Дмитро, модель M3601 — це інструмент із MT-серії Makita, тобто це більш бюджетний “напівпрофі” варіант, тоді як RP0900 — це стандартний “повноцінний” погружний фрезер

068-324-43-10
Ви обираєте завдання – ми підберемо інструмент!
(066)677-81-95 |
(068)324-43-10
Відгуки покупців
В чому різниця між мт м3601в і rp0900? В мт м3601є копіровальна кільце
Фрезер Makita MT M3601B:
переваги
- Фіксатор валу для легкої заміни фрези
- Захисний щиток захищає користувача від тирси та осколків
- Ергономічна рукоятка забезпечує надійне захоплення
- Модель хоч і початкового рівня, але їй досить приємно та комфортно працювати завдяки ергономічному дизайну.
- Максимальна глибина фрезерування до 35 мм.
- Регулювання глибини в трьох положеннях
- У комплекті цанга 6 мм (цангу 8 мм можна придбати окремо 763618-5)
Фрезер Makita MT M3601B:
техничні характеристики
| Потужність | 900 Вт |
| Кількість обертів | 27.000 /хв |
| Максимальна глибина занурення | 0 - 35 мм |
| Максимальний діаметр цангового патрона | 8 мм |
| Рівень шуму: звуковий тиск | 91 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 102 дБ(А) |
| Рівень шуму: похибка (к) | 3 дБ(А) |
| Вібрації: холостий хід | 2,5 м/сек² |
| Вібрації: вирізання пазів у МДФ | 7.5 м/сек² |
| Рівень вібрації: похибка (к) | 1,5 м/сек² |
| Розміри (Д х Ш х В) | 256 x 110 x 218 мм |
| Вага відповідно до EPTA | 2,7 кг |
Фрезер Makita MT M3601B:
комплектація
Патрубок для пилососу
Паралельний упор
Гайковий ключ
Перехідна цанга 6 мм
Картонна коробка
Інструкція
Фреза 6 мм пряма
Перехідна цанга 8 мм у комплект поставки не входить
Виробник має право змінювати комплектацію та конструкцію без внесення змін до інструкції та без повідомлення. Щоб уникнути непорозумінь, уточнюйте комплектацію у менеджерів.
Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер дізнатися яким перевізником надіслати замовлення та як зручніше його сплатити.
Ви можете отримати своє замовлення у таких кур'єрських службах:
- Нова Пошта
- САТ
- Нічний Експрес
- Автолюкс
- Інтайм
Також за попередньою угодою Ви можете вибрати будь-який інший перевізник.
Оплату можна здійснити:
- накладним платежем (при отриманні товару в компанії-перевізнику), тимчасово не доступно
- за безготівковим розрахунком (підприємство є платником ПДВ і перебуває на загальній системі оподаткування)
Якщо у Вас виникли запитання Телефонуйте:
| 066-677-81-95 | |
| |
068-324-43-10 |
makita-ua.net надає стандартну гарантію на інструменти терміном на 1 рік.
Оскільки ми є авторизованим дилером, купуючи у нас ви також можете оформити продовжену гарантію:
- 3 роки для інструменту;
- 2 роки для літій-іонних акумуляторних батарей.
Винятком є:
- акумуляторні ліхтарі, бензинові газонокосарки з двигунами B&S, аккумулятори та зарядні пристрої, придбані окремо;
- 6 місяців на зарядні пристрої та акумуляторні батареї, придбані окремо від інструменту.
Для цього, на сайті офіційного представника, ознайомившись з умовами надання гарантії, потрібно заповнити анкету, а потім зареєструвати інструмент.
Окремо реєструються всі літій-іонні акумуляторні батареї, навіть якщо вони входять до комплекту поставки вашого інструменту.
×| Назва товару | Ціна |
| Фрезер Makita MT M3601B | 4805 |
| Термін кредиту | Перший внесок | Максимальна сума | Щомісячний платіж |
| 4 міс | 0 грн | 30 000 грн | 1202,00 грн |
Кредит надається Альфа-Банк Україна
Для оформлення кредиту потрібно тільки Прізвище Ім'я По батькові, номер телефону і email
Дякуємо за Ваш відгук, він буде опублікований найближчим часом!
×



