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion, LXT |
| Кількість коливань | 2700 /хв |
| Довжина леза | 600 мм |
| Вага | 3.1 кг |
12588
/userfiles/image/catalog/duh607z_makita.jpg
DUH607Z
Акумуляторний кущоріз LXT Makita DUH607Z (без АКБ)
8311
Мережевий кущоріз Makita UH 5580
Код товару: UH5580
Більше інформації про виріб
| Потужність | 670 Вт |
| Кількість коливань | 1.500 /хв |
| Довжина леза | 550 мм |
| Вага | 4,3 кг |
12676
/userfiles/image/catalog/uh5580_makita.jpg
UH5580
Мережевий кущоріз Makita UH 5580
559
Мережевий кущоріз Makita UH 7580
Код товару: UH7580
Більше інформації про виріб
| Потужність | 670 Вт |
| Кількість коливань | 1.500 /хв |
| Довжина леза | 750 мм |
| Вага | 4,6 кг |
13014
/userfiles/image/catalog/uh7580_makita.jpg
UH7580
Мережевий кущоріз Makita UH 7580
630
Акумуляторний кущоріз Makita LXT DUH506Z (без АКБ)
Код товару: DUH506Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion, LXT |
| Кількість коливань | 4,000 /хв |
| Довжина леза | 500 мм |
| Вага | 2.5 кг |
13572
/userfiles/image/catalog/duh506z_makita.jpg
DUH506Z
Акумуляторний кущоріз Makita LXT DUH506Z (без АКБ)
7032
44
0
46105














