
068-324-43-10
Ви обираєте завдання – ми підберемо інструмент!
(066)677-81-95 |
(068)324-43-10
Відгуки покупців
Акумуляторна шабельна пила XGT 40 V MAX Makita JR001GM201:
переваги
- Абсолютна потужність: найпродуктивніша акумуляторна шабельна пила Makita.
- Обладнана постійною швидкістю, підтримує швидкість навіть під навантаженням.
- Обладнана двома регульованими швидкостями для дерева та металу.
- Пилка швидша та точніша завдяки вертикальному кривошипно-шатунному механізму.
- Проста заміна пильного полотна без інструментів: важіль на зовнішній стороні автоматично виштовхує (гаряче) пиляльне полотно.
- Надійний упор, який легко регулюється швидким затискачем.
- Стандартно оснащений гачком для перенесення для зручного підвішування машини.
- Обладнано світлодіодним освітленням для кращої видимості.
- XGT - інструмент 40 V MAX для промислового застосування з високими вимогами
- Makita BL - довговічний, енергоефективний і не потребує обслуговування безщітковий двигун з електронним керуванням
- XPT технології - підвищена стійкість до пилу та вологи
- Захист від перевантаження, перегріву та глибокої розрядки акумулятора
- Зручність використання завдяки ідеальному балансуванню та ергономічній прогумованій ручці.
Акумуляторна шабельна пила XGT 40 V MAX Makita JR001GM201:
техничні характеристики
| Напруга акумулятора | 36 В (40 V MAX) |
| Тип акумулятора | Li-ion, XGT |
| Довжина робочого ходу | 32 мм |
| Частота холостого ходу | 0 - 2.300 / 0 - 3.000 /хв |
| Глибина розпилу (дерево) | 255 мм |
| Глибина розпилу труб (90°) | 130 мм |
| Рівень шуму: звуковий тиск | 84 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 95 дБ(А) |
| Рівень шуму: похибка (к) | 3 дБ(А) |
| Рівень вібрації: пиляння по дереву | 16,5 м/сек² |
| Рівень вібрації: похибка (к) | 1,5 м/сек² |
| Розміри (Д х Ш х В) | 442 x 88 x 239 мм |
| BL4025, BL4040 | 4,2 - 4,5 кг |
Акумуляторна шабельна пила XGT 40 V MAX Makita JR001GM201:
комплектація
Акумултори BL4040 х 2 шт
Зарядний пристрій DC40RA
Набір полотен: дерево, метал (3 шт)
Кейс
Виробник має право змінювати комплектацію та конструкцію без внесення змін до інструкції та без повідомлення. Щоб уникнути непорозумінь, уточнюйте комплектацію у менеджерів.
Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер дізнатися яким перевізником надіслати замовлення та як зручніше його сплатити.
Ви можете отримати своє замовлення у таких кур'єрських службах:
- Нова Пошта
- САТ
- Нічний Експрес
- Автолюкс
- Інтайм
Також за попередньою угодою Ви можете вибрати будь-який інший перевізник.
Оплату можна здійснити:
- накладним платежем (при отриманні товару в компанії-перевізнику), тимчасово не доступно
- за безготівковим розрахунком (підприємство є платником ПДВ і перебуває на загальній системі оподаткування)
Якщо у Вас виникли запитання Телефонуйте:
| 066-677-81-95 | |
| |
068-324-43-10 |
makita-ua.net надає стандартну гарантію на інструменти терміном на 1 рік.
Оскільки ми є авторизованим дилером, купуючи у нас ви також можете оформити продовжену гарантію:
- 3 роки для інструменту;
- 2 роки для літій-іонних акумуляторних батарей.
Винятком є:
- акумуляторні ліхтарі, бензинові газонокосарки з двигунами B&S, аккумулятори та зарядні пристрої, придбані окремо;
- 6 місяців на зарядні пристрої та акумуляторні батареї, придбані окремо від інструменту.
Для цього, на сайті офіційного представника, ознайомившись з умовами надання гарантії, потрібно заповнити анкету, а потім зареєструвати інструмент.
Окремо реєструються всі літій-іонні акумуляторні батареї, навіть якщо вони входять до комплекту поставки вашого інструменту.
×| Назва товару | Ціна |
| Акумуляторна шабельна пила XGT 40 V MAX Makita JR001GM201 | 39599 |
| Термін кредиту | Перший внесок | Максимальна сума | Щомісячний платіж |
| 4 міс | 0 грн | 30 000 грн | 9900,00 грн |
Кредит надається Альфа-Банк Україна
Для оформлення кредиту потрібно тільки Прізвище Ім'я По батькові, номер телефону і email
Дякуємо за Ваш відгук, він буде опублікований найближчим часом!
×




