
068-324-43-10
Ви обираєте завдання – ми підберемо інструмент!
(066)677-81-95 |
(068)324-43-10
Відгуки покупців
Акумуляторний дриль-шурупокрут LXT Basic Makita DDF490WVE:
переваги
- LXT Basic — це доступна комплектація інструментів Makita LXT 18 В, яка включає компактний акумулятор BLB182 (2.0Аг) та зарядний пристрій DCB18WA. Ця зарядка працює виключно з акумуляторами LXT Basic і не підтримує стандартні моделі LXT
- Безщітковий двигун постійного струму Makita BL не потребує технічного обслуговування
- Компактна та легка конструкція забезпечує чудове керування та маневреність інструменту
- Швидкозатискний патрон забезпечує легку зміну біти однією рукою
- Надійний редуктор з металевими шестернями
- Ергономічна рукоятка
- Регулятор числа обертів
- Вбудоване світлодіодне підсвічування з функціями попереднього світіння та післясвітлення
- Дуже міцний та ефективний інструмент при тривалій роботі
- Система захисту акумулятора автоматично вимикає живлення, коли рівень заряду акумулятора низький
- Час заряджання акумулятора - 90 хвилин
- BRAKE - електричне гальмо для максимальної продуктивності та підвищеної безпеки оператора
- Зверніть увагу, що акумулятор та зарядний пристрій не сумісні з акумуляторами та зарядними пристроями LXT, лише взаємодіють між собою
Акумуляторний дриль-шурупокрут LXT Basic Makita DDF490WVE:
техничні характеристики
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT Basic |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Кількість обертів холостого ход | 0 – 500 / 0 – 1.900 /хв |
| Діаметр затискного патрона | 1,5 - 13 мм |
| Діаметр свердління сталь / дерево | 13 / 38 мм |
| Регулювання крутного моменту | 20 + D |
| Крутний момент жорсткий / м'який | 65 / 27 Нм |
| Регульований діапазон крутного моменту (прибл.) | 1 - 5 Нм |
| Механічні швидкості | 2 |
| Рівень шуму: звуковий тиск | 78 дБ(А) |
| Рівень шуму: похибка (к) | 3 дБ(А) |
| Рівень вібрації: свердління по металу | 2,5 м/сек² |
| Рівень вібрації: похибка (к) | 1,5 м/сек² |
| Розміри (Д х Ш х В) | 167 x 81 x 255 мм |
| Вага | 1 кг |
| Вага з акумулятором | 1.4 - 1.7 кг |
Акумуляторний дриль-шурупокрут LXT Basic Makita DDF490WVE:
комплектація
Кейс
Акумулятор BLB182 - 2 шт
Зарядний пристрій DCB18WA
Виробник має право змінювати комплектацію та конструкцію без внесення змін до інструкції та без повідомлення. Щоб уникнути непорозумінь, уточнюйте комплектацію у менеджерів.
Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер дізнатися яким перевізником надіслати замовлення та як зручніше його сплатити.
Ви можете отримати своє замовлення у таких кур'єрських службах:
- Нова Пошта
- САТ
- Нічний Експрес
- Автолюкс
- Інтайм
Також за попередньою угодою Ви можете вибрати будь-який інший перевізник.
Оплату можна здійснити:
- накладним платежем (при отриманні товару в компанії-перевізнику), тимчасово не доступно
- за безготівковим розрахунком (підприємство є платником ПДВ і перебуває на загальній системі оподаткування)
Якщо у Вас виникли запитання Телефонуйте:
| 066-677-81-95 | |
| |
068-324-43-10 |
makita-ua.net надає стандартну гарантію на інструменти терміном на 1 рік.
Оскільки ми є авторизованим дилером, купуючи у нас ви також можете оформити продовжену гарантію:
- 3 роки для інструменту;
- 2 роки для літій-іонних акумуляторних батарей.
Винятком є:
- акумуляторні ліхтарі, бензинові газонокосарки з двигунами B&S, аккумулятори та зарядні пристрої, придбані окремо;
- 6 місяців на зарядні пристрої та акумуляторні батареї, придбані окремо від інструменту.
Для цього, на сайті офіційного представника, ознайомившись з умовами надання гарантії, потрібно заповнити анкету, а потім зареєструвати інструмент.
Окремо реєструються всі літій-іонні акумуляторні батареї, навіть якщо вони входять до комплекту поставки вашого інструменту.
×| Назва товару | Ціна |
| Акумуляторний дриль-шурупокрут LXT Basic Makita DDF490WVE | 8299 |
| Термін кредиту | Перший внесок | Максимальна сума | Щомісячний платіж |
| 4 міс | 0 грн | 30 000 грн | 2075,00 грн |
Кредит надається Альфа-Банк Україна
Для оформлення кредиту потрібно тільки Прізвище Ім'я По батькові, номер телефону і email
Дякуємо за Ваш відгук, він буде опублікований найближчим часом!
×









