Ваш кошик поки порожній.
Кущорізи та ножиці для трави Макита
Мережевий кущоріз Makita UH 6580
Код товару: UH6580
Більше інформації про виріб
| Потужність | 670 Вт |
| Кількість коливань | 1.500 /хв |
| Довжина леза | 650 мм |
| Вага | 4,4 кг |
13873
/userfiles/image/catalog/uh6580_makita.jpg
UH6580
Мережевий кущоріз Makita UH 6580
560
Акумуляторний кущоріз LXT Makita DUH606Z (без АКБ)
Код товару: DUH606Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion, LXT |
| Кількість коливань | 4,000 /хв |
| Довжина леза | 600 мм |
| Вага | 2.7 кг |
14585
/userfiles/image/catalog/duh606z_makita.jpg
DUH606Z
Акумуляторний кущоріз LXT Makita DUH606Z (без АКБ)
7034
Акумуляторний кущоріз LXT Makita DUH601Z (без АКБ)
Код товару: DUH601Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion , LXT |
| Кількість коливань | 2000 / 3600 / 4400 /хв |
| Довжина леза | 600 мм |
| Вага | 4.1 кг |
18423
/userfiles/image/catalog/duh601z_makita.jpg
DUH601Z
Акумуляторний кущоріз LXT Makita DUH601Z (без АКБ)
3262
Акумуляторний кущоріз LXT Makita DUN461WSF
Код товару: DUN461WSF
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В / 3 Аг х1 |
| Тип акумулятора | Li-Ion, LXT |
| Кількість коливать | 3600 /хв |
| Довжина леза | 46 см |
| Загальна довжина | 1840 - 2500 мм |
| Вага | 3.7 кг |
18528
/userfiles/image/catalog/dun461wsf_makita.jpg
DUN461WSF
Акумуляторний кущоріз LXT Makita DUN461WSF
6075
Акумуляторний кущоріз Makita XGT 40 V MAX UH008GZ (без АКБ)
Код товару: UH008GZ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 36 В (40 V MAX) |
| Тип акумулятора | Li-Ion, XGT |
| Кількість коливань | 0 - 2.000 / 0 - 3.600 / 0 - 5.000 /хв |
| Довжина леза | 600 мм |
| Вага | 4.4 кг |
18798
/userfiles/image/catalog/uh008gz_makita.jpg
UH008GZ
Акумуляторний кущоріз Makita XGT 40 V MAX UH008GZ (без АКБ)
8077
Акумуляторний кущоріз LXT Makita DUH751Z (без АКБ)
Код товару: DUH751Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion, LXT |
| Кількість коливань | 2000 / 3600 / 4400 /хв |
| Довжина леза | 750 мм |
| Вага | 4,3 кг |
18930
/userfiles/image/catalog/duh751z_makita.jpg
DUH751Z
Акумуляторний кущоріз LXT Makita DUH751Z (без АКБ)
3263
Акумуляторний кущоріз LXT Makita DUH502Z (без АКБ)
Код товару: DUH502Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Кількість коливань | 2000 / 3600 / 4400 /хв |
| Довжина леза | 500 мм |
| Вага | 3,9 кг |
19982
/userfiles/image/catalog/duh502z_makita.jpg
DUH502Z
Акумуляторний кущоріз LXT Makita DUH502Z (без АКБ)
5544
Акумуляторний кущоріз Makita LXT DUH602Z (без АКБ)
Код товару: DUH602Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion, LXT |
| Кількість коливань | 2000 / 3600 / 4400 /хв |
| Довжина леза | 600 мм |
| Вага | 3,9 кг |
20582
/userfiles/image/catalog/duh602z_makita3.jpg
DUH602Z
Акумуляторний кущоріз Makita LXT DUH602Z (без АКБ)
5269
Акумуляторний кущоріз Makita XGT 40 V MAX UH006GZ (БЕЗ АКБ)
Код товару: UH006GZ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 36 В (40 V MAX) |
| Тип акумулятора | Li-Ion, XGT |
| Кількість коливань | 0 - 2.000 / 0 - 3.600 / 0 - 4.000 /хв |
| Довжина леза | 600 мм |
| Вага | 4.4 кг |
20627
/userfiles/image/catalog/uh006gz_makita.jpg
UH006GZ
Акумуляторний кущоріз Makita XGT 40 V MAX UH006GZ (БЕЗ АКБ)
8076
Акумуляторний кущоріз Makita XGT 40 V MAX UH004GZ (БЕЗ АКБ)
Код товару: UH004GZ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 36 В (40 V MAX) |
| Тип акумулятора | Li-Ion, XGT |
| Кількість коливань | 0 - 2.000 / 0 - 3.600 / 0 - 5.000 /хв |
| Довжина леза | 600 мм |
| Вага | 4.4 кг |
20663
/userfiles/image/catalog/uh004gz_makita.jpg
UH004GZ
Акумуляторний кущоріз Makita XGT 40 V MAX UH004GZ (БЕЗ АКБ)
8045
44
0
46105












