
068-324-43-10
Ви обираєте завдання – ми підберемо інструмент!
(066)677-81-95 |
(068)324-43-10
Відгуки покупців
Акумуляторний дриль-шурупокрут LXT Makita DDF 484 RTE:
переваги
- Безщітковий двигун постійного струму (Makita BL) відсутні вугільні щітки, що дозволяє двигуну працювати з меншим нагріванням і ефективніше для збільшення терміну служби, має електронне управління для оптимізації використання енергії батареї, що дозволяє збільшити час роботи на одній зарядці до 50%.
- Максимальний крутний момент 54 Нм
- На 25 % більша швидкість свердління порівняно з попередньою моделлю
- 2-швидкості (0-500 та 0-2000 об/хв) для широкого спектру операцій свердління та кріплення
- Компактна та легка конструкція забезпечує чудове керування та маневреність інструменту
- Швидкозатискний патрон забезпечує легку зміну біти однією рукою
- Надійний редуктор із металевими шестернями
- 21 налаштування регулювального моменту та режим свердління для додаткового контролю
- Ергономічна рукоятка
- Регулятор числа обертів
- Вбудоване світлодіодне підсвічування з функціями попереднього світіння та післясвітлення
- Дуже міцний та ефективний інструмент при тривалій роботі
- LXT - Пилозахищений та вологостійкий інструмент для ефективної роботи
- Міцний алюмінієвий корпус забезпечує високу ефективність роботи інструмента
- Електричне гальмо для максимальної продуктивності та підвищеної безпеки оператора
Акумуляторний дриль-шурупокрут LXT Makita DDF 484 RTE:
техничні характеристики
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion, LXT |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Ємність акумулятора | 5,0 Аг |
| Кількість обертів холостого ходу | 0 - 500 / 0 - 2.000 об/хв |
| Діаметр затискного патрона | 1,5 - 13 мм |
| Діаметр свердління сталь / дерево / камінь | 13 / 38 / 13 мм |
| Крутний момент жорсткий / м'який | 54 / 30 Нм |
| Регульований діапазон крутного моменту (прибл.) | 1 - 5 Нм |
| Механічні швидкості | 2 |
| Рівень шуму: звуковий тиск | 88 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 99 дБ(А) |
| Рівень шуму: похибка (к) | 3 дБ(А) |
| Рівень вібрації: ударне свердління по бетону | 8 м/сек² |
| Рівень вібрації: свердління по металу | 2,5 м/сек² |
| Рівень вібрації: похибка (к) | 1,5 м/сек² |
| Розміри (Д х Ш х В) | 172 x 79 x 261 мм |
| Вага відповідно до EPTA | 1.5 кг |
Акумуляторний дриль-шурупокрут LXT Makita DDF 484 RTE:
комплектація
Інструкція з експлуатації
Зарядний пристрій DC18RC
Акумулятори Li-Ion 5 A-h BL1850 (2 шт.)
Кейс для транспортування.
Виробник має право змінювати комплектацію та конструкцію без внесення змін до інструкції та без повідомлення. Щоб уникнути непорозумінь, уточнюйте комплектацію у менеджерів.
Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер дізнатися яким перевізником надіслати замовлення та як зручніше його сплатити.
Ви можете отримати своє замовлення у таких кур'єрських службах:
- Нова Пошта
- САТ
- Нічний Експрес
- Автолюкс
- Інтайм
Також за попередньою угодою Ви можете вибрати будь-який інший перевізник.
Оплату можна здійснити:
- накладним платежем (при отриманні товару в компанії-перевізнику), тимчасово не доступно
- за безготівковим розрахунком (підприємство є платником ПДВ і перебуває на загальній системі оподаткування)
Якщо у Вас виникли запитання Телефонуйте:
| 066-677-81-95 | |
| |
068-324-43-10 |
makita-ua.net надає стандартну гарантію на інструменти терміном на 1 рік.
Оскільки ми є авторизованим дилером, купуючи у нас ви також можете оформити продовжену гарантію:
- 3 роки для інструменту;
- 2 роки для літій-іонних акумуляторних батарей.
Винятком є:
- акумуляторні ліхтарі, бензинові газонокосарки з двигунами B&S, аккумулятори та зарядні пристрої, придбані окремо;
- 6 місяців на зарядні пристрої та акумуляторні батареї, придбані окремо від інструменту.
Для цього, на сайті офіційного представника, ознайомившись з умовами надання гарантії, потрібно заповнити анкету, а потім зареєструвати інструмент.
Окремо реєструються всі літій-іонні акумуляторні батареї, навіть якщо вони входять до комплекту поставки вашого інструменту.
×| Назва товару | Ціна |
| Акумуляторний дриль-шурупокрут LXT Makita DDF 484 RTE | 20899 |
| Термін кредиту | Перший внесок | Максимальна сума | Щомісячний платіж |
| 4 міс | 0 грн | 30 000 грн | 5225,00 грн |
Кредит надається Альфа-Банк Україна
Для оформлення кредиту потрібно тільки Прізвище Ім'я По батькові, номер телефону і email
Дякуємо за Ваш відгук, він буде опублікований найближчим часом!
×





