Ваш кошик поки порожній.
Кущорізи та ножиці для трави Макита
Акумуляторний кущоріз Makita XGT 40 V MAX UH008GD201
Код товару: UH008GD201
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 36 В (40 V MAX) / 2,5 Аг х2шт |
| Тип акумулятора | Li-Ion, XGT |
| Кількість коливань | 0 - 2.000 / 0 - 3.600 / 0 - 5.000 /хв |
| Довжина леза | 600 мм |
| Вага | 4.4 кг |
37967
/userfiles/image/catalog/uh008gd201_makita1.jpg
UH008GD201
Акумуляторний кущоріз Makita XGT 40 V MAX UH008GD201
8078
Акумуляторний кущоріз Makita XGT 40 V MAX UH004GD201
Код товару: UH004GD201
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 36 В (40 V MAX) / 2,5 Аг х2шт |
| Тип акумулятора | Li-Ion, XGT |
| Кількість коливань | 0 - 2.000 / 0 - 3.600 / 0 - 5.000 /хв |
| Довжина леза | 600 мм |
| Вага | 4,4 кг |
38880
/userfiles/image/catalog/uh004gd201_makita.jpg
UH004GD201
Акумуляторний кущоріз Makita XGT 40 V MAX UH004GD201
8009
Акумуляторний кущоріз Makita XGT 40 V MAX UH005GD201
Код товару: UH005GD201
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 36 В (40 V MAX) / 2.5 Аг x2шт |
| Тип акумулятора | Li-Ion ,XGT |
| Кількість коливань | 0 - 2.000 / 0 - 3.600 / 0 - 5.000 /хв |
| Довжина леза | 750 мм |
| Вага | 4.3 кг |
39428
/userfiles/image/catalog/uh005gd201_makita1.jpg
UH005GD201
Акумуляторний кущоріз Makita XGT 40 V MAX UH005GD201
8075
Акумуляторний кущоріз Makita XGT 40 V MAX UH014GM101
Код товару: UH014GM101
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 36 В (40 V MAX) / 4Аг х1шт |
| Тип акумулятора | Li-Ion, XGT |
| Кількість коливань | 0 - 2.000 / 0 - 3.000 / 0 - 5.000 /хв |
| Довжина леза | 750 мм |
| Вага | 4 кг |
46105
/userfiles/image/catalog/uh014gm101_makita001.jpg
UH014GM101
Акумуляторний кущоріз Makita XGT 40 V MAX UH014GM101
6504
Акумуляторний кущоріз Makita UH 550 DZ (без АКБ)
Код товару: UH550DZ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 36 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion, LXT |
| Кількість коливань | 2,.000 - 3.600 /зв |
| Довжина леза | 550 мм |
| Вага | 5,2 кг |
0
/userfiles/image/catalog/uh550dz.jpg
UH550DZ
Акумуляторний кущоріз Makita UH 550 DZ (без АКБ)
840
Акумуляторні ножиці для трави Makita UM 164 DZ (без АКБ)
Код товару: UM164DZ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 10,8 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, BL1013 |
| Кількість коливань | 1.250 /хв |
| Ширина леза | 160 мм |
| Вага | 1,1 кг |
2450
/userfiles/image/catalog/um164dz_makita.jpg
UM164DZ
Акумуляторні ножиці для трави Makita UM 164 DZ (без АКБ)
843
Акумуляторний кущоріз Makita UH200DZ (без АКБ)
Код товару: UH200DZ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 10,8 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, BL1013 |
| Кількість коливать | 1.250 /хв |
| Довжина леза | 200 мм |
| Вага | 1,2 кг |
2499
/userfiles/image/catalog/uh200dz_makita.jpg
UH200DZ
Акумуляторний кущоріз Makita UH200DZ (без АКБ)
842
Акумуляторний кущоріз CXT Makita UH201DZ (без АКб)
Код товару: UH201DZ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 10,8 В (12 V MAX) |
| Тип акумулятора | Li-Ion, CXT |
| Кількість коливань | 2,500 /хв |
| Довжина леза | 200 мм |
| Вага | 1,3 кг |
2799
/userfiles/image/catalog/uh201dz_makita.jpg
UH201DZ
Акумуляторний кущоріз CXT Makita UH201DZ (без АКб)
3585
Мережевий кущоріз Makita UH 5260
Код товару: UH5260
Більше інформації про виріб
| Потужність | 400 Вт |
| Кількість коливань | 1.600 /хв |
| Довжина леза | 520 мм |
| Вага | 3,0 кг |
3152
/userfiles/image/catalog/5260.jpg
UH5260
Мережевий кущоріз Makita UH 5260
995
Акумуляторні ножиці для трави LXT Makita DUM 168 Z (без АКБ)
Код товару: DUM168Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion, LXT |
| Кількість коливань | 2.500 /хв |
| Ширина леза | 160 мм |
| Вага | 1,4 кг |
3599
/userfiles/image/catalog/dum168z_makita.jpg
DUM168Z
Акумуляторні ножиці для трави LXT Makita DUM 168 Z (без АКБ)
2993
44
0
46105












