
068-324-43-10
Ви обираєте завдання – ми підберемо інструмент!
(066)677-81-95 |
(068)324-43-10
Відгуки покупців
Шабельна пила Makita MT M4501B:
переваги
- Пильне полотно фіксується без додаткових інструментів.
- Регулювання ніжки здійснюється за допомогою кнопки
- Захист від пилу та вологи забезпечує більш тривалий термін служби
- Безступеневе регулювання частоти ходу та висока швидкість різання
- Універсальне кріплення для всіх полотен, що є у продажу
Шабельна пила Makita MT M4501B:
техничні характеристики
| Потужність | 1.010 Вт |
| Довжина робочого ходу | 28 мм |
| Кількість ходів | 0 - 2.800 /хв |
| Товщина різання | 255 мм |
| Глибина розпилу труб (90°) | 130 мм |
| Рівень шуму: звуковий тиск | 88 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 99 дБ(А) |
| Рівень шуму: похибка (к) | 3 дБ(А) |
| Рівень вібрації: пиляння по дереву | 22 м/сек² |
| Рівень вібрації: похибка (к) | 2 м/сек² |
| Розміри (Д х Ш х В) | 457 x 98 x 174 мм |
| Вага відповідно до EPTA | 3,1 кг |
Шабельна пила Makita MT M4501B:
комплектація
Картонна коробка
Виробник має право змінювати комплектацію та конструкцію без внесення змін до інструкції та без повідомлення. Щоб уникнути непорозумінь, уточнюйте комплектацію у менеджерів.
Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер дізнатися яким перевізником надіслати замовлення та як зручніше його сплатити.
Ви можете отримати своє замовлення у таких кур'єрських службах:
- Нова Пошта
- САТ
- Нічний Експрес
- Автолюкс
- Інтайм
Також за попередньою угодою Ви можете вибрати будь-який інший перевізник.
Оплату можна здійснити:
- накладним платежем (при отриманні товару в компанії-перевізнику), тимчасово не доступно
- за безготівковим розрахунком (підприємство є платником ПДВ і перебуває на загальній системі оподаткування)
Якщо у Вас виникли запитання Телефонуйте:
| 066-677-81-95 | |
| |
068-324-43-10 |
makita-ua.net надає стандартну гарантію на інструменти терміном на 1 рік.
Оскільки ми є авторизованим дилером, купуючи у нас ви також можете оформити продовжену гарантію:
- 3 роки для інструменту;
- 2 роки для літій-іонних акумуляторних батарей.
Винятком є:
- акумуляторні ліхтарі, бензинові газонокосарки з двигунами B&S, аккумулятори та зарядні пристрої, придбані окремо;
- 6 місяців на зарядні пристрої та акумуляторні батареї, придбані окремо від інструменту.
Для цього, на сайті офіційного представника, ознайомившись з умовами надання гарантії, потрібно заповнити анкету, а потім зареєструвати інструмент.
Окремо реєструються всі літій-іонні акумуляторні батареї, навіть якщо вони входять до комплекту поставки вашого інструменту.
×| Назва товару | Ціна |
| Шабельна пила Makita MT M4501B | 4981 |
| Термін кредиту | Перший внесок | Максимальна сума | Щомісячний платіж |
| 4 міс | 0 грн | 30 000 грн | 1246,00 грн |
Кредит надається Альфа-Банк Україна
Для оформлення кредиту потрібно тільки Прізвище Ім'я По батькові, номер телефону і email
Дякуємо за Ваш відгук, він буде опублікований найближчим часом!
×






