Ваш кошик поки порожній.

Переваги Makita

 

Якщо Ви обмірковуєте покупку інструменту Makita, ми підготували для Вас відповіді на найпоширеніші питання..


Почнемо з того, що розвіємо один поширений міф про те, що справжній інструмент Makita вироблятиметься лише в Японії. Це не зовсім правильно. Заводи, що збирають електроінструмент Makita, розташовані по всьому світу..

 

Зокрема: Японії, Китаї, США, Німеччини, Угорщини, Англії, Румунії, Італії. 

 

І якщо якась модель збирається, наприклад, у Китаї, то ніде більше її не виробляють. Лише у Китаї. Не важливо, де цей інструмент потім продаватиметься в Україні, Європі чи Америці. І це буде оригінальний інструмент Макіта, оскільки незалежно від країни-виробника на всіх заводах підтримуються єдині стандарти якості.

Головне - купуйте інструмент лише у офіційного представника.

Це єдиний спосіб уберегтися від підробок.


ТМ Makita випускає лише професійний інструмент та конкурує з такими брендами як Bosh, Metabo, DeWalt. За своїми характеристиками інструменти даних виробників дуже схожі, але у Макіти є незаперечна перевага - вартість зачатків у 2-4 рази нижча, ніж у конкурентів

Коли купують новий інструмент про це не часто замислюються, але оскільки інструмент не дешевий і купують його надовго, рано чи пізно з цим стикаються всі.
І тут є три важливі фактори: 

  • термін гарантії;
  • вартість ремонту;
  • час ремонту.

Термін гарантії: на весь електроінструмент поширюється гарантія 3 роки. 

Вартість ремонту: Макіта найдешевший у ремонті інструмент.

Не будемо голослівними, покажемо на прикладі запчастин для шуруповерта:


Makita Конкурент 1 Конкурент 2
Редуктор 402грн 1065грн 750грн
Двигун 168грн 610грн 450грн

 

На жаль, ми не можемо написати бренди (згідно із законом), з якими порівнювали, але це найближчі конкуренти Макіти за ціною.

Час ремонту: В Україні розташований величезний склад запчастин, тому тільки в дуже поодиноких випадках, при поломці будь-якої специфічної деталі, Вам доведеться довго чекати на запчастину. У 95% випадків ремонт буде виконано протягом 2-3 днів. Це стосується і гарантійного та післягарантійного ремонту.. 

 

 Якщо Вам потрібний професійний інструмент, який прослужить довго та з обслуговуванням якого не буде проблем – вибирайте Makita!