
068-324-43-10
Ви обираєте завдання – ми підберемо інструмент!
(066)677-81-95 |
(068)324-43-10
Відгуки покупців
Акумуляторний дриль-шурупокрут CXT Makita DF333DWAE + ліхтар DEAML106:
переваги
- Дуже компактний і легкий
- Вбудоване світлодіодне підсвічування полегшує роботу в темряві
- Металевий редуктор
- Зручно розташований перемикач реверсу
- Швидкозатискний патрон та автоматичне блокування шпинделя забезпечує легку зміну бити однією рукою
- Зручна ергономічна рукоятка забезпечує високу ефективність роботи з інструментом
- Регулятор числа обертів
- Підшипник шпинделя для надійності та точності
- Світлодіодний ліхтарик під батареї CXT
- Потужне світлодіодне освітлення (світлодіод 4,9 Вт)
- Поворотне освітлення можна регулювати у 12 положеннях (-60-110 °).
- Автономність: до 12 години з батареєю BL1040B або BL1041B
- Світловий потік - 190 люмен
- Маленька вага
Акумуляторний дриль-шурупокрут CXT Makita DF333DWAE + ліхтар DEAML106:
техничні характеристики
| Напруга акумулятора | 10.8 В (12В MAX) |
| Тип акумулятора | Li-ion, CXT |
| Тип двигуна | щітковий |
| Ємність акумулятора | 1,5 Аг |
| Кількість обертів холостого ходу | 0 – 450 / 0 – 1.700 об/хв |
| Діаметр затискного патрона | 0,8 - 10 мм |
| Діаметр свердління сталь / дерево | 10 / 21 мм |
| Регулювання крутного моменту | 20 + D |
| Крутний момент жорсткий / м'який | 30 / 14 Нм |
| Регульований діапазон крутного моменту (прибл.) | 0,5 - 3,5 Нм |
| Механічні швидкості | 2 |
| Рівень шуму: звуковий тиск | 70 дБ(А) |
| Рівень шуму: похибка (к) | 3 дБ(А) |
| Рівень вібрації: свердління по металу | 2,5 м/сек² |
| Рівень вібрації: похибка (к) | 1,5 м/сек² |
| Розміри (Д х Ш х В) | 179 x 66 x 209 мм |
| Вага відповідно до EPTA | 1.1 кг |
| Напруга акумулятора | 10.8 В (12В MAX) |
| Тип акумулятора | Li-ion, CXT |
| LED | 4,9 Вт х1 |
| Макс. час свічення без підзаряду (BL1015/BL1016) | до 5 годин |
| Макс. час свічення без підзаряду (BL1020B/BL1021B) | до 6 годин |
| Макс. час свічення без підзаряду (BL1040B/BL1041B) | до 12 годин |
| Модель | ML106 |
| Світловий потік | 190 Люмен |
| Розміри (Д х Ш х В) | 290х66х93 мм |
| Вага без акумуляторів | 0,4 кг |
| Вага з акумуляторами | 0,61 - 0,78 кг |
Акумуляторний дриль-шурупокрут CXT Makita DF333DWAE + ліхтар DEAML106:
комплектація
Зарядний пристрій DC10WD
Акумулятор 2 Аг (2 шт)
Ліхтар ML106 (окремо в блістері)
Шуруповерт DF333D
Кейс
Виробник має право змінювати комплектацію та конструкцію без внесення змін до інструкції та без повідомлення. Щоб уникнути непорозумінь, уточнюйте комплектацію у менеджерів.
Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер дізнатися яким перевізником надіслати замовлення та як зручніше його сплатити.
Ви можете отримати своє замовлення у таких кур'єрських службах:
- Нова Пошта
- САТ
- Нічний Експрес
- Автолюкс
- Інтайм
Також за попередньою угодою Ви можете вибрати будь-який інший перевізник.
Оплату можна здійснити:
- накладним платежем (при отриманні товару в компанії-перевізнику), тимчасово не доступно
- за безготівковим розрахунком (підприємство є платником ПДВ і перебуває на загальній системі оподаткування)
Якщо у Вас виникли запитання Телефонуйте:
| 066-677-81-95 | |
| |
068-324-43-10 |
makita-ua.net надає стандартну гарантію на інструменти терміном на 1 рік.
Оскільки ми є авторизованим дилером, купуючи у нас ви також можете оформити продовжену гарантію:
- 3 роки для інструменту;
- 2 роки для літій-іонних акумуляторних батарей.
Винятком є:
- акумуляторні ліхтарі, бензинові газонокосарки з двигунами B&S, аккумулятори та зарядні пристрої, придбані окремо;
- 6 місяців на зарядні пристрої та акумуляторні батареї, придбані окремо від інструменту.
Для цього, на сайті офіційного представника, ознайомившись з умовами надання гарантії, потрібно заповнити анкету, а потім зареєструвати інструмент.
Окремо реєструються всі літій-іонні акумуляторні батареї, навіть якщо вони входять до комплекту поставки вашого інструменту.
×| Назва товару | Ціна |
| Акумуляторний дриль-шурупокрут CXT Makita DF333DWAE + ліхтар DEAML106 | 7789 |
| Термін кредиту | Перший внесок | Максимальна сума | Щомісячний платіж |
| 4 міс | 0 грн | 30 000 грн | 1948,00 грн |
Кредит надається Альфа-Банк Україна
Для оформлення кредиту потрібно тільки Прізвище Ім'я По батькові, номер телефону і email
Дякуємо за Ваш відгук, він буде опублікований найближчим часом!
×

