Ваш кошик поки порожній.
Перфоратори Макита
Перфоратор Makita HR 4501 C
Код товару: HR4501C
Більше інформації про виріб
| Тип патрона | SDS-Max |
| Потужність | 1.350 Вт |
| Сила удару | 10,1 дж |
| Вага | 8,4 кг |
43810
/userfiles/image/catalog/hr4501c_makita1.jpg
HR4501C
Перфоратор Makita HR 4501 C
369
Акумуляторний перфоратор XGT 40 V MAX HR003GM201
Код товару: HR003GM201
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 36 В (40 V MAX) / 4Аг х2шт |
| Тип акумулятора | Li-ion, XGT |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Сила удару | 2,8 Дж |
| Вага | 4,6 кг |
43999
/userfiles/image/catalog/hr003gm201_makita.jpg
HR003GM201
Акумуляторний перфоратор XGT 40 V MAX HR003GM201
5616
Акумуляторний перфоратор XGT 40 V MAX HR003GM201 + BL4040F
Код товару: SET-HR003GM201-PROMOXGT
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 36 В (40 V MAX) / 4Аг х3шт |
| Тип акумулятора | Li-ion, XGT |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Сила удару | 2,8 Дж |
| Вага | 4.6 кг |
44000
/userfiles/image/catalog/set-hr003gm201-promoxgt.jpg
SET-HR003GM201-PROMOXGT
Акумуляторний перфоратор XGT 40 V MAX HR003GM201 + BL4040F
8480
Перфоратор Makita HR 5202 C
Код товару: HR5202C
Більше інформації про виріб
| Тип патрона | SDS-Max |
| Потужність | 1,510 Вт |
| Сила удару | 20 Дж |
| Вага | 10,9 кг |
46101
/userfiles/image/catalog/hr5202c_makita.jpg
HR5202C
Перфоратор Makita HR 5202 C
1024
Перфоратор Makita HR 4511 C
Код товару: HR4511C
Більше інформації про виріб
| Тип патрона | SDS-Max |
| Потужність | 1.350 Вт |
| Сила удару | 9,4 Дж |
| Вага | 8.7 кг |
46372
/userfiles/image/catalog/hr4511c_makita1.jpg
HR4511C
Перфоратор Makita HR 4511 C
368
Акумуляторний перфоратор Makita XGT 40 V MAX HR005GZ01 (без АКБ)
Код товару: HR005GZ01
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 36 В ( 40 V MAX) |
| Тип акумулятора | Li-ion, XGT |
| Тип патрона | SDS-MAX |
| Сила удару | 8.0 Дж |
| Вага | 6,7 кг |
47999
/userfiles/image/catalog/hr005gz_makita1.jpg
HR005GZ01
Акумуляторний перфоратор Makita XGT 40 V MAX HR005GZ01 (без АКБ)
5810
Перфоратор Makita HR 5212 C
Код товару: HR5212C
Більше інформації про виріб
| Тип патрона | SDS-Max |
| Потужність | 1,510 Вт |
| Сила удару | 20 Дж |
| Вага | 11,9 кг |
48037
/userfiles/image/catalog/hr5212c_makita.jpg
HR5212C
Перфоратор Makita HR 5212 C
1025
Акумуляторний перфоратор Makita XGT 40 V MAX HR007GM201
Код товару: HR007GM201
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 36 В (40 В MAX) / 4Аг х2шт |
| Тип акумулятора | Li-Ion, XGT |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Сила удару | 3 Дж |
| Вага | 3 кг |
49063
/userfiles/image/catalog/hr007gm201_makita.jpg
HR007GM201
Акумуляторний перфоратор Makita XGT 40 V MAX HR007GM201
6982
Акумуляторний перфоратор Makita XGT 40 V MAX HR005GM202
Код товару: HR005GM202
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 36 В ( 40 V MAX) /4 Аг х2шт |
| Тип акумулятора | Li-ion, XGT |
| Тип патрона | SDS-MAX |
| Сила удару | 8.0 Дж |
| Вага | 6,7 кг |
55000
/userfiles/image/catalog/hr005gm202_makita.jpg
HR005GM202
Акумуляторний перфоратор Makita XGT 40 V MAX HR005GM202
5793
Акумуляторний перфоратор Makita XGT 40 V MAX HR005GZ01 + DC40RA + BL4040F
Код товару: SET-HR005GZ01-PROMOXGT
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 36 В (40 В MAX) |
| Тип акумулятора | Li-Ion, XGT |
| Тип патрона | SDS-MAX |
| Сила удару | 8 Дж |
| Вага | 7.4 кг |
55450
/userfiles/image/catalog/set-hr005gz01-promoxgt.jpg
SET-HR005GZ01-PROMOXGT
Акумуляторний перфоратор Makita XGT 40 V MAX HR005GZ01 + DC40RA + BL4040F
5824
8
0
999999













