Ваш кошик поки порожній.
Перфоратори Макита
Перфоратор Makita HR3001CJ
Код товару: HR3001CJ
Більше інформації про виріб
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Потужність | 1050 Вт |
| Сила удару | 3,9 Дж |
| Вага | 4,1 кг |
22217
/userfiles/image/catalog/hr3001cj_makita.jpg
HR3001CJ
Перфоратор Makita HR3001CJ
5945
Перфоратор Makita HR 3541 FC
Код товару: HR3541FC
Більше інформації про виріб
| Тип патрона | SDS - Max |
| Потужність | 850 Вт |
| Сила удару | 5,7 Дж |
| Вага | 5.6 кг |
25000
/userfiles/image/catalog/hr3541fc_makita2.jpg
HR3541FC
Перфоратор Makita HR 3541 FC
2100
Перфоратор Makita HR3012FCJ
Код товару: HR3012FCJ
Більше інформації про виріб
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Потужність | 1050 Вт |
| Сила удару | 3,9 Дж |
| Вага | 4,7 кг |
26100
/userfiles/image/catalog/hr3012fcj_makita1.jpg
HR3012FCJ
Перфоратор Makita HR3012FCJ
5934
Перфоратор Makita HR 3210 C
Код товару: HR3210C
Більше інформації про виріб
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Потужність | 850 Вт |
| Сила удару | 5 Дж |
| Вага | 4,8 кг |
27999
/userfiles/image/catalog/hr3210c_makita1.jpg
HR3210C
Перфоратор Makita HR 3210 C
374
Перфоратор Makita HR 4002
Код товару: HR4002
Більше інформації про виріб
| Тип патрона | SDS-Max |
| Потужність | 1.050 Вт |
| Сила удару | 6,1 Дж |
| Вага | 6,6 кг |
28848
/userfiles/image/catalog/hr4002_makita.jpg
HR4002
Перфоратор Makita HR 4002
372
Акумуляторний перфоратор Makita XGT 40 V MAX HR008GZ (без АКБ)
Код товару: HR008GZ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 36 В (40 В MAX) |
| Тип акумулятора | Li-Ion, XGT |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Сила удару | 3.9 Дж |
| Вага | 4,2 кг |
31199
/userfiles/image/catalog/hr008gz_makita1.jpg
HR008GZ
Акумуляторний перфоратор Makita XGT 40 V MAX HR008GZ (без АКБ)
6614
Акумуляторний перфоратор Makita XGT 40 V MAX HR009GZ (без АКБ)
Код товару: HR009GZ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 36 В (40 V MAX) |
| Тип акумулятора | Li-ion XGT |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Сила удару | 3.9 Дж |
| Вага | 4.3 кг |
32199
/userfiles/image/catalog/hr009gz_makita.jpg
HR009GZ
Акумуляторний перфоратор Makita XGT 40 V MAX HR009GZ (без АКБ)
6615
Перфоратор Makita HR 4003 C
Код товару: HR4003C
Більше інформації про виріб
| Тип патрона | SDS-Max |
| Потужність | 1.100 Вт |
| Сила удару | 8,3 Дж |
| Вага | 6,2 кг |
36785
/userfiles/image/catalog/hr4003c_makita.jpg
HR4003C
Перфоратор Makita HR 4003 C
719
Перфоратор Makita HR 4013 C
Код товару: HR4013C
Більше інформації про виріб
| Тип патрона | SDS-Max |
| Потужність | 1.100 Вт |
| Сила удару | 8 Дж |
| Вага | 6,8 кг |
39246
/userfiles/image/catalog/hr4013c_makita.jpg
HR4013C
Перфоратор Makita HR 4013 C
720
Акумуляторний перфоратор LXT Makita DHR400ZK (без АКБ)
Код товару: DHR400ZK
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В + 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Тип патрона | SDS-MAX |
| Сила удару | 8.0 Дж |
| Вага | 7.6 кг |
42300
/userfiles/image/catalog/dhr400zk_makita.jpg
DHR400ZK
Акумуляторний перфоратор LXT Makita DHR400ZK (без АКБ)
3007
8
0
999999











