
Відгуки покупців
Відбійний молоток Makita HM1214C:
переваги
- Ергономічна рукоятка
- Зручний SDS - Max патрон для легкої зміни долота
- Система зниження частоти обертання двигуна на холостому ходу забезпечує зниження вібрацій корпусу інструменту, що, в свою чергу, призводить до зниження втоми рук користувача. Крім того, ця функція зводить до мінімуму коливання долота при запуску інструменту
- Вібропоглинаюча рукоятка знижує втому рук
- Можливість встановлення долота у 12 положеннях
- Довга вугільна щітка забезпечує тривалий термін служби інструменту
- Електронний регулятор швидкості
- Світлодіодна індикація заміни щіток
- Світлодіодний індикатор мережі
- Плавний пуск та система стабілізації швидкості
Відбійний молоток Makita HM1214C:
техничні характеристики
| Потужність | 1.510 Вт |
| Частота ударів | 950 - 1.900 /хв |
| Тип хвостовика | SDS - Max |
| Кількість положень установки долота | 12 |
| Енергія удару | 19,9 Дж |
| Рівень шуму: звуковий тиск | 78 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 98 дБ(А) |
| Рівень шуму: похибка (к) | 2,57 дБ(А) |
| Рівень вібрації: довбання | 8,0 м/сек² |
| Рівень вібрації: похибка (к) | 1,5 м/сек² |
| Розміри (Д х Ш х В) | 700 x 129 x 265 мм |
| Вага відповідно до EPTA | 12,3 кг |
Відбійний молоток Makita HM1214C:
комплектація
Пікоподібне зубило A-80787
Мастило для бурів/зубил 194659-4
Серветка 443122-7
Бічна рукоятка 135283-4
Пластиковий кейс для транспортування 824882-4
Виробник має право змінювати комплектацію та конструкцію без внесення змін до інструкції та без повідомлення. Щоб уникнути непорозумінь, уточнюйте комплектацію у менеджерів.
Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер дізнатися яким перевізником надіслати замовлення та як зручніше його сплатити.
Ви можете отримати своє замовлення у таких кур'єрських службах:
- Нова Пошта
- САТ
- Нічний Експрес
- Автолюкс
- Інтайм
Також за попередньою угодою Ви можете вибрати будь-який інший перевізник.
Оплату можна здійснити:
- накладним платежем (при отриманні товару в компанії-перевізнику), тимчасово не доступно
- за безготівковим розрахунком (підприємство є платником ПДВ і перебуває на загальній системі оподаткування)
Якщо у Вас виникли запитання Телефонуйте:
| 066-677-81-95 | |
| |
068-324-43-10 |
makita-ua.net надає стандартну гарантію на інструменти терміном на 1 рік.
Оскільки ми є авторизованим дилером, купуючи у нас ви також можете оформити продовжену гарантію:
- 3 роки для інструменту;
- 2 роки для літій-іонних акумуляторних батарей.
Винятком є:
- акумуляторні ліхтарі, бензинові газонокосарки з двигунами B&S, аккумулятори та зарядні пристрої, придбані окремо;
- 6 місяців на зарядні пристрої та акумуляторні батареї, придбані окремо від інструменту.
Для цього, на сайті офіційного представника, ознайомившись з умовами надання гарантії, потрібно заповнити анкету, а потім зареєструвати інструмент.
Окремо реєструються всі літій-іонні акумуляторні батареї, навіть якщо вони входять до комплекту поставки вашого інструменту.
×| Назва товару | Ціна |
| Відбійний молоток Makita HM1214C | 46700 |
| Термін кредиту | Перший внесок | Максимальна сума | Щомісячний платіж |
| 4 міс | 0 грн | 30 000 грн | 11675,00 грн |
Кредит надається Альфа-Банк Україна
Для оформлення кредиту потрібно тільки Прізвище Ім'я По батькові, номер телефону і email
Дякуємо за Ваш відгук, він буде опублікований найближчим часом!
×




