Ваш кошик поки порожній.
Лобзики Макита
Акумуляторний лобзик Makita JV 103 DZ (без АКБ)
Код товару: JV103DZ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 10,8 В (12 V MAX) |
| Тип акумулятора | Li-ion, CXT |
| Кількість ходів | 800 - 3.000 /хв |
| Глибина розпилу (дерево) | 90 мм |
| Вага | 1,8 кг |
9355
/userfiles/image/catalog/jv103dz_makita.jpg
JV103DZ
Акумуляторний лобзик Makita JV 103 DZ (без АКБ)
2670
Акумуляторный лобзик Makita DJV185Z (без АКБ)
Код товару: DJV185Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Кількість ходів | 800 - 3.000 /хв |
| Глибина розпилу (дерево/сталь) | 135 /10 мм |
| Вага | 2 кг |
9600
/userfiles/image/catalog/djv185z_makita.jpg
DJV185Z
Акумуляторный лобзик Makita DJV185Z (без АКБ)
6977
Лобзик Makita 4350 FCT
Код товару: 4350FCT
Більше інформації про виріб
| Потужність | 720 Вт |
| Кількість ходів | 800 - 2.800 /хв |
| Глибина розпилу (дерево) | 135 мм |
| Вага | 2,6 кг |
9999
/userfiles/image/catalog/4350fct_makita.jpg
4350FCT
Лобзик Makita 4350 FCT
346
Акумуляторный лобзик Makita DJV184Z (без АКБ)
Код товару: DJV184Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | 800 - 3.000 /хв |
| Кількість ходів | 135 мм |
| Глибина розпилу (дерево/сталь) | 135 /10 мм |
| Вага | 2.1 кг |
9999
/userfiles/image/catalog/djv184z_makita.jpg
DJV184Z
Акумуляторный лобзик Makita DJV184Z (без АКБ)
6821
Лобзик Makita 4350 CT
Код товару: 4350CT
Більше інформації про виріб
| Потужність | 720 Вт |
| Кількість ходів | 800 - 2.800 /хв |
| Глибина розпилу (дерево) | 135 мм |
| Вага | 2,6 кг |
11242
/userfiles/image/catalog/makita_4350ct.jpg
4350CT
Лобзик Makita 4350 CT
345
Лобзик Makita 4351FCT
Код товару: 4351FCT
Більше інформації про виріб
| Потужність | 720 Вт |
| Кількість ходів | 800 - 2.800 /хв |
| Глибина розпилу (дерево) | 135 мм |
| Вага | 2,5 кг |
11458
/userfiles/image/catalog/4351fct_makita00.jpg
4351FCT
Лобзик Makita 4351FCT
348
Акумуляторний лобзик Makita DJV 182 Z
Код товару: DJV182Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Кількість ходів | 800 - 3,500 /хв |
| Глибина розпилу (дерево) | 135 мм |
| Вага | 2 кг |
12999
/userfiles/image/catalog/djv182z_makita.jpg
DJV182Z
Акумуляторний лобзик Makita DJV 182 Z
894
Акумуляторний лобзик Makita XGT 40 V MAX JV001GZ (без АКБ)
Код товару: JV001GZ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 36 В (40 V MAX) |
| Тип акумулятора | Li-ion, XGT |
| Кількість ходів | 800 - 3,500 /хв |
| Глибина розпилу (дерево) | 135 мм |
| Вага | 2 кг |
14605
/userfiles/image/catalog/jv001gz_makita.jpg
JV001GZ
Акумуляторний лобзик Makita XGT 40 V MAX JV001GZ (без АКБ)
8437
Акумуляторний лобзик Makita XGT 40 V MAX JV002GZ (без АКБ)
Код товару: JV002GZ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 36 В (40 V MAX) |
| Тип акумулятора | Li-ion, XGT |
| Кількість ходів | 800 - 3,500 /хв |
| Глибина розпилу (дерево) | 135 мм |
| Вага | 2 кг |
14710
/userfiles/image/catalog/jv002gz_makita.jpg
JV002GZ
Акумуляторний лобзик Makita XGT 40 V MAX JV002GZ (без АКБ)
7978
Акумуляторний лобзик Makita XGT 40 V MAX JV001GD201
Код товару: JV001GD201
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 36 В (40 V MAX) / 2,5 Аг х2шт |
| Тип акумулятора | Li-ion, XGT |
| Кількість ходів | 800 - 3,500 /хв |
| Глибина розпилу (дерево) | 135 мм |
| Вага | 2 кг |
35362
/userfiles/image/catalog/jv001gd201_makita.jpg
JV001GD201
Акумуляторний лобзик Makita XGT 40 V MAX JV001GD201
8007
5
0
999999












