Ваш кошик поки порожній.
Лобзики Макита
Аккумуляторный лобзик Makita JV 102 DSAJ
Код товару: JV102DSAJ
Більше інформації про виріб
| Аккумулятор | 10,8 В CXT / 2 Ач |
| Количество ходов | 800 - 3.000 мин-1 |
| Макс. распил | 90 мм |
| Вес | 1,8 кг |
999999
/userfiles/image/catalog/jv102dsaj_makita.png
JV102DSAJ
Аккумуляторный лобзик Makita JV 102 DSAJ
2668
Акумуляторний лобзик Makita JV 103 DSAJ
Код товару: JV103DSAJ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 10,8 В (12 V MAX) / 2 Аг х2шт |
| Тип акумулятора | Li-ion, CXT |
| Кількість ходів | 800 - 3.000 /хв |
| Глибина розпилу (дерево) | 90 мм |
| Вага | 1,8 кг |
999999
/userfiles/image/catalog/jv103dsaj_makita.png
JV103DSAJ
Акумуляторний лобзик Makita JV 103 DSAJ
2669
Лобзик Makita 4320
Код товару: 4320
Більше інформації про виріб
| Потужність | 310 Вт |
| Кількість ходів | 0 – 3.200 об/хв |
| Глибина розпилу (дерево) | 50 мм |
| Вага | 1.6 ru |
0
/userfiles/image/catalog/4320_makita.jpg
4320
Лобзик Makita 4320
8388
Лобзик Maktec MT 431
Код товару: MT431
Більше інформації про виріб
| Мощность | 450 Вт |
| Количество ходов | 0 - 3.100 мин-1 |
| Макс. распил | 65 мм |
| Вес | 1,9 кг |
1778
/userfiles/image/catalog/0d0c19531d6e29f793ed165732978408_xl.jpg
MT431
Лобзик Maktec MT 431
638
Акумуляторний лобзик Makita JV 100 DZ
Код товару: JV100DZ
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 10,8 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion, BL1013 |
| Кількість ходів | 0 - 2.400 /хв |
| Глибина розпилу (дерево) | 65 мм |
| Вага | 1,7 кг |
2448
/userfiles/image/catalog/jv100dz.jpg
JV100DZ
Акумуляторний лобзик Makita JV 100 DZ
824
Аккумуляторный лобзик Makita JV 101 DZ (без АКБ)
Код товару: JV101DZ
Більше інформації про виріб
| Аккумулятор | Li-Ion 10,8 В |
| Количество ходов | 0 - 2.850 мин-1 |
| Макс. распил | 65 мм |
| Вес | 1,8 кг |
3150
/userfiles/image/catalog/makita_jv101dz.jpg
JV101DZ
Аккумуляторный лобзик Makita JV 101 DZ (без АКБ)
1906
Акумуляторний лобзик Makita JV 100 DWE
Код товару: JV100DWE
Більше інформації про виріб
| Напруга акумулятора | 10,8 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion, BL1013 |
| Кількість ходів | 0 - 2.400 /хв |
| Глибина розпилу (дерево) | 65 мм |
| Вага | 1,7 кг |
5162
/userfiles/image/catalog/jv100dwe.jpg
JV100DWE
Акумуляторний лобзик Makita JV 100 DWE
825
Аккумуляторный лобзик Makita JV 102 DZ (без АКБ)
Код товару: JV102DZ
Більше інформації про виріб
| Аккумулятор | 10,8 В CXT |
| Количество ходов | 800 - 3.000 мин-1 |
| Макс. распил | 90 мм |
| Вес | 1,8 кг |
6257
/userfiles/image/catalog/jv102dz_makita1.jpg
JV102DZ
Аккумуляторный лобзик Makita JV 102 DZ (без АКБ)
2830
Аккумуляторный лобзик Makita BJV 180 Z
Код товару: BJV180Z
Більше інформації про виріб
| Аккумулятор | Li-Ion 18 В |
| Количество ходов | 0 - 2.600 мин-1 |
| Макс. распил | 135 мм |
| Вес | 2,8 кг |
7079
/userfiles/image/catalog/bjv180z.jpg
BJV180Z
Аккумуляторный лобзик Makita BJV 180 Z
823
Лобзик Makita 4350 FCTJ
Код товару: 4350FCTJ
Більше інформації про виріб
| Потужність | 720 Вт |
| Кількість ходів | 800 - 2.800 /хв |
| Глибина розпилу (дерево) | 135 мм |
| Вага | 2,6 кг |
7714
/userfiles/image/catalog/makita_4350fctj.jpg
4350FCTJ
Лобзик Makita 4350 FCTJ
721
5
0
999999













