Ваш кошик поки порожній.
Перфоратори Макита
Акумуляторний перфоратор Makita HR 166 DZ
Код товару: HR166DZ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 10,8 В (12 В MAX) |
| Тип акумулятора | Li-ion, CXT |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Сила удару | 1.1 Дж |
| Вага | 1.8 кг |
8800
/userfiles/image/catalog/hr166dz_makita.jpg
HR166DZ
Акумуляторний перфоратор Makita HR 166 DZ
2671
Акумуляторний перфоратор Makita DHR 165 Z
Код товару: DHR165Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Сила удару | 1,3 Дж |
| Вага | 2,5 кг |
9100
/userfiles/image/catalog/dhr165z_makita.jpg
DHR165Z
Акумуляторний перфоратор Makita DHR 165 Z
895
Акумуляторний перфоратор Makita DHR183Z (без АКБ)
Код товару: DHR183Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-ion, LXT |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Сила удару | 1.7 Дж |
| Вага | 2,9 кг |
10500
/userfiles/image/catalog/dhr183z_makita01.jpg
DHR183Z
Акумуляторний перфоратор Makita DHR183Z (без АКБ)
6978
Перфоратор Makita HR 2630
Код товару: HR2630
Більше інформації про виріб
| Тип патрона | SDS -Plus |
| Потужність | 800 Вт |
| Сила удару | 2,4 Дж |
| Вага | 2,8 кг |
10840
/userfiles/image/catalog/hr2630.jpg
HR2630
Перфоратор Makita HR 2630
1026
Перфоратор Makita HR 2631 F
Код товару: HR2631F
Більше інформації про виріб
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Потужність | 800 Вт |
| Сила удару | 2,4 Дж |
| Вага | 2,9 кг |
10999
/userfiles/image/catalog/hr2631f_makita.jpg
HR2631F
Перфоратор Makita HR 2631 F
1390
Акумуляторний перфоратор Makita XGT 40 V MAX HR007GZ (без АКБ)
Код товару: HR007GZ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 36 В (40 В MAX) |
| Тип акумулятора | Li-Ion, XGT |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Сила удару | 3 Дж |
| Вага | 3 кг |
11500
/userfiles/image/catalog/hr007gz_makita1.jpg
HR007GZ
Акумуляторний перфоратор Makita XGT 40 V MAX HR007GZ (без АКБ)
8317
Перфоратор Makita HR 2630 T
Код товару: HR2630T
Більше інформації про виріб
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Потужність | 800 Вт |
| Сила удару | 2,4 Дж |
| Вага | 3 кг |
12924
/userfiles/image/catalog/hr2630t_makita.jpg
HR2630T
Перфоратор Makita HR 2630 T
1027
Акумуляторный перфоратор Makita DHR 263 Z (без АКБ)
Код товару: DHR263Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В + 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Сила удару | 2,5 Дж |
| Вага | 4,7 кг |
14600
/userfiles/image/catalog/dhr263z_makita1.jpg
DHR263Z
Акумуляторный перфоратор Makita DHR 263 Z (без АКБ)
899
Акумуляторний перфоратор Makita XGT 40 V MAX HR010GZ (без АКБ)
Код товару: HR010GZ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 36 В (40 V MAX) |
| Тип акумулятора | Li-ion, XGT |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Сила удару | 2.1 Дж |
| Вага | 2.8 кг |
15498
/userfiles/image/catalog/hr010gz_makita.jpg
HR010GZ
Акумуляторний перфоратор Makita XGT 40 V MAX HR010GZ (без АКБ)
7629
Перфоратор Makita HR 2810
Код товару: HR2810
Більше інформації про виріб
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Потужність | 800 Вт |
| Сила удару | 2,8 Дж |
| Вага | 3,4 кг |
16199
/userfiles/image/catalog/hr2810_makita2.jpg
HR2810
Перфоратор Makita HR 2810
394
8
0
999999













