Ваш кошик поки порожній.

AVT – Антивібраційна технологія


Антивібраційна технологія знижує рівень вібрацій, що передаються від інструмента до тіла користувача. Використання сучасних електричних та акумуляторних інструментів призводить до підвищення ризику травм рук і всього тіла. Ручні інструменти, механічні машини та інструменти для важких умов експлуатації є основними джерелами вібрацій, які можуть несприятливо впливати на організм людини, залежно від інтенсивності, частоти та тривалості використання.
  

Принцип работи AVT


Порівняльний аналіз для зниження впливу вібрацій, що виходять від інструментів компанії Makita, є одним із найкращих у світі
При вирішенні проблем, пов'язаних з вібраціями, що виходять від інструментів Makita, ми керувалися вимогами користувачів та їх потребами під час роботи.

  

Існують дві категорії вібрацій тіла людини:


- WBV - Вібрація всього тіла
- HAV - Вібраціи рук

Обидва види вібрацій виникають тоді, коли користувач вступає в контакт з такими пристроями, що вібрують, як ручні інструменти, автотранспортні засоби або вібруючі структури, які роблять вібрації з різною частотою, інтенсивністю і характеристиками, що надають істотний вплив на тіло або на частини тіла людини. Тривалий вплив вібрацій може вплинути на здоров'я, безпеку, комфорт і якість життя користувача. Компанія Makita розробила унікальну систему, яка суттєво знижує шкідливий вплив вібрацій, що походять від вібруючих пристроїв.

 
Основні характеристики технології AVT:  
   

Вібропоглинаюча рукоятка


Шарнірне з'єднання рукоятки забезпечує рівномірний розподіл вібрацій. Гумові амортизатори поглинають вібрації, знижуючи шкідливий вплив на користувача.

Вібропоглинаюча бічна рукоятка 


Коли вібропоглинаюча бічна рукоятка починає вібрувати, шарнірне з'єднання рукоятки забезпечує рівномірний розподіл вібрацій. Гумові амортизатори, розташовані між ручкою та валом, поглинають вібрації, що походять від шарнірного з'єднання.

 
   

Гасіння вібрацій?


Антивібраційний механізм AVT змінює повітряний тиск у відсіку колінчастого валу та циліндра, забезпечуючи рух стабілізатора у протилежний поршень напрямок. Це сприяє усуненню вібрацій, що походять від поршня. Як додатковий запобіжний захід, деякі з наших інструментів обладнані вібропоглинаючими рукоятками для більш ефективного гасіння вібрацій.


 

 

HR2631F HR2641 HR3210FCT HR4511C
       
HM0871C HM1111C HM1214C HM1317C
HM1812 HR2601 HR2631F HR2631FT
HR3210C HR3541FC HR5212C JR3070CT