Ваш кошик поки порожній.
Лобзики Макита
Лобзик Makita 4351 FCTJ
Код товару: 4351FCTJ
Більше інформації про виріб
| Потужність | 720 Вт |
| Кількість ходів | 800 - 2.800 /хв |
| Глибина розпилу (дерево) | 135 мм |
| Вага | 2,6 кг |
7714
/userfiles/image/catalog/makita_4351fctj.jpg
4351FCTJ
Лобзик Makita 4351 FCTJ
722
Лобзик Makita 4351CTJ
Код товару: 4351CTJ
Більше інформації про виріб
| Потужність | 720 Вт |
| Кількість ходів | 800 - 2.800 /хв |
| Глибина розпилу (дерево) | 135 мм |
| Вага | 2,6 кг |
7800
/userfiles/image/catalog/4351ctj_makita1.jpg
4351CTJ
Лобзик Makita 4351CTJ
6229
Акумуляторний лобзик CXT Makita JV 101 DSME
Код товару: JV101DSME
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 10,8 В (12 V MAX) |
| Тип акумулятора | Li-ion, CXT |
| Кількість ходів | 0 - 2.850 /хв |
| Глибина розпилу (дерево) | 65 мм |
| Вага | 1,8 кг |
7884
/userfiles/image/catalog/makita_jv101dsme_11.jpg
JV101DSME
Акумуляторний лобзик CXT Makita JV 101 DSME
1911
Лобзик Makita 4351 CT
Код товару: 4351CT
Більше інформації про виріб
| Потужність | 720 Вт |
| Кількість ходів | 800 - 2.800 /хв |
| Глибина розпилу (дерево) | 135 мм |
| Вага | 2,5 кг |
8406
/userfiles/image/catalog/makita_4351ct.jpg
4351CT
Лобзик Makita 4351 CT
347
Акумуляторний лобзик Makita DJV 180 Z
Код товару: DJV180Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Кількість ходів | 0 - 2.600 /хв |
| Глибина розпилу (дерево) | 135 мм |
| Вага | 2,8 кг |
9074
/userfiles/image/catalog/djv180z_makita.jpg
DJV180Z
Акумуляторний лобзик Makita DJV 180 Z
713
Акумуляторний лобзик Makita DJV 181 Z
Код товару: DJV181Z
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Кількість ходів | 800 - 3,500 /хв |
| Глибина розпилу (дерево) | 135 мм |
| Вага | 1,9 кг |
9363
/userfiles/image/catalog/djv181z.jpg
DJV181Z
Акумуляторний лобзик Makita DJV 181 Z
893
Акумуляторний лобзик Makita DJV181ZJ
Код товару: DJV181ZJ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Кількість ходів | 800 - 3,500 /хв |
| Глибина розпилу (дерево) | 135 мм |
| Вага | 1,9 кг |
9616
/userfiles/image/catalog/djv181zj_makita.jpg
DJV181ZJ
Акумуляторний лобзик Makita DJV181ZJ
2105
Аккумуляторный лобзик Makita BJV 140 RFE
Код товару: BJV140RFE
Більше інформації про виріб
| Аккумулятор | 14,4 В / 3,0 Aч |
| Количество ходов | 0 - 2.600 мин-1 |
| Макс. распил | 135 мм |
| Вес | 2,7 кг |
12092
/userfiles/image/catalog/bjv140rfe.jpg
BJV140RFE
Аккумуляторный лобзик Makita BJV 140 RFE
660
Аккумуляторный лобзик Makita BJV 180 RFE
Код товару: BJV180RFE
Більше інформації про виріб
| Аккумулятор | 18 В / 3,0 Aч |
| Количество ходов | 0 - 2.600 мин-1 |
| Макс. распил | 135 мм |
| Вес | 2,8 кг |
12508
/userfiles/image/catalog/bjv180rfe.jpg
BJV180RFE
Аккумуляторный лобзик Makita BJV 180 RFE
661
Акумуляторний лобзик Makita DJV181RFJ
Код товару: DJV181RFJ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 18 В / 3 Аг х2шт |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Кількість ходів | 800 - 3,500 /хв |
| Глибина розпилу (дерево) | 135 мм |
| Вага | 2,5 кг |
15180
/userfiles/image/catalog/djv181rfj_makita1.jpg
DJV181RFJ
Акумуляторний лобзик Makita DJV181RFJ
2092
5
0
999999












