Роман, відмінність між M3702B та M3702 лише в кольорі

068-324-43-10
Ви обираєте завдання – ми підберемо інструмент!
(066)677-81-95 |
(068)324-43-10
Відгуки покупців
Яка відмінність від 3702, тільки в кольорі?
Олексій, виробник не передбачив під цю модель пластикових кейсів, але підходить кейс 824806-0. Хоча він не має окремих ніш під аксесуари, інших варіантів для цієї моделі немає.
Можливо замовити кейс до фрезера 3702?
Фрезер Makita MT M3702B:
переваги
- Легкий та компактний фрезер для роботи однією рукою
- Потужний двигун 530 Вт
- Просте та точне регулювання глибини за допомогою зубчастого механізму
- Підходить для всіх легких профільних робіт по краях матеріалу або фрезерування канавок паралельно краю матеріалу
- М'яка гумова ручка для зручної роботи
- Прозора опорна плита для кращого контролю фрезерування
- Обмежувач пускового струму та функція ANTIRESTART
Фрезер Makita MT M3702B:
техничні характеристики
| Потужність | 530 Вт |
| Кількість обертів | 35.000 /хв |
| Діаметр цангового патрона | 6 мм |
| Диметр внутрішнього отвору | 35 мм |
| Максимальна глибина врізанння | 42 мм |
| Рівень шуму: звуковий тиск | 80 дБ(А) |
| Рівень шуму: похибка (к) | 3 дБ(А) |
| Вібрації: холостий хід | 2,5 м/сек² |
| Рівень вібрації: похибка (к) | 1,5 м/сек² |
| Розміри (Д х Ш х В) | 82 x 90 x 211 мм |
| Вага відповідно до EPTA | 1.5 кг |
Фрезер Makita MT M3702B:
комплектація
Гайковий ключ 10 мм 781036-5
Гайковий ключ 17 мм 781037-3
Напрямна для шаблону 345433-5
Фреза 6 мм 733239-7
Цанга 6 мм 763662-2
Картонна коробка
Виробник має право змінювати комплектацію та конструкцію без внесення змін до інструкції та без повідомлення. Щоб уникнути непорозумінь, уточнюйте комплектацію у менеджерів.
Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер дізнатися яким перевізником надіслати замовлення та як зручніше його сплатити.
Ви можете отримати своє замовлення у таких кур'єрських службах:
- Нова Пошта
- САТ
- Нічний Експрес
- Автолюкс
- Інтайм
Також за попередньою угодою Ви можете вибрати будь-який інший перевізник.
Оплату можна здійснити:
- накладним платежем (при отриманні товару в компанії-перевізнику), тимчасово не доступно
- за безготівковим розрахунком (підприємство є платником ПДВ і перебуває на загальній системі оподаткування)
Якщо у Вас виникли запитання Телефонуйте:
| 066-677-81-95 | |
| |
068-324-43-10 |
makita-ua.net надає стандартну гарантію на інструменти терміном на 1 рік.
Оскільки ми є авторизованим дилером, купуючи у нас ви також можете оформити продовжену гарантію:
- 3 роки для інструменту;
- 2 роки для літій-іонних акумуляторних батарей.
Винятком є:
- акумуляторні ліхтарі, бензинові газонокосарки з двигунами B&S, аккумулятори та зарядні пристрої, придбані окремо;
- 6 місяців на зарядні пристрої та акумуляторні батареї, придбані окремо від інструменту.
Для цього, на сайті офіційного представника, ознайомившись з умовами надання гарантії, потрібно заповнити анкету, а потім зареєструвати інструмент.
Окремо реєструються всі літій-іонні акумуляторні батареї, навіть якщо вони входять до комплекту поставки вашого інструменту.
×| Назва товару | Ціна |
| Фрезер Makita MT M3702B | 3999 |
| Термін кредиту | Перший внесок | Максимальна сума | Щомісячний платіж |
| 4 міс | 0 грн | 30 000 грн | 1000,00 грн |
Кредит надається Альфа-Банк Україна
Для оформлення кредиту потрібно тільки Прізвище Ім'я По батькові, номер телефону і email
Дякуємо за Ваш відгук, він буде опублікований найближчим часом!
×







