Ваш кошик поки порожній.
Перфоратори Макита
Акумуляторний перфоратор Makita XGT 40 V MAX HR011GZ (без АКБ)
Код товару: HR011GZ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 36 В (40 В MAX) |
| Тип акумулятора | Li-Ion, XGT |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Сила удару | 3.3 Дж |
| Вага | 3.15 кг |
16499
/userfiles/image/catalog/hr011gz_makita.jpg
HR011GZ
Акумуляторний перфоратор Makita XGT 40 V MAX HR011GZ (без АКБ)
8495
Перфоратор Makita HR2652
Код товару: HR2652
Більше інформації про виріб
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Потужність | 800 Вт |
| Сила удару | 2,2 Дж |
| Вага | 3 кг |
16663
/userfiles/image/catalog/hr2652_makita1.jpg
HR2652
Перфоратор Makita HR2652
5262
Акумуляторний перфоратор Makita XGT 40 V MAX HR007GZ01 (без АКБ)
Код товару: HR007GZ01
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 36 В (40 В MAX) |
| Тип акумулятора | Li-Ion, XGT |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Сила удару | 3 Дж |
| Вага | 3 кг |
16999
/userfiles/image/catalog/hr007gz_makita.jpg
HR007GZ01
Акумуляторний перфоратор Makita XGT 40 V MAX HR007GZ01 (без АКБ)
6421
Акумуляторний перфоратор Makita DHR202RX4
Код товару: DHR202RX4
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В / 1.5 Аг+ 3,0 Аг |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Сила удару | 2,0 Дж |
| Вага | 3,5 кг |
17369
/userfiles/image/catalog/dhr202rx4_makita02.jpg
DHR202RX4
Акумуляторний перфоратор Makita DHR202RX4
5447
Акумуляторний перфоратор AVT, LXT Makita DHR182ZWJ
Код товару: DHR182ZWJ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Сила удару | 1.7 Дж |
| Вага | 3,2 кг |
17899
/userfiles/image/catalog/dhr182zwj_makita.jpg
DHR182ZWJ
Акумуляторний перфоратор AVT, LXT Makita DHR182ZWJ
5481
Перфоратор Makita HR2653
Код товару: HR2653
Більше інформації про виріб
| Тип патрона | SDS -Plus |
| Потужність | 800 Вт |
| Сила удару | 2.2 Дж |
| Вана | 4.2 кг |
18329
/userfiles/image/catalog/hr2653_makita1.jpg
HR2653
Перфоратор Makita HR2653
2837
Акумуляторний перфоратор Makita DHR 202 RFJ
Код товару: DHR202RFJ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В / 3Аг х2шт |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Сила удару | 2,0 Дж |
| Вага | 3,5 кг |
18512
/userfiles/image/catalog/dhr202rfj.jpg
DHR202RFJ
Акумуляторний перфоратор Makita DHR 202 RFJ
897
Акумуляторний перфоратор Makita DHR 241 RFJ
Код товару: DHR241RFJ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В / 3,0 Aг х2шт |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Сила удару | 2,0 Дж |
| Вага | 3,5 кг |
19447
/userfiles/image/catalog/dhr241rfj_makita.jpg
DHR241RFJ
Акумуляторний перфоратор Makita DHR 241 RFJ
898
Акумуляторний перфоратор Makita DHR280Z (без АКБ)
Код товару: DHR280Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В + 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Сила удару | 2,8 Дж |
| Вага | 3.9 кг |
20219
/userfiles/image/catalog/dhr280z_makita1.jpg
DHR280Z
Акумуляторний перфоратор Makita DHR280Z (без АКБ)
3953
Акумуляторний перфоратор Makita XGT 40 V MAX HR012GZ (без АКБ)
Код товару: HR012GZ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 36 В (40 В MAX) |
| Тип акумулятора | Li-Ion, XGT |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Сила удару | 3.3 Дж |
| Вага | 3.3 кг |
21500
/userfiles/image/catalog/hr012gz_makita.jpg
HR012GZ
Акумуляторний перфоратор Makita XGT 40 V MAX HR012GZ (без АКБ)
8496
8
0
999999















