Ваш кошик поки порожній.

Дякую за покупку!

Ваше замовлення прийнято.

 

З Вами обов'язково зв'яжеться наш менеджер

щоб уточнити інформацію про спосіб оплати та доставки.

режим роботи меренджерів з прийому замовлень:

пн-пт з 09:00 до 18:00

сб з 09:00 до 14:00

 всі вихідний

Всі замовлення, оформлені в неробочий час, будуть оброблені зранку.

 

На даний момент ми пропонуємо розширену, до 3 років, гарантію на весь товар ТМ Makita . Ознайомитись з умовами оформлення розширеної гарантії ви можете на сторінці Гарантія та сервіс.

Пам'ятка на отримання товару.

Шановні клієнти, у зв'язку з випадками втрати, що почастішали, пошкодженнями Вашого товару, який доставляється перевізником «Нова Пошта», просимо уважно перевіряти відправлення на відділенні Нової Пошти або при доставці кур'єром на предмет:

  • Відповідність маркування товару.
  • Відповідність кількості місць.
  • Ушкодженої упаковки та самого товару в ньому.
  • Вартість доставки, якщо Ви є платником доставки.

Якщо є сумніви щодо цілісності вмісту, маєте право вимагати відкрити відправлення та перевірити вміст.

Якщо є пошкодження відправлення маєте право відмовитися від відправлення, вимагайте складання акту (шаблон є на кожному відділенні).

За фактом складання акта, просимо фото документа відправляти своєму менеджеру і повідомляти таким чином нас про випадок ушкодження/відмови і т.д.

Якщо є сумнів у правильності оцінки вартості доставки (є різниця між вартістю на момент відвантаження та вартістю на момент оплати), вимагайте контрольний обмір та зважування та розрахунок вартості доставки.

 

Докладну інформацію про правила перевезення та отримання товару можете ознайомитись за посиланням https://novaposhta.ua/uploads/misc/doc/Terms_of_Service.pdf