Ваш кошик поки порожній.
Кущорізи та ножиці для трави Макита
Акумуляторний кущоріз LXT Makita DUH506RF
Код товару: DUH506RF
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В / 3 Аг х1шт |
| Тип акумулятора | Li-Ion, LXT |
| Кількість коливань | 4,000 /хв |
| Довжина леза | 500 мм |
| Вага | 2.5 кг |
20839
/userfiles/image/catalog/duh506rf_makita.jpg
DUH506RF
Акумуляторний кущоріз LXT Makita DUH506RF
7033
Акумуляторний кущоріз Makita XGT 40 V MAX UH007GZ (без АКБ)
Код товару: UH007GZ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 36 В (40 V MAX) |
| Тип акумулятора | Li-Ion ,XGT |
| Кількість коливань | 0 - 2.000 / 0 - 3.000 / 0 - 4.000 /хв |
| Довжина леза | 750 мм |
| Вага | 4,6 кг |
21174
/userfiles/image/catalog/uh007gz_makita1.jpg
UH007GZ
Акумуляторний кущоріз Makita XGT 40 V MAX UH007GZ (без АКБ)
6386
Акумуляторний кущоріз LXT Makita DUH501Z (без АКБ)
Код товару: DUH501Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion, LXT |
| Кількість коливань | 2000 / 3600 / 4400 /хв |
| Довжина леза | 500 мм |
| Вага | 4 кг |
21181
/userfiles/image/catalog/duh501z_makita.jpg
DUH501Z
Акумуляторний кущоріз LXT Makita DUH501Z (без АКБ)
3261
Акумуляторний кущоріз LXT Makita DUH606RF
Код товару: DUH606RF
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В / 3 Аг х1шт |
| Тип акумулятора | Li-Ion, LXT |
| Кількість коливань | 4,000 /хв |
| Довжина леза | 600 мм |
| Вага | 2.7 кг |
21416
/userfiles/image/catalog/duh606rf_makita.jpg
DUH606RF
Акумуляторний кущоріз LXT Makita DUH606RF
7035
Акумуляторний кущоріз LXT Makita DUN600LZ (без АКБ)
Код товару: DUN600LZ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion, LXT |
| Кількість коливань | 2000 / 3600 / 4400 /хв |
| Довжина леза | 60 см |
| Загальна довжина | 2050 мм |
| Вага | 3.9 кг |
21634
/userfiles/image/catalog/dun600lz_makita0.jpg
DUN600LZ
Акумуляторний кущоріз LXT Makita DUN600LZ (без АКБ)
5953
Акумуляторний кущоріз Makita XGT 40 V MAX UH005GZ (БЕЗ АКБ)
Код товару: UH005GZ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 36 В (40 V MAX) |
| Тип акумулятора | Li-Ion ,XGT |
| Кількість коливань | 0 - 2.000 / 0 - 3.600 / 0 - 5.000 /хв |
| Довжина леза | 750 мм |
| Вага | 4.3 кг |
21735
/userfiles/image/catalog/uh005gz_makita.jpg
UH005GZ
Акумуляторний кущоріз Makita XGT 40 V MAX UH005GZ (БЕЗ АКБ)
8074
Акумуляторний кущоріз LXT Makita DUN500WZ (без АКБ)
Код товару: DUN500WZ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion, LXT |
| Кількість коливань | 4400 / 3600 /2000 хв |
| Довжина леза | 50 см |
| Загальна довжина | 2115 мм |
| Вага | 3.9 кг |
24927
/userfiles/image/catalog/dun500wz_makita1.jpg
DUN500WZ
Акумуляторний кущоріз LXT Makita DUN500WZ (без АКБ)
5954
Акумуляторний кущоріз Makita XGT 40 V MAX UH014GZ (без АКБ)
Код товару: UH014GZ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 36 В (40 V MAX) |
| Тип акумулятора | Li-Ion ,XGT |
| Кількість коливань | 0 - 2.000 / 0 - 3.000 / 0 - 5.000 /хв |
| Довжина леза | 750 мм |
| Вага | 4 кг |
26943
/userfiles/image/catalog/uh014gz_makita.jpg
UH014GZ
Акумуляторний кущоріз Makita XGT 40 V MAX UH014GZ (без АКБ)
6505
Акумуляторний кущоріз Makita XGT 40 V MAX UH013GZ (без АКБ)
Код товару: UH013GZ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 36 В (40 V MAX) |
| Тип акумулятора | Li-Ion ,XGT |
| Кількість коливань | 0 - 2.000 / 0 - 3.000 / 0 - 5.000 /хв |
| Довжина леза | 600 мм |
| Вага | 3.9 кг |
27934
/userfiles/image/catalog/uh013gz_makita.jpg
UH013GZ
Акумуляторний кущоріз Makita XGT 40 V MAX UH013GZ (без АКБ)
7841
Акумуляторний кущоріз Makita XGT 40 V MAX UH007GZ + DC40RA + BL4040F
Код товару: SET-UH007GZ-PROMOXGT
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 36 В (40 V MAX) |
| Тип акумулятора | Li-Ion ,XGT |
| Кількість коливань | 0 - 2.000 / 0 - 3.000 / 0 - 4.000 /хв |
| Довжина леза | 750 мм |
| Вага | 4.6 кг |
28625
/userfiles/image/catalog/set-uh007gz-promoxgt.jpg
SET-UH007GZ-PROMOXGT
Акумуляторний кущоріз Makita XGT 40 V MAX UH007GZ + DC40RA + BL4040F
8086
44
0
46105













