
068-324-43-10
Ви обираєте завдання – ми підберемо інструмент!
(066)677-81-95 |
(068)324-43-10
Відгуки покупців
Акумуляторна шабельна пила Makita XGT 40 V MAX JR003GZ + DC40RA + BL4040F:
переваги
- Акумуляторна сабельна пила XGT 40 В призначена для різання труб і металевих заготовок.
- У комплекті є ланцюгова клема для надійної фіксації та точного різання матеріалів діаметром до 220 мм.
- Може використовуватися як звичайна сабельна пила при встановленні опціонального тримача для полотна.
- Доступні додаткові матеріалозатискачі зі гвинтовим кріпленням.
- Регульована швидкість різання завдяки змінному числу обертів — оптимально для різних матеріалів.
- Плавний старт через змінний курковий вимикач забезпечує чистий початок різу.
- Система підтримання постійних обертів утримує швидкість навіть під навантаженням.
- Електронне гальмо миттєво зупиняє полотно після відпускання вимикача.
- Технологія XPT забезпечує захист від пилу та вологи.
- Безщітковий двигун - довговічний, енергоефективний і не потребує обслуговування.
Акумуляторна шабельна пила Makita XGT 40 V MAX JR003GZ + DC40RA + BL4040F:
техничні характеристики
| Напруга акумулятора | 36 В (40 В MAX) |
| Тип акумулятора | Li-ion, XGT |
| Тип двигуна | безщіткоивй |
| Довжина робочого ходу | 26 мм |
| Частота холостого ходу | 800 - 2.200 /хв |
| Глибина розпилу (дерево) | 255 мм |
| Глибина розпилу труб (90°) | 220 мм |
| Рівень шуму: звуковий тиск | 82 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 90 дБ(А) |
| Рівень шуму: похибка (к) | 3 дБ(А) |
| Рівень вібрації: пиляння по дереву | 15.3 м/сек² |
| Рівень вібрації: похибка (к) | 1,5 м/сек² |
| Розміри (Д х Ш х В) | 583 x 103 x 152 мм |
| BL4025, BL4040 | 3,8 кг |
Акумуляторна шабельна пила Makita XGT 40 V MAX JR003GZ + DC40RA + BL4040F:
комплектація
Акумуляторна шабельна пила Makita XGT 40 V MAX JR003GZ
Зарядний пристрій DC40RA
Акумулятор BL4040F
Виробник має право змінювати комплектацію та конструкцію без внесення змін до інструкції та без повідомлення. Щоб уникнути непорозумінь, уточнюйте комплектацію у менеджерів.
Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер дізнатися яким перевізником надіслати замовлення та як зручніше його сплатити.
Ви можете отримати своє замовлення у таких кур'єрських службах:
- Нова Пошта
- САТ
- Нічний Експрес
- Автолюкс
- Інтайм
Також за попередньою угодою Ви можете вибрати будь-який інший перевізник.
Оплату можна здійснити:
- накладним платежем (при отриманні товару в компанії-перевізнику), тимчасово не доступно
- за безготівковим розрахунком (підприємство є платником ПДВ і перебуває на загальній системі оподаткування)
Якщо у Вас виникли запитання Телефонуйте:
| 066-677-81-95 | |
| |
068-324-43-10 |
makita-ua.net надає стандартну гарантію на інструменти терміном на 1 рік.
Оскільки ми є авторизованим дилером, купуючи у нас ви також можете оформити продовжену гарантію:
- 3 роки для інструменту;
- 2 роки для літій-іонних акумуляторних батарей.
Винятком є:
- акумуляторні ліхтарі, бензинові газонокосарки з двигунами B&S, аккумулятори та зарядні пристрої, придбані окремо;
- 6 місяців на зарядні пристрої та акумуляторні батареї, придбані окремо від інструменту.
Для цього, на сайті офіційного представника, ознайомившись з умовами надання гарантії, потрібно заповнити анкету, а потім зареєструвати інструмент.
Окремо реєструються всі літій-іонні акумуляторні батареї, навіть якщо вони входять до комплекту поставки вашого інструменту.
×| Назва товару | Ціна |
| Акумуляторна шабельна пила Makita XGT 40 V MAX JR003GZ + DC40RA + BL4040F | 40441 |
| Термін кредиту | Перший внесок | Максимальна сума | Щомісячний платіж |
| 4 міс | 0 грн | 30 000 грн | 10111,00 грн |
Кредит надається Альфа-Банк Україна
Для оформлення кредиту потрібно тільки Прізвище Ім'я По батькові, номер телефону і email
Дякуємо за Ваш відгук, він буде опублікований найближчим часом!
×

