Виталий Криворучко, нам очень жаль, что у Вас сложилось негативное мнение о нашем магазине.
В период карантина число заказов увеличилось и соответственное обрабатываем их с задержкой.
Спасибо за понимание

068-324-43-10
Ви обираєте завдання – ми підберемо інструмент!
(066)677-81-95 |
(068)324-43-10
Відгуки покупців
Добрый день. У Вас ужасный сервис по работе с клиентами, заказывал не однократно и всегда все долго делается. Каждый раз не писал думал на мелкие заказы такая хреновая реакция. Решил в очередной раз купить у Вас Эксцентриковую шлифмашинку Makita BO 6050 J. Обратился утром отправил документы и за целый день ответ "0". Если у Вас так много заказов как мне сказал менеджер тогда наймите больше людей или подберите профессионалов которые могут быстро и качественно прорабатывать заказы. 0955783686 Виталий
Ексцентрикова шліфувальна машина Makita BO6050J:
переваги
- Зручна рукоятка забезпечує зручну роботу з інструментом
- Обертальний/ексцентриковий режим роботи з електронним регулюванням кількості обертів забезпечує високу ефективність роботи при грубому шліфуванні, остаточному шліфуванні та поліруванні
- Вбудована система пиловловлювання забезпечує високий рівень чистоти на робочому місці
- Невеликі розміри інструменту, зручна головка та ергономічна рукоятка забезпечують зручне керування інструментом
- Тонкий корпус забезпечує більш високу ефективність роботи у важкодоступних місцях
- Новий патрубок для пилососу розташований у задній частині інструменту та забезпечує більш високу маневреність
- Швидка заміна шліфпідошви без використання інструментів для більш зручної роботи
Ексцентрикова шліфувальна машина Makita BO6050J:
техничні характеристики
| Потужність | 750 Вт |
| Частота коливань холостого ходу | 3.200 - 13.600 /хв |
| Амплітуда коливань | 5,5 мм |
| Хід ексцентрика | 2,75 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 1,600 - 6,800 /хв |
| Діаметр диска Ø | 150 мм |
| Діаметр шліфувального диска | 150 мм |
| Рівень шуму: звуковий тиск | 82 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 93 дБ(А) |
| Вібрації: шліфування | 5,5 м/сек² |
| Розміри (Д х Ш х В) | 330 x 155 x 145 мм |
| Вага відповідно до EPTA | 2,6 кг |
Ексцентрикова шліфувальна машина Makita BO6050J:
комплектація
Ручка 273504-7
Makpac кейс для транспортування 821551-8
В комплекті підошва арт 197314-7 (м'яка)
Виробник має право змінювати комплектацію та конструкцію без внесення змін до інструкції та без повідомлення. Щоб уникнути непорозумінь, уточнюйте комплектацію у менеджерів.
Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер дізнатися яким перевізником надіслати замовлення та як зручніше його сплатити.
Ви можете отримати своє замовлення у таких кур'єрських службах:
- Нова Пошта
- САТ
- Нічний Експрес
- Автолюкс
- Інтайм
Також за попередньою угодою Ви можете вибрати будь-який інший перевізник.
Оплату можна здійснити:
- накладним платежем (при отриманні товару в компанії-перевізнику), тимчасово не доступно
- за безготівковим розрахунком (підприємство є платником ПДВ і перебуває на загальній системі оподаткування)
Якщо у Вас виникли запитання Телефонуйте:
| 066-677-81-95 | |
| |
068-324-43-10 |
makita-ua.net надає стандартну гарантію на інструменти терміном на 1 рік.
Оскільки ми є авторизованим дилером, купуючи у нас ви також можете оформити продовжену гарантію:
- 3 роки для інструменту;
- 2 роки для літій-іонних акумуляторних батарей.
Винятком є:
- акумуляторні ліхтарі, бензинові газонокосарки з двигунами B&S, аккумулятори та зарядні пристрої, придбані окремо;
- 6 місяців на зарядні пристрої та акумуляторні батареї, придбані окремо від інструменту.
Для цього, на сайті офіційного представника, ознайомившись з умовами надання гарантії, потрібно заповнити анкету, а потім зареєструвати інструмент.
Окремо реєструються всі літій-іонні акумуляторні батареї, навіть якщо вони входять до комплекту поставки вашого інструменту.
×| Назва товару | Ціна |
| Ексцентрикова шліфувальна машина Makita BO6050J | 17599 |
| Термін кредиту | Перший внесок | Максимальна сума | Щомісячний платіж |
| 4 міс | 0 грн | 30 000 грн | 4400,00 грн |
Кредит надається Альфа-Банк Україна
Для оформлення кредиту потрібно тільки Прізвище Ім'я По батькові, номер телефону і email
Дякуємо за Ваш відгук, він буде опублікований найближчим часом!
×













