Виталий, так є дві насадки 194733-8 та 195559-1

068-324-43-10
Ви обираєте завдання – ми підберемо інструмент!
(066)677-81-95 |
(068)324-43-10
Відгуки покупців
В комплекті є система відводу пилу?
Фрезер Makita RT0702CX2:
переваги
- Міцний алюмінієвий корпус забезпечує високу ефективність роботи інструмента
- Розміри сумісних цангових патронів: 6 мм, 8 мм та 1/4 "(6,35 мм)
- Фіксатор валу для легкої заміни фрез
- Зручний клавішний вимикач
- Регулювання обертів
- Підтримка обертів під навантаженням
- Захист від повторного запуску
- Постачається в сумці
Фрезер Makita RT0702CX2:
техничні характеристики
| Потужність | 710 Вт |
| Кількість обертів | 10.000 - 34.000 /хв |
| Посадковий отвір | 6 / 8 мм |
| Рівень шуму: звуковий тиск | 82 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 93 дБ(А) |
| Рівень шуму: похибка (к) | 3 дБ(А) |
| Вібрації: холостий хід | 2,5 м/сек² |
| Вібрації: вирізання пазів у МДФ | 3,5 м/сек² |
| Рівень вібрації: похибка (к) | 1,5 м/сек² |
| Розміри (Д х Ш х В) | 89 x 89 x 210 мм |
| Вага відповідно до EPTA | 1.8 кг |
Фрезер Makita RT0702CX2:
комплектація
Похила основа 195561-4
Занурювальна опора 195563-0
Напрямна для тримера 122703-7
Гайковий ключ 22 мм 781011-1
Гайковий ключ 13 мм 781039-9
Пряма напрямна 122965-7
Копіювальна втулка 343577-5
Цанга 8 мм 763618-5
Насадка видалення пилу 194733-8
Насадка видалення пилу 195559-1
Сумка
Виробник має право змінювати комплектацію та конструкцію без внесення змін до інструкції та без повідомлення. Щоб уникнути непорозумінь, уточнюйте комплектацію у менеджерів.
Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер дізнатися яким перевізником надіслати замовлення та як зручніше його сплатити.
Ви можете отримати своє замовлення у таких кур'єрських службах:
- Нова Пошта
- САТ
- Нічний Експрес
- Автолюкс
- Інтайм
Також за попередньою угодою Ви можете вибрати будь-який інший перевізник.
Оплату можна здійснити:
- накладним платежем (при отриманні товару в компанії-перевізнику), тимчасово не доступно
- за безготівковим розрахунком (підприємство є платником ПДВ і перебуває на загальній системі оподаткування)
Якщо у Вас виникли запитання Телефонуйте:
| 066-677-81-95 | |
| |
068-324-43-10 |
makita-ua.net надає стандартну гарантію на інструменти терміном на 1 рік.
Оскільки ми є авторизованим дилером, купуючи у нас ви також можете оформити продовжену гарантію:
- 3 роки для інструменту;
- 2 роки для літій-іонних акумуляторних батарей.
Винятком є:
- акумуляторні ліхтарі, бензинові газонокосарки з двигунами B&S, аккумулятори та зарядні пристрої, придбані окремо;
- 6 місяців на зарядні пристрої та акумуляторні батареї, придбані окремо від інструменту.
Для цього, на сайті офіційного представника, ознайомившись з умовами надання гарантії, потрібно заповнити анкету, а потім зареєструвати інструмент.
Окремо реєструються всі літій-іонні акумуляторні батареї, навіть якщо вони входять до комплекту поставки вашого інструменту.
×| Назва товару | Ціна |
| Фрезер Makita RT0702CX2 | 14999 |
| Термін кредиту | Перший внесок | Максимальна сума | Щомісячний платіж |
| 4 міс | 0 грн | 30 000 грн | 3750,00 грн |
Кредит надається Альфа-Банк Україна
Для оформлення кредиту потрібно тільки Прізвище Ім'я По батькові, номер телефону і email
Дякуємо за Ваш відгук, він буде опублікований найближчим часом!
×











