
068-324-43-10
Ви обираєте завдання – ми підберемо інструмент!
(066)677-81-95 |
(068)324-43-10
Відгуки покупців
Акумуляторний дриль-шурупокрут LXT Makita DDF492Z (без АКБ):
переваги
- Надзвичайно міцний та довговічний для найскладніших робіт.
- Постійна швидкість і потужність під навантаженням навіть при великих навантаженнях.
- 2 механічні швидкості для загвинчування та свердління.
- Високий рівень ергономіки завдяки балансу машини та акумулятора й зручній м’якій рукоятці.
- Безщітковий двигун Makita BL: менше тепловиділення, не потребує технічного обслуговування.
- Захист від перевантаження та глибокого розряду для додаткової міцності.
- Подвійне світлодіодне підсвічування для кращої видимості.
- Призначений для інтенсивного використання в найсуворіших умовах.
- Максимальний крутний момент — 130 Нм.
- Компактна та легка конструкція для зручного керування та маневреності.
- Швидкозатискний патрон для легкої зміни біти однією рукою.
- Надійний редуктор із металевими шестернями.
- Регулятор обертів, світлодіодне підсвічування з функціями попереднього та післясвітіння.
- Пилозахищений та водостійкий корпус (XPT).
- Бічна рукоятка та індикатор рівня заряду акумулятора для зручності роботи.
- Зверніть увагу: акумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту постачання.
Акумуляторний дриль-шурупокрут LXT Makita DDF492Z (без АКБ):
техничні характеристики
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Кількість обертів холостого ходу | 0 – 550 / 0 – 2.100 об/хв |
| Діаметр затискного патрона | 1,5 - 13 мм |
| Діаметр свердління сталь / дерево | 13 / 76 мм |
| Регулювання крутного моменту | 21 + D |
| Крутний момент жорсткий / м'який | 130 / 65 Нм |
| Регулювання крутного моменту | 1 - 12 Нм |
| Механічні швидкості | 2 |
| Рівень шуму: звуковий тиск | 80 дБ(А) |
| Рівень шуму: похибка (к) | 3 дБ(А) |
| Рівень вібрації: свердління по металу | 2,5 м/сек² |
| Рівень вібрації: похибка (к) | 1,5 м/сек² |
| Розміри (Д х Ш х В) | 179 x 81 x 265 мм |
| Вага відповідно до EPTA | 2,6 кг |
Акумуляторний дриль-шурупокрут LXT Makita DDF492Z (без АКБ):
комплектація
Інструкція з експлуатації
Картонна коробка
Поставляється без акумулятора, зарядного пристрою
Виробник має право змінювати комплектацію та конструкцію без внесення змін до інструкції та без повідомлення. Щоб уникнути непорозумінь, уточнюйте комплектацію у менеджерів.
Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер дізнатися яким перевізником надіслати замовлення та як зручніше його сплатити.
Ви можете отримати своє замовлення у таких кур'єрських службах:
- Нова Пошта
- САТ
- Нічний Експрес
- Автолюкс
- Інтайм
Також за попередньою угодою Ви можете вибрати будь-який інший перевізник.
Оплату можна здійснити:
- накладним платежем (при отриманні товару в компанії-перевізнику), тимчасово не доступно
- за безготівковим розрахунком (підприємство є платником ПДВ і перебуває на загальній системі оподаткування)
Якщо у Вас виникли запитання Телефонуйте:
| 066-677-81-95 | |
| |
068-324-43-10 |
makita-ua.net надає стандартну гарантію на інструменти терміном на 1 рік.
Оскільки ми є авторизованим дилером, купуючи у нас ви також можете оформити продовжену гарантію:
- 3 роки для інструменту;
- 2 роки для літій-іонних акумуляторних батарей.
Винятком є:
- акумуляторні ліхтарі, бензинові газонокосарки з двигунами B&S, аккумулятори та зарядні пристрої, придбані окремо;
- 6 місяців на зарядні пристрої та акумуляторні батареї, придбані окремо від інструменту.
Для цього, на сайті офіційного представника, ознайомившись з умовами надання гарантії, потрібно заповнити анкету, а потім зареєструвати інструмент.
Окремо реєструються всі літій-іонні акумуляторні батареї, навіть якщо вони входять до комплекту поставки вашого інструменту.
×| Назва товару | Ціна |
| Акумуляторний дриль-шурупокрут LXT Makita DDF492Z (без АКБ) | 12599 |
| Термін кредиту | Перший внесок | Максимальна сума | Щомісячний платіж |
| 4 міс | 0 грн | 30 000 грн | 3150,00 грн |
Кредит надається Альфа-Банк Україна
Для оформлення кредиту потрібно тільки Прізвище Ім'я По батькові, номер телефону і email
Дякуємо за Ваш відгук, він буде опублікований найближчим часом!
×







